Dowiedz się więcej o aktualizacjach Windows dzięki ABC Update

Nie muszę ci mówić, że aktualizowanie systemu Windows jest bardzo ważne. Ale większość ludzi jest po prostu zbyt leniwa, aby przeprowadzić proces aktualizacji. Po prostu ustawiają aktualizację Windows na „automatyczną”, a system wykonuje za nich całą pracę. Ale jeśli nie jesteś jednym z nich, jest jedna aplikacja, która zapewni Ci pełną kontrolę nad aktualizacjami. Ta aplikacja nazywa się ABC Update.
aktualizacja abc
Jest to prosty program, który jest tylko prostym narzędziem wiersza poleceń. Nie musisz niczego instalować, tylko to, co znajdziesz w pakiecie, to pojedynczy plik wykonywalny, licencja na program i instrukcja w formacie PDF. Ten program powinien być kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu Windows, od XP do 10.

Uruchom aktualizację ABC bez przełączników wiersza poleceń. Po uruchomieniu ABC Update program wykryje i wyświetli listę wszystkich brakujących i zainstalowanych aktualizacji. Jeśli wpiszesz ABC-Update / Q: IsInstalled = 0, program pokaże ci łatki, które nadal musisz pobrać.

Filtry są dobrą cechą aktualizacji ABC, ponieważ zapewniają większą elastyczność. Na przykład, jeśli chcesz znaleźć i zainstalować tylko łatki starsze niż dwa tygodnie, wpisz coś takiego: BC-Update / D: *, — 14. Możesz także przeprowadzić filtrowanie według: tekstu (aktualizacja ABC / N: * Office *), numeru KB (aktualizacja ABC / K: KB2631813), kategorii (aktualizacje zabezpieczeń, dodatki Service Pack, aplikacja itp.) I więcej.

Ponadto, jeśli denerwują Cię automatyczne ponowne uruchamianie, możesz je wyłączyć za pomocą tego programu. Wystarczy wpisać: ABC-Update.exe / A: Zainstaluj, a usługa ABC Update zainstaluje wszystkie dostępne aktualizacje bez ponownego uruchamiania systemu.

Ale jeśli pobierasz ogromną liczbę aktualizacji, wpisanie czegoś takiego: BC-Update.exe / A: Install / R: 3 spowoduje ustawienie liczby ponownych uruchomień, na które zezwolisz. Zamiast więc czekać na Windows Update, aby ponownie uruchamiał komputer za każdym razem, ABC Update sama zarządza wszystkimi procesami, restartując system tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne.

Powinieneś także ostrzec, że aktualizacja ABC nie jest przeznaczona dla użytkowników, którzy nie znają cmd. Dlatego dla nich najbezpieczniejszym sposobem na wykonanie aktualizacji jest pozostawienie ich w systemie Windows. Ale jeśli wiesz, co robisz i chcesz uporządkować swoje aktualizacje, zdecydowanie powinieneś wypróbować ABC Update.

Link do głównej publikacji