[FAQ] Co to są Outlook.live.com/files?

Jeśli zadałeś sobie pytanie Co to jest Outlook.live.com/files? , trafiłeś we właściwe miejsce.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Outlook jest jednym z najbardziej znanych menedżerów danych osobowych stworzonych przez Microsoft. Wiele osób na całym świecie korzysta z tej aplikacji każdego dnia, aby zarządzać każdym aspektem swojej kariery, a nawet komunikować się z rodziną i przyjaciółmi.

Wiele osób pytało o to, o co chodzi w folderze plików Outlook.live.com, nie wiedząc, czy może to być oficjalne wydanie, czy też kryje się za nim podmiot zewnętrzny.

W dzisiejszym artykule FAQ odpowiemy na pytanie „ Co to jest Outlook.live.com/files? ”I niektóre inne często zadawane pytania w środowisku online. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące plików Outlook.live

Co to jest Outlook.live.com/files?

laptop na biurku - Co to jest outlook.live.com/files/?
Link do Outlook.live.com/files jest w rzeczywistości „skrótem” utworzonym przez programistów, który pozwala zobaczyć wszystkie załączniki używane z Outlookiem (zarówno z wysyłania, jak i przychodzących wiadomości) na jednej, łatwej do zrozumienia stronie.

Dzięki łatwemu dostępowi do wszystkich plików pod tym linkiem osoby, które mają dużą ilość danych do przetworzenia, mogą szybko przeglądać setki stron załączników.

Uwaga: Najczęstszym nieporozumieniem na temat tego linku jest to, że możesz przesyłać do niego pliki. To nie jest prawda. Jeśli chcesz przesłać pliki na serwer, możesz użyć OneDrive. Ten link jest tylko skrótem utworzonym dla Twojej wygody.

Jak znaleźć menu opcji w programie Outlook?

aptop na stole - Co to jest outlook.live.com/files/?
Aby znaleźć menu Opcje w programie Outlook, musisz kliknąć koło zębate Ustawienia znajdujące się w menu po prawej stronie ekranu.

W tym menu znajdziesz linki, które pozwalają zmieniać opcje w Outlooku i dostosowywać widok.

Jak najlepiej dołączyć zdjęcie do wiadomości lub wydarzenia w kalendarzu?Logo programu Outlook - Co to jest outlook.live.com/files/?

Jeśli chcesz dodać zdjęcie do wiadomości lub wydarzenia w kalendarzu w programie Outlook, musisz kliknąć ikonę Obraz znajdującą się nad obszarem tekstu wiadomości.

Po prostu przejdź do lokalizacji zdjęcia, które chcesz dodać, wybierz je i naciśnij Dodaj, aby je załączyć.

Próbujesz wydrukować załączniki PDF w Outlooku bez powodzenia? Wypróbuj te metody

Dlaczego nie widzę wszystkich folderów po aktualizacji mojego konta Outlook?

laptop na biurku - Co to jest outlook.live.com/files/?
Oficjalna odpowiedź na to pytanie obejmuje mody w Outlooku, które mówią, że absolutnie żadne dane nie zostały utracone podczas migracji do podglądu Outlook.com.

Aby znaleźć wszystkie foldery po aktualizacji podglądu Outlook.com, musisz wykonać następujące kroki:

  1. Rozwiń wszystkie foldery, klikając strzałkę po lewej stronie. (jeśli masz foldery w folderach, możesz również je rozwinąć).
  2. Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnego folderu, możesz wyszukać wiadomość lub kontakt, który był częścią tego folderu.
  3. Nadal potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie na tym forum podglądu programu Outlook.

Wniosek

W dzisiejszym artykule FAQ odpowiedzieliśmy na pytanie Co to jest Outlook.live.com/files? , a także kilka innych często zadawanych pytań dotyczących programu Outlook.

Daj nam znać, jeśli ten przewodnik odpowiedział na twoje pytanie. Możesz poinformować nas o swojej opinii, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

  • Poprawka: program Outlook nie obsługuje połączeń z programem Exchange ActiveSync
  • Jak naprawić wiadomości e-mail Gmaila, które nie są dostarczane do oprogramowania klienta Outlook
  • Program Outlook nie może zaktualizować hasła [NAPRAWIONO]
Link do głównej publikacji