Top 7 aplikacji dla systemu Windows 10 na Boże Narodzenie [edycja 2018]

Euforia wakacyjna zaczyna się rozgrzewać. Przez cały grudzień myślimy tylko o naszych rodzinach i nadchodzących wakacjach. Myślimy o prezentach, ubieramy się w brzydkie swetry i kostiumy Świętego Mikołaja i rozpowszechniamy świąteczną atmosferę.

Niezależnie od tego, czy chcemy się przyznać, czy nie, komputery są ważną częścią naszego codziennego życia. Naturalne jest również, aby wzbogacać nasze stacje robocze o świąteczny nastrój. Pokazaliśmy już, jak „ozdobić” komputery stacjonarne na Boże Narodzenie, ale to nie wszystko.

Przedstawiamy teraz listę najlepszych aplikacji związanych z Bożym Narodzeniem dla systemu Windows 10. Wszystkie te aplikacje zostały stworzone, aby spełnić świąteczne emocje, a nawet uczynić Święta Bożego Narodzenia lepszymi i bardziej ekscytującymi. Niektóre aplikacje są stworzone z myślą o dzieciach, ale jest całkowicie w porządku, jeśli na chwilę zapomnisz o swoim wieku i będziesz się dobrze bawić.

7 aplikacji świątecznych do wypróbowania w 2018 roku

1

Świąteczna kuchnia

Okna aplikacji Christmas Kitchen 10

Co to są święta bez stołu pełnego pysznego jedzenia? Oczywiście podczas przygotowywania tradycyjnego jedzenia poszukasz starej receptury babci. Ale jeśli potrzebujesz więcej pomysłów, aby Twoja świąteczna uczta była jeszcze bogatsza, istnieje aplikacja o nazwie Christmas Kitchen.

Chociaż ta aplikacja została pierwotnie opracowana dla systemu Windows 8.1, nadal działa wyjątkowo dobrze w systemie Windows 10. Christmas Kitchen zawiera wiele świątecznych przepisów na absolutnie każde danie dnia. Znajdziesz najlepsze świąteczne przepisy na śniadanie, obiad, pustynię, lunch. Aplikacja zawiera również przepisy na koktajle, na wypadek gdybyś nie chciał świętować Bożego Narodzenia w tradycyjny sposób.

A nawet jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz w Christmas Kitchen, zawsze możesz wypróbować inne aplikacje na przepisy, takie jak Yummly, Allrecipes, iFood i inne. Jesteśmy pewni, że wszystkie te aplikacje przygotują dla Ciebie smaczne przepisy na Boże Narodzenie.

Jeśli chcesz pobrać Christmas Kitchen, możesz to zrobić za darmo ze Sklepu.

— POWIĄZANE: 10 najlepszych gier Świętego Mikołaja, w które można zagrać tej zimy [LISTA 2018]

2)

Utwórz Świętego Mikołaja

utwórz aplikację Santa

Jest to aplikacja, której należy używać w te Święta Bożego Narodzenia. Po zainstalowaniu możesz zmienić się w Świętego Mikołaja.
Aplikacja pokaże postarzane zdjęcie z ubraniem Świętego Mikołaja, w tym Santa Beard, Santa Eye Brows, Santa Hats i całą odzieżą.

Działa ze zdjęciami zrobionymi z galerii zdjęć lub aparatem.

Możesz pobrać tę aplikację ze sklepu Microsoft Store.

— POWIĄZANE: 8 darmowych motywów zimowych do pobrania na PC w te Święta Bożego Narodzenia

3)

Boże Narodzenie

Aplikacja Świąteczne Windows 10

Jeśli, podobnie jak Święty Mikołaj, szukasz swojego małego asystenta elfa, ta aplikacja może być idealna. Ten asystent, nazywany po prostu Świętami Bożego Narodzenia, zawiera wszystko, czego potrzebujesz od aplikacji o tematyce świątecznej. Oto pełna lista funkcji:

 • Odliczanie w dniach, godzinach, minutach i sekundach Udział jednego kliknięcia
 • Odliczanie jednym kliknięciem ze znajomymi na Facebooku, Twitterze, e-mailem itp.
 • Wstępnie ustawiony 25+ SMS
 • Ponad 25 tapet
 • Utwórz listę prezentów

Tak więc święta Bożego Narodzenia są jak pięć połączonych aplikacji o tematyce bożonarodzeniowej. Jeśli jesteś niecierpliwy, zawsze możesz sprawdzić, ile pozostało do świąt Bożego Narodzenia. Jeśli podczas świąt Bożego Narodzenia jesteś zbyt zajęty, możesz wysyłać automatyczne wiadomości SMS do swoich bliskich. Możesz dostosować swój pulpit za pomocą świątecznych tapet. Możesz także stworzyć własną listę prezentów.

Jeśli więc nie chcesz zadzierać z wieloma aplikacjami w te święta, ta aplikacja jest idealna.

Święta Bożego Narodzenia są dostępne w Sklepie Windows i można je pobrać za darmo.

 • 4

  Kalendarz adwentowy Świętego Mikołaja

  Okna kalendarza adwentowego 10

  I wreszcie jedną z najlepszych rzeczy na Boże Narodzenie w ciągu całego grudnia jest kalendarz adwentowy! Prawdopodobnie posiadałeś taki, gdy byłeś młodszy i kibicowałeś codziennie z powodu nowego prezentu. Cóż, zamiast słodyczy i cukierków, Kalendarz adwentowy Świętego Mikołaja oferuje wirtualne prezenty, aby odliczanie Bożego Narodzenia było bardziej interesujące.

  Aplikacja ma 24 ukryte niespodzianki, które ujawniają się każdego dnia aż do Bożego Narodzenia. ALARM SPOILERA: oto ich lista:

  • „Zaśpiewaj tradycyjne świąteczne ulubione: Jingle Bells i Away in żłobie 
  • Sprawdź swoją pamięć w 12 dni świątecznej gry muzycznej 
  • Interaktywne puzzle 3D i suwaki z oszałamiającą świąteczną grafiką 
  • Świąteczne gry: Świąteczne pary, Znajdź Rudolpha, Elf Escape i wiele więcej 
  • Za zimno na zabawę na zewnątrz, dlaczego nie ubrać bałwana z ciepła w domu lub narysować na naszym matowym oknie 
  • Kolekcja świątecznych żartów, wierszy i zagadek, które zapewniają uśmiech przez cały sezon — Ho Ho Ho! ”

  Kalendarz adwentowy Świętego Mikołaja jest dostępny w sklepie Windows Store w cenie 1,49 USD. Ale możesz wypróbować za darmo.

  5

  Christmas Time Pro

  Christmas Time Pro

  Ta aplikacja pozwala wiedzieć, ile dni, godzin, minut, sekund, a nawet milisekund pozostało do Bożego Narodzenia. Jeśli więc szukasz świątecznej aplikacji do odliczania, jest to najdokładniejsze narzędzie, jakie możesz uzyskać.

  O północy w Wigilię Bożego Narodzenia czas zamarza, podczas gdy Święty Mikołaj dostarcza prezenty na całym świecie. O północy w Boże Narodzenie aplikacja resetuje się, a zobaczysz, ile dni, godzin, minut, sekund i milisekund pozostało do świąt Bożego Narodzenia w przyszłym roku.

  Aplikacja zawiera również powiadomienia na żywo na kafelkach i powiadomienia o znaczkach na ekranie blokady. Możesz go pobrać ze sklepu Microsoft Store.

  6

  NORAD śledzi Świętego Mikołaja

  norad santa tracker

  Czy wierzysz w Świętego Mikołaja? Cóż, według NORAD, jest tak prawdziwy, jak to tylko możliwe, i bardziej zajęty niż ktokolwiek na świecie w okresie wakacyjnym. NORAD Santa Tracker pozwala śledzić Świętego Mikołaja w jego podróży dostarczania prezentów świątecznych (i węgla) dla dzieci.

  Święty Mikołaj rozpoczyna swoją podróż w Wigilię Bożego Narodzenia, kiedy będziesz mógł śledzić jego każdy krok dzięki aplikacji Santa Tracker. Jednak aplikacja / strona internetowa oferuje więcej fajnych treści. Jeśli odwiedzisz ją przed 24 grudnia, możesz oglądać filmy o Świętym Mikołaju, czytać historie, słuchać muzyki z wakacji i nie tylko.

  Korzystanie z aplikacji Santa Tracker sprawi, że znowu uwierzysz, że Święty Mikołaj jest prawdziwy. Ale nawet jeśli ten świąteczny system GPRS nie przekona cię o istnieniu Świętego Mikołaja, Twoje dziecko z pewnością ucieszy się, kiedy będzie oczekiwać Świętego Nicka.

  NORAD Santa Tracker jest dostępny za darmo w Windows Store i możesz go pobrać już teraz. Możesz również odwiedzić oficjalną stronę NORAD, aby uzyskać te same funkcje.

  AKTUALIZACJA: Aplikacja NORAD Track Santa nie jest już dostępna do pobrania. 

  — POKREWNE: Śledź Świętego Mikołaja za pomocą tych fajnych aplikacji dla systemu Windows 10

  7

  Klasyczne świąteczne dźwięki

  Boże Narodzenie brzmi Windows 10

  Kolejnym bardzo ważnym składnikiem idealnych świąt Bożego Narodzenia jest wesoła świąteczna muzyka. Ale ponieważ Boże Narodzenie to radosna pora roku, jest to również bardzo pracowity okres. Prawdopodobnie będziesz musiał dużo pracy, aby zapewnić rodzinie najlepsze możliwe Święta Bożego Narodzenia, więc nie będziesz mieć czasu na szukanie starych płyt CD z piosenkami świątecznymi lub samodzielne tworzenie listy odtwarzania.

  Nie martw się więcej. W sklepie Windows dostępna jest aplikacja o nazwie Classic Christmas Sounds, która wypełni atmosferę pięknymi świątecznymi melodiami. Classic Christmas Sounds zawiera 14 pięknych kolęd, które są miłe dla twojego ucha nie tylko podczas świąt Bożego Narodzenia, ale przez cały rok. Aplikacja działa również zminimalizowana, dzięki czemu możesz robić inne rzeczy na swoim komputerze.

  Jednak jedynym haczykiem jest to, że tylko pięć melodii jest dostępnych za darmo. Aby odblokować wszystkie 14 utworów, musisz kupić wersję Pro, która kosztuje 1,99 USD.

  Jeśli chcesz wypróbować klasyczne świąteczne dźwięki, możesz bezpłatnie pobrać aplikację ze Sklepu Windows.

  AKTUALIZACJA: Aplikacja nie jest już dostępna do pobrania, ale znaleźliśmy wiele innych świątecznych aplikacji dźwiękowych, które można pobrać na komputer, takich jak Happy Santa i Christmas Piano.

  Nasza lista 7 najlepszych aplikacji świątecznych na Windows 10 jest już kompletna. Mamy nadzieję, że korzystanie z tych aplikacji będzie dla Ciebie przyjemnością, podobnie jak spędzanie wakacji z najbliższymi.

  Co więcej możemy powiedzieć, niż Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Link do głównej publikacji