Gra Sonic Dash dla Windows dostępna do pobrania za darmo w Windows Store

Sonic Dash, ta niekończąca się gra wideo z platformą dla biegaczy jest wreszcie dostępna dla systemu Windows 8.1. Teraz możesz biegać, biegać z niesamowitą prędkością i przeskakiwać surrealistyczne środowiska 3D na Windows Phone. 
sonic-dash-app-available-in-windows-store
Po raz pierwszy wprowadzony 3 marca 2013 roku na iOS, a następnie 26 listopada na telefon z Androidem, Sonic Dash jest teraz dostępny na telefony z systemem Windows od 3 grudnia.

Ta gra dla jednego gracza pozwala ci przesuwać się przez szeroką gamę trudnych przeszkód, prowadząc Sonica przez poziomy, zbierając pierścienie i starając się unikać przeszkód i wrogów gotowych cię dopaść. Możesz także użyć specjalnej funkcji doskakiwania, dzięki czemu Sonic wysuwa się do przodu z ekstremalną prędkością, niszcząc wszystko, co stanie mu na drodze.

Dzięki wyjątkowo dobrze zaprojektowanej grafice będziesz zaskoczony poziomem szczegółowości. Możesz także wybrać jednego z przyjaciół Sonica: Tails, Shadow lub Knuckles jako swojego awatara.

W nagłych wypadkach możesz użyć supermocy Sonica, aby ominąć przeszkody, przeskoczyć bariery i przyspieszyć niesamowicie szybko. Wrogowie nie mogą się oprzeć niszczycielskiemu atakowi Sonica, więc nie bój się go użyć na wypadek kłopotów. Zwłaszcza jeśli spotkasz Zazza z Sonic Lost World, jednego z najbardziej paskudnych i najbardziej złych wrogów w historii. Kiedy walczysz z Zazzem, upewnij się, że wykorzystujesz całą zwinność i umiejętności Sonica, aby go pokonać, zanim cię dopadnie.

Wykonuj unikalne misje, codzienne wyzwania i graj w Daily Spin, aby wygrać niesamowite nagrody, takie jak pierścienie czerwonej gwiazdy dodatkowe postacie. Możesz także odblokowywać, wygrywać lub kupować ulepszenia, takie jak rozruszniki głowy, tarcze, magnesy pierścieniowe, aby przyspieszyć bieg.

W wersji Windows interfejs został ulepszony i można łatwiej śledzić swoje postępy. Możesz także szybciej biegać, ponieważ czasy ładowania zostały poprawione. Masz szansę zebrać więcej pierścieni i wykorzystać je do zakupu dalszej zawartości. Plus masz codzienne nagrody.

Ta gra wymaga około 43,5 MB do zainstalowania i jest dostępna w sześciu językach. Możesz pobrać go tutaj za darmo.

Link do głównej publikacji