Czy powinienem się martwić, czy CloudFlare sprawdza moją przeglądarkę

Jeśli zadałeś sobie pytanie: Dlaczego CloudFlare sprawdza moją przeglądarkę, trafiłeś we właściwe miejsce. Nie tylko ty zadajesz to pytanie. W rzeczywistości fora internetowe są wypełnione tym pytaniem.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Cloudflare oferuje te usługi stronom internetowym, które chcą chronić swoje serwery przed DDoS i innymi atakami. Ze względu na rozmiar i moc Cloudflare atak DDoS nie działałby na ich serwerze. Umożliwia to innym stronom korzystanie z ochrony CloudFlare za opłatą.

W dzisiejszym artykule zbadamy przyczyny tego zdarzenia, a także odpowiemy na inne ważne pytania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Co zrobić, jeśli Cloudflare sprawdza moją przeglądarkę?

Czy istnieje ryzyko związane z bezpieczeństwem mojego komputera, jeśli strony sprawdzą moją przeglądarkę?

bezpieczeństwo - Dlaczego CloudFlare sprawdza moją przeglądarkę
Krótka odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Niektóre witryny online mogą gromadzić więcej informacji potrzebnych na temat Twojej osoby online, ale jeśli widzisz wyżej wspomniany komunikat, nie ma niebezpieczeństwa.

Duża liczba organizacji z dużymi witrynami internetowymi wymaga przejścia przez ten proces podczas uzyskiwania dostępu do ich witryny, aby zapobiec atakowi DDOS.

Chroń swoją stronę przed atakami DDoS dzięki tym doskonałym narzędziom!

Co to znaczy, że widzę ten komunikat podczas uzyskiwania dostępu do strony internetowej?

hakowanie - Dlaczego CloudFlare sprawdza moją przeglądarkę
Jeśli zobaczysz komunikat Sprawdzanie przeglądarki, oznacza to po prostu, że witryna, do której próbujesz uzyskać dostęp, wynajęła CloudFlare w celu ochrony swojej strony przed atakami DoS.

Z tego powodu zostanie wyświetlona tymczasowa strona zawierająca wspomniany wyżej komunikat, a jednocześnie serwery sprawdzą, czy komputer jest prawdziwy.

Pobierz UR Browser na swój komputer już dziś, aby chronić dane użytkownika i blokować cyberataki.

Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

  • Szybkie ładowanie strony
  • Prywatność na poziomie VPN
  • Rozszerzona ochrona
  • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

Witryny robią to, sprawdzając adres IP, rodzaj pakietu wysyłanego do serwera witryny, rozmiar pakietu oraz szybkość odbierania pakietów i inne szczegóły.

Pozwala to serwerowi upewnić się, że Twój komputer nie próbuje zalać swojej witryny atakami typu „odmowa usługi” (DOS).

Wniosek

W dzisiejszym artykule odpowiedzieliśmy na pytanie: Dlaczego Cloudflare sprawdza moją przeglądarkę, a także zaoferowaliśmy odpowiedź na inne bardzo ważne pytanie.

Możemy stwierdzić, że czynności sprawdzania przeglądarki wykonywane przez niektóre strony internetowe nie są w żaden sposób szkodliwe dla twojego komputera i są wykonywane tylko w celu upewnienia się, że komputer jest prawdziwy.

Jeśli ta kontrola nie zostanie przeprowadzona, serwery witryny mogą być zagrożone zalaniem żądaniami wirtualnych komputerów podczas ataku DDoS.

Ponieważ ten rodzaj ataku może spowodować duże obrażenia, użycie Cloudflare jest bardzo dobrym pomysłem i sprawdzenie poprawności żądania zajmuje tylko kilka sekund.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci lepiej zrozumieć, dlaczego pojawia się komunikat o sprawdzeniu przeglądarki. Daj nam znać, jeśli tak, korzystając z poniższej sekcji komentarzy.

Link do głównej publikacji