Jak naprawić wiadomości e-mail Gmaila, które nie są dostarczane do oprogramowania klienta Outlook

Niektórzy użytkownicy Gmaila używają klientów pocztowych Outlook. Umożliwia to tym użytkownikom otwieranie wiadomości Gmaila w aplikacjach Outlook. Jednak niektórzy użytkownicy mówili na forum Microsoft, że nie mogą otwierać swoich e-maili Gmaila w Outlooku. Program Outlook nie pobiera wszystkich e-maili Gmaila dla niektórych użytkowników, a wiadomości nie pojawiają się w ich skrzynkach odbiorczych.

Jak użytkownicy mogą naprawić program Outlook, który nie odbiera wiadomości e-mail z Gmaila?

1. Sprawdź ustawienia POP / IMAP w Gmailu

 1. Najpierw użytkownicy muszą sprawdzić, czy włączyli IMAP lub POP, aby otrzymywać wiadomości e-mail z Gmaila w Outlooku. Aby to zrobić, otwórz Gmaila w przeglądarce.
 2. Kliknij Ustawienia przycisk, aby otworzyć menu.
 3. Wybierz Ustawienia w menu, aby otworzyć kartę Ogólne pokazaną bezpośrednio poniżej.

  Karta Ogólne Gmail nie jest dostarczana do programu Outlook

 4. Następnie kliknij kartę Przekazywanie i POP / IMAP, aby otworzyć ustawienia POP / IMAP.

  Karta Gmaila Przekazywanie i POP nie jest dostarczana do programu Outlook

 5. Użytkownicy mogą wybrać Włącz POP lub Włącz IMAP odbierać wiadomości Gmaila w Outlooku. Ponieważ IMAP jest bardziej aktualnym standardem, wybierz Włącz IMAP opcja, jeśli nie jest zaznaczona.
 6. Użytkownicy powiedzieli również, że wybierając Wyłącz POP ustawienie z włączoną obsługą IMAP naprawiono, że Outlook nie otrzymywał dla nich wiadomości e-mail z Gmaila.

2. Usuń reguły e-mail

 1. W przypadku niektórych użytkowników reguły dotyczące wiadomości e-mail mogą przekierowywać wiadomości e-mail z Gmaila do skrzynki odbiorczej. Aby usunąć reguły w Outlooku, kliknij kartę Plik.
 2. Następnie wybierz Zarządzaj regułami Alerty opcja.

  W oknie Reguły i alerty Gmail nie jest dostarczany do programu Outlook

 3. Wybierz regułę do usunięcia na karcie Reguły e-mail w Regułach Okno dialogowe alertów.
 4. Kliknij Usunąć i dobrze aby usunąć wybraną regułę.

3. Zwolnij miejsce w skrzynce odbiorczej

Maksymalne rozmiary skrzynek pocztowych programu Outlook wynoszą od 2 GB do 50 GB w najnowszym programie Outlook 2019. Użytkownicy nie mogą odbierać żadnych wiadomości e-mail, gdy osiągną swoje limity miejsca na skrzynki pocztowe. Dlatego niektórzy użytkownicy mogą potrzebować usunąć wiadomości e-mail z programu Outlook, aby otrzymywać kolejne wiadomości z Gmaila.

Opcja Usuń Gmail nie jest dostarczany do programu Outlook

4. Włącz najnowszy tryb

 1. Użytkownicy korzystający z programu Outlook na wielu komputerach lub urządzeniach mogą wymagać włączenia trybu Najnowsze, aby upewnić się, że oprogramowanie klienta poczty e-mail odbiera wiadomości Gmail na wszystkich urządzeniach. Aby to zrobić, kliknij Informacje na karcie Plik programu Outlook.
 2. Kliknij Ustawienia konta aby otworzyć okno Ustawienia konta.

  Ustawienia konta Gmail nie są dostarczane do programu Outlook

 3. Wybierz konto Gmail w oknie Ustawienia konta.
 4. Następnie edytuj nazwę konta złożoną przez dodanie „ostatnie:” na początku adresu e-mail. Na przykład adres e-mail może być mniej więcej taki: niedawny: [email protected]
 5. wciśnij Gotowy przycisk.

5. Wyłącz oprogramowanie antywirusowe innych firm

Zapory antywirusowe innych firm mogą również blokować użytkownikom odbieranie wiadomości w klientach e-mail. Aby to naprawić, użytkownicy będą musieli przynajmniej tymczasowo wyłączyć narzędzia antywirusowe, klikając prawym przyciskiem myszy ikonę na pasku zadań i wybierając opcję wyłączania lub wyłączania. Jeśli użytkownicy następnie otrzymają wiadomości Gmaila w Outlooku po wyłączeniu narzędzi antywirusowych, będą musieli dostosować ustawienia zapory ogniowej dla oprogramowania, jak opisano w poniższym poście.

Oprogramowanie antywirusowe Gmail nie jest dostarczane do programu Outlook

Link do głównej publikacji