Błąd nieznanego urządzenia „acpiven_smo & dev_8800”: Napraw ten błąd w ciągu kilku minut

Po zaktualizowaniu komputera z systemem Windows mogą pojawić się błędy związane ze sterownikami, które są na nim zainstalowane. Konieczne może być także zaktualizowanie lub odinstalowanie i ponowne zainstalowanie niektórych z tych sterowników, aby naprawić błędy systemowe. Jednak w innych sytuacjach podczas sprawdzania zainstalowanych aplikacji i sterowników możesz znaleźć nieznane wpisy w systemie Windows 10 i taka sytuacja może odnosić się do „Acpiven_smodev_8800Nieznany sterownik urządzenia.

Jeśli zauważysz brakujący sterownik „acpiven_smodev_8800”, nie panikuj. W przeciwieństwie do innych komunikatów o błędach, nie jest złośliwym oprogramowaniem.

Jest to dokładnie to, co już zarysowałem powyżej — brakujący sterownik urządzenia, który nie jest rozpoznawany przez system Windows 10. Niestety w tym przypadku system Windows nie może automatycznie zainstalować sterownika, więc musisz wziąć sprawę w swoje ręce. Aby uzyskać więcej informacji na temat naprawy innych brakujących sterowników systemu Windows 10, zapoznaj się z tym artykułem.

Uwaga: ten nieznany sterownik jest specyficzny dla Dell i dotyczy sprzętu z czujnikiem ruchu lub czujnikiem swobodnego spadania lub akcelerometru cyfrowego.

Napraw nieznane urządzenie „acpiven_smodev_8800” w systemie Windows 10

  1. Nieznany sterownik można zlokalizować Menadżer urządzeń.
  2. Dostęp do Menedżera urządzeń można uzyskać za pomocą konsoli wyszukiwania systemu Windows: kliknij ikonę Cortana, wpisz Menedżer urządzeń i wybierz pierwszy wynik.Nieznane urządzenie „acpiven_smo & dev_8800
  3. W Menedżerze urządzeń, pod Inne urządzenia najprawdopodobniej znajdziesz wpis Nieznane urządzenie.Naprawa nieznanego urządzenia „acpiven_smo & dev_8800
  4. Jeśli klikniesz prawym przyciskiem myszy na to pole i wybierzesz Nieruchomości można znaleźć dalsze szczegóły, takie jak jego Wartość, która powinna być acpiven_smodev_8800.
  5. Teraz musisz uzyskać dostęp do oficjalnej strony Dell, z której należy pobrać i zainstalować sterowniki związane ze sprzętem Motion Sensor, Free Fall Sensor lub Digital Accelerometer.
  6. Zastosuj te sterowniki ręcznie, a następnie uruchom ponownie komputer.

Otóż ​​to. Teraz wiesz, że wpis „Nieznane urządzenie” acpiven_smodev_8800 ”to nic innego jak sterownik Dell, którego system Windows 10 nie może automatycznie wykryć i zainstalować. Dlatego nie masz się czym martwić; wystarczy zainstalować sterownik ręcznie, a problem został rozwiązany.

Link do głównej publikacji