Belona! dla Windows 8, 10 przenosi grę Snooker na tablety

Niedawno udostępniliśmy wam fajną grę bilardową Windows 8, w którą można grać również na tabletach i urządzeniach stacjonarnych. Dla tych, którzy naprawdę pasjonują się grami bilardowymi, dzisiaj mówimy o Snooku! gra w snookera.
aplikacja Snooker na Windows 8
Granie w bilard na tablecie z Windows 8 jest naprawdę zabawne i rozrywkowe, a Cue Breakers wydaje się być jednym z najlepszych tytułów do użycia. Belona! to kolejna taka gra, która jest reklamowana jako jedna z najlepszych gier w snookera Windows 8, w którą można grać na tablecie lub urządzeniu z systemem Windows 8. Ta gra jest naprawdę w użyciu, ale jest w niej coś dziwnego, chociaż jest promowana jako gra w snookera, zawiera tylko 8-piłkową grę bilardową, ale powiedziano mi, że wkrótce pojawi się nowa gra w trybie snookera .

Belona! na Windows 8 to ciekawa gra w bilard

Snooker to sport wskazujący, który zazwyczaj rozgrywany jest na stole pokrytym zielonym suknem lub suknem, z kieszeniami umieszczonymi w każdym z czterech rogów i kolejnymi dwiema, zwanymi zwykle środkowymi lub bocznymi kieszeniami, które są umieszczone pośrodku każdej z długich bocznych poduszek. Materiał (baize) na stole do snookera ma drzemkę kierunkową biegnącą od końca stołu do baulk w kierunku końca z plamką (czarna kula). Wpływa to na sposób toczenia się piłki w zależności od tego, w którą stronę jest uderzona lub wystrzelona. Zwykły (pełnowymiarowy) stół ma wymiary 3,7 x 1,8 m. Gra się w bilę i 22 kule bilardowe: jedną białą, 15 czerwonych o wartości jednego punktu każda i sześć piłek w różnych kolorach: żółtym (2 punkty), zielonym (3), brązowym (4), niebieskim (5) ), różowy (6) i czarny (7)

Gra ma różne poziomy trudności, opcję manipulacji widokiem 3D i realistyczny model fizyki, dzięki czemu gra jest zabawna. W tej chwili możesz grać tylko w klasyczną grę w 8 kulek, ale naprawdę mam nadzieję, że wersja gry w snookera również zostanie wydana jako nowa wersja. W rzeczywistości szukałem w Windows Store i nie mogłem znaleźć niezawodnej gry w snookera. Jeśli znasz, daj mi znać, zostawiając swój komentarz poniżej.

Pobierz Snook! aplikacja na Windows 8

Inne gry bilardowe w systemie Windows 10

Belona! nie jest jedyną dostępną grą. Jeśli przeszedłeś już wszystkie dostępne poziomy i zadania, możesz przełączyć się na inną świetną grę bilardową: King of Pool. Jest dostępny na platformach Windows i działa po prostu świetnie. Więcej informacji można znaleźć w tej dedykowanej recenzji (plus link do pobrania). Możesz także wypróbować Cue Breakers, świetną grę z większą ilością trybów: 8 piłek, 9 piłek, jedna kieszeń i prosta pula. 

CZYTAJ TAKŻE: Zagraj w kręgle w Windows 8, 10 z tymi aplikacjami

Link do głównej publikacji