Najlepsze 10+ aplikacji Windows 8 w tym tygodniu [Christmas Edition]

W tym tygodniu mamy wiele nowych aplikacji dla systemu Windows 8, a niektóre z nich to: Podręcznik naprawy iFixit, Viber, Menedżer stron na Facebooku, Spark, Epix, Catan i wiele innych. Znajdź poniżej szczegółowe informacje na temat każdego z nich i sposobu ich pobrania na tablety z systemem Windows 8.

Przepraszam za brak podsumowania zeszłego tygodnia z najlepszymi nowymi aplikacjami systemu Windows 8, które zostały wydane w Sklepie Windows, ponieważ było to spowodowane niektórymi problemami osobistymi. Teraz wróciliśmy i aby nadrobić nieobecność, zaprezentujemy największą liczbę nowych aplikacji dla systemu Windows 8. Możesz także rzucić okiem na najnowsze aplikacje Windows 8 ze zniżkami w Red Stripe Deals, ponieważ tym razem jest ich 12. Jeśli przegapiłeś nasze poprzednie łapanki, spójrz, ponieważ znajdziesz tam kilka ciekawych aplikacji:

  • Najlepsze 6 aplikacji Windows 8 w tym tygodniu [9 grudnia]
  • Najlepsze 5 aplikacji Windows 8 w tym tygodniu [5 grudnia]
  • Najlepsze 7 aplikacji Windows 8 w tym tygodniu [25 listopada]
  • Najlepsze 8 aplikacji Windows 8 w tym tygodniu [18 listopada]

Oto więc ponad 15 nowych aplikacji Windows 8, które zostały uruchomione w Sklepie Windows.

Viber

Viber Windows 8

Użytkownicy Viber na platformach innych niż Windows 8 długo czekali na ten moment i jest on już dostępny. Dostępny do bezpłatnego pobrania dla użytkowników Windows 8, Windows 8.1 i Windows RT, nadal musisz mieć numer telefonu komórkowego, który był wcześniej używany do utworzenia konta Viber.

Instrukcja naprawy iFixit

Windows 8 ifixitOficjalna instrukcja naprawy iFixit jest dostępna dla użytkowników systemu Windows 8 w Sklepie Windows jako bezpłatna aplikacja. Niedawno odkryliśmy tę aplikację i wydaje się ona całkiem nowa, więc jeśli jesteś fanem iFixit lub chcesz coś naprawić, śmiało zainstaluj ją na tabletach i urządzeniach z systemem Windows 8.

Menedżer stron na Facebooku

Menedżer stron na Facebooku aplikacja Windows 8Popularna aplikacja Facebook Page Manager dla Windows Phone została również przeniesiona do użytkowników Windows 8. Jeśli masz strony na Facebooku, którymi chcesz zarządzać w drodze z tabletu z systemem Windows 8, jest to obecnie najlepsza aplikacja do wyboru ze Sklepu Windows.

Czytaj także: Pięć trudnych aplikacji do gry w warcaby w Windows 8

Iskra

ognisko systemu Windows 8Spark jest obecnie najlepszą aplikacją Windows 8 dla użytkowników czatu biznesowego Campfire. Jednak nie powinieneś wprowadzać zamieszania między tym a Project Spark. Jeśli jesteś użytkownikiem czatu Campfire i posiadasz również tablet z Windows 8, musisz od razu pobrać Spark.

Epix

epix Windows 8Epix to kolejna aplikacja dla systemu Windows 8 wydana w sklepie Windows Store, za pomocą której można przesyłać strumieniowo filmy na tablet z systemem Windows 8. Oczywiście nadal będziesz potrzebować płatnej subskrypcji, ale jeśli już ją masz, wystarczy kilka kroków, aby uruchomić ją na tablecie z Windows 8.

Riptide GP2

Riptide GP2 Windows 8Słynna gra o wyścigach wodnych wreszcie trafiła do Windows Store i jest już dostępna dla użytkowników Windows 8. Chociaż można go również używać na urządzeniu stacjonarnym, nadal wygląda lepiej na tablecie z Windows 8.

Wi-Fi British Telecom

British Telecom Windows 8 Wi FiUżytkownicy systemu Windows 8 mieszkający w Wielkiej Brytanii i będący klientami firmy British Telecom mogą pobrać bezpłatne Wi-Fi British Telecom, aby pomóc im znaleźć łatwiejsze bezpłatne hotspoty Wi-Fi w całym kraju.

Catan

Windows 8 CatanGry planszowe powoli przeszły z fizycznego, tradycyjnego sposobu grania na cyfrowy. Catan jest jedną z najlepszych gier planszowych dostępnych dla użytkowników systemu Windows 8, a nawet dostała wczesną aktualizację zaraz po wydaniu.

Czytaj także: 5 najlepszych aplikacji Windows 8 Scrabble

Grepolis

Aplikacja Grepolis na Windows 8Grepolis to dobrze znana gra MMO, która ma miliony graczy na całym świecie. A gra na tablecie z Windows 8 jest naprawdę elegancka. Pobierz teraz za darmo i zacznij budować swoją armię i reputację!

Wiadomości o odkryciach

okna wiadomości o odkryciu 8Discovery News to najnowsza aplikacja Discovery po uruchomieniu Animal Planet, TLC i oficjalnego kanału Discovery Channel dla systemu Windows 8. Discovery News zawiera codziennie wiele wysokiej jakości zdjęć, filmów i ciekawych faktów.

Rummi

Rummikub Windows 8Rummi lub Rummikub, jak to jest lepiej znane, to bardzo popularna gra planszowa, która została teraz wydana w Windows Store i jest naprawdę przyjemna. Pobierz ją i zacznij grać w swoją ulubioną grę od dzieciństwa!

Czytaj także: 8+ aplikacji matematycznych Windows 8, aby uzyskać lepsze oceny

Link do głównej publikacji