Catan Strategiczna gra na Windows 8, 10 już dostępna do pobrania

Catan jest jedną z najpopularniejszych gier strategicznych na świecie, a teraz otrzymała oficjalną wersję, która została wydana w Windows Store. Poniżej znajduje się więcej szczegółów na temat wydania.
Windows 8 Catan
Najpierw pomyślałem, że Catan jest fizyczną grą planszową, ale potem zdałem sobie sprawę, że gra planszowa została stworzona po grze. Popularna gra strategiczna została wydana w sklepie Windows Store i jest dostępna w wersji próbnej lub za 3,49 USD, pełna wersja (linki do pobrania na końcu). Gra Catan właśnie została uruchomiona w Windows Store, więc daj jej czas, jeśli będzie kilka błędów lub usterek.

Catan ”, legendarna gra strategiczna, zapewniająca rozrywkę w dowolnym miejscu i czasie. Zgodnie z oryginalną grą możesz rywalizować z maksymalnie czterema graczami o najwięcej osad, najdłuższych dróg i największą armię. Możesz handlować ze sobą i zdobywać cenną ziemię ze wszystkimi jej zasobami. Różni Katanianie, z których każdy ma swoje indywidualne cechy, okażą się godnymi konkurentami: pirat Jean, który nie zna kompromisów, kupiec Vincent, który nigdy nie pozwala się oszukać, Sean rycerz, który bierze to, co słusznie jest…

Popularna gra planszowa Catan jest dostępna dla użytkowników systemu Windows 8

Gra zawiera również popularne rozszerzenia Catan, takie jak „Marynarze” i „Miasta i rycerze”, które są dostępne jako zakupy w aplikacji. Gra Catan na tablecie z Windows 8 to naprawdę coś, ponieważ szczegółowa grafika sprawia, że ​​wygląda to na świetną grę. Możesz wybrać klasyczny tryb gry, jeśli szukasz prawdziwej gry planszowej w systemie Windows 8. Oto główne funkcje gry:

Czytaj także: Yahtzee w Windows 8: najlepsze aplikacje ze sklepu

  • Oryginalny zestaw reguł „Settlers of Catan”
  • Gra dla wielu użytkowników na jednym tablecie Windows 8 z dostosowanym interfejsem użytkownika
  • 10 inteligentnych komputerowych przeciwników z indywidualnymi strategiami
  • 2 różne tryby graficzne do wyboru
  • Dowolnie konfigurowalne ustawienia gry
  • Muzyka i efekty dźwiękowe związane z sytuacją
  • Kompleksowy samouczek i Catan Almanac

Ta gra jest bardzo autentyczna, ponieważ została opracowana we współpracy z projektantem Catana Klausem Teuberem. Czy jesteś gotowy, aby zostać Lordem Catan?

Pobierz Catan na Windows 8

Link do głównej publikacji