Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Remote for Roku Player

Mimo że oficjalna aplikacja Roku dla użytkowników systemu Windows 8 nie została jeszcze wydana w Sklepie Windows, istnieje kilka niezawodnych aplikacji niezależnych programistów, z których możemy korzystać. Eksplorujemy aplikację Remote for Roku Player dla systemu Windows 8 i przeglądamy jej funkcje poniżej.
Windows 8 aplikacja roku
Właśnie udostępniliśmy wam fakt, że oficjalna aplikacja SlingPlayer została udostępniona do pobrania w sklepie Windows 8, jak już wcześniej mówiliśmy, że tak się stanie. Czas porozmawiać o kolejnej powiązanej aplikacji, która okaże się bardzo przydatna dla właścicieli Roku. Aplikacja Windows 8 Remote for Roku Player pozwala zdalnie sterować urządzeniem do przesyłania strumieniowego Roku z tabletu z systemem Windows 8.

Steruj odtwarzaczem Roku z tabletu z systemem Windows 8

Aplikacja oferuje ekranowego pilota do zmiany kanałów w Roku Player. Posiada również funkcję „Play On Roku” do przesyłania strumieniowego audio / wideo do odtwarzacza Roku. Obsługiwane formaty: mp3, mp4, wma, mov i m3u8. Zapewnia obsługę klawiatury do szybkiego wprowadzania do aplikacji Roku. Kanały Roku są wyświetlane w pięknym kafelkowym układzie obrazu.

Oczywiście, aby aplikacja działała, musisz mieć sprzęt odtwarzacza Roku podłączony do telewizora. Jeśli już go posiadasz, możesz przesyłać strumieniowo pliki audio / wideo mp3, mp4, wma, mov, m3u8 do odtwarzacza Roku z urządzenia z systemem Windows 8. Aplikacja jest również wyposażona w funkcję automatycznego wykrywania urządzeń i umożliwia korzystanie z niej w widoku migawkowym za pomocą pilota do wielozadaniowości. Irytujące są reklamy, które można usunąć za 4,49 USD. Jeśli im to nie przeszkadza, pobierz Remote for Roku Player na Windows 8 ze Sklepu Windows.

Pobierz Remote for Roku Player na Windows 8

Link do głównej publikacji