Aplikacja ESPN na Windows 8, RT, Windows 10 [Recenzja]

ESPN: najlepsza aplikacja wiadomości sportowe dla użytkowników Windows 8, Windows 10? Podbił moje serce
aplikacja Windows 8 espn
Sport to świetny sposób na utrzymanie formy, ale składa się również z jednego z największych na świecie mediów rozrywkowych. Większość z was jest wielkimi fanami sportu, z ulubionymi drużynami lub zawodnikami, a ponieważ jesteś tak oddany, chcesz zobaczyć najnowsze wiadomości ze sportu i oczywiście o swoich ulubionych drużynach.

Jednym z największych autorytetów w świecie wiadomości sportowych jest ESPN. Ta usługa obejmuje prawie wszystkie rodzaje sportu i zapewnia pokrycie każdej imprezy, dużej lub małej w świecie sportu. Ponadto ESPN oferuje użytkownikom systemu Windows 8, Windows 10 lub RT możliwość instalacji oficjalna aplikacja ESPN na swoich urządzeniach i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata sportu.

ESPN dla Windows 8, Windows 10 i RT — świetna aplikacja

espn-windows-8-rt-app-review

Użytkownicy systemów Windows 8, Windows 10 i RT, którzy chcieliby zainstalować aplikację ESPN, muszą wiedzieć, że mogą to zrobić za darmo, a za pomocą zaledwie kilku dotknięć będą mogli mieć jedną z najwybitniejszych aplikacji wiadomości ze wszystkich. Aby spojrzeć na to z perspektywy, ESPN jest dla sportu, jak Financial Times dla inwestorów.

espn-windows-8-rt-app-review

Projekt aplikacji jest wspaniały, z oszałamiającą grafiką i układem, który sprawia, że ​​ciągle myślisz, że jesteś w ruchu. Ponadto na ekranie głównym masz dostęp do wielu informacji na temat różnych dyscyplin sportowych, opowiadań, czasopism, filmów i zdjęć. Oczywiście możesz wybrać tylko jeden sport, jeśli najbardziej Cię interesuje i zobaczyć najnowsze nagłówki z tego obszaru.

espn-windows-8-rt-app-review-4

Klikając jeden konkretny sport, możesz zobaczyć krajową tabelę wyników i inne informacje, oprócz różnych historii i filmów, które są obecne na stronie. Tutaj możesz również uzyskać dostęp do informacji o konkretnym zespole. Informacje te obejmują członków zespołu, ostatnie wyniki, następne mecze i tak dalej.

espn-windows-8-rt

Inną bardzo interesującą funkcją aplikacji jest możliwość przeglądania wszystkich dostępnych sportów, klikając prawym przyciskiem myszy dowolną część ekranu. Spowoduje to wyświetlenie menu opcji, które z przyjemnością mogę powiedzieć, że jest jednym z najlepiej zaprojektowanych do tej pory, oferującym wiele opcji i informacji, takich jak informacje o zespole lub radio ESPN.

espn-windows-8-rt-app-review-3

Jeśli zalogujesz się na swoje konto ESPN, będziesz mógł ustawić swoje ulubione drużyny, zawodników lub sport, a otrzymasz dostosowane informacje o swoich ulubionych. Ponadto będzie można zobaczyć wyniki na żywo w menu opcji, a także w głównej części ekranu. Wszystkie te funkcje są niesamowite i sprawiają, że ta aplikacja jest jednym z możliwych źródeł informacji, jakich możesz sobie życzyć.

Każdy prawdziwy fan sportu powinien korzystać z tej aplikacji, aby uzyskać najnowsze i najlepsze informacje o swoich ulubionych drużynach. Po kilku szeroko zakrojonych testach nie mogę znaleźć niczego złego w aplikacji, z wyjątkiem tego, że usługi ESPN nie są dostępne na całym świecie, ale są ograniczone do Stanów Zjednoczonych. Mamy nadzieję, że system ESPN będzie w stanie przekazywać informacje z różnych krajów, a wtedy aplikacja będzie jeszcze lepsza.

Pobieranie ESPN dla Windows 10, Windows 8 / RT

Link do głównej publikacji