Chcesz bezpłatne połączenia i wiadomości? Pobierz aplikację LINE

Darmowa aplikacja do przesyłania wiadomości LINIA może przybliżyć cię do rodziny, przyjaciół i bliskich.

Funkcje aplikacji LINE

Aplikacja zawiera połączenia głosowe i wideo, wiadomości oraz szeroką gamę niesamowitych naklejek, które pomogą Ci lepiej wyrazić siebie. Platforma LINE stale się rozwija, z 600 milionami użytkowników na całym świecie. Platforma LINE będzie nadal rosła, również w przyszłości, i obiecuje dostarczać nowe i ekscytujące doświadczenia.

Funkcje aplikacji obejmują:

  • Bezpłatne połączenia głosowe i połączenia wideo: jeśli masz LINE na urządzeniu z systemem Windows 10, będziesz mógł cieszyć się połączeniami wysokiej jakości, gdziekolwiek jesteś.
  • Szybkie wiadomości: Możesz użyć funkcji wiadomości LINE zamiast wiadomości e-mail, aby łatwiej wysyłać wiadomości.
  • Przyjemna i wygodna komunikacja: użyj funkcji Oś czasu, aby zaktualizować znajomych o swoich działaniach za pomocą zdjęć, tekstu, filmów, naklejek i lokalizacji.
  • Optymalizacja dla Windows 10: Ulepszony interfejs użytkownika LINE dla Windows 10.

Jest dostępny na komputery PC i urządzenia mobilne, a zalecane wymagania systemowe dla optymalnego funkcjonowania obejmują: Windows 10, Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1, Windows Phone 8 OS, ARM, x86, x64.

Ograniczenia aplikacji

Wygląda na to, że aplikacja pozwala tylko jednemu odbiorcy na przekazanie dalej i dość często ulega awarii po odtworzeniu kilku filmów. Problem stabilności został zgłoszony przez tych samych użytkowników, którzy również proszą o lepszą szybkość i szybkość reakcji, ponieważ wydaje się nieco wolniejszy w porównaniu na przykład z WhatsApp.

Aplikacja zapewnia również mniejszą funkcjonalność niż podobne produkty, a proces rejestracji nie jest najlepszy, ponieważ „zapomina”, kim jest użytkownik, nawet jeśli użytkownik jest na tym samym urządzeniu za każdym razem. Innym problemem jest fakt, że wiadomości nie synchronizują się na początku i nie możesz otwierać za ich pomocą starych wiadomości z telefonu.

Podsumowując, gdy aplikacja działa poprawnie, wydaje się, że działa lepiej niż komunikator na Facebooku.

Możesz pobrać aplikację LINE za darmo ze Sklepu Windows.

Link do głównej publikacji