Aplikacja Bing Finance: problemy dla niektórych użytkowników systemu Windows 8

Z dnia na dzień rośnie liczba problemów związanych z Windows 8, podobnie jak liczba osób, które instalują nowy system operacyjny. Według ostatniego postu na forach wystąpiły problemy z funkcjami aplikacji Bing Finance.
Windows 8 bing problemy z aplikacjami finansowymi

Wiele razy próbowałem stworzyć listę kontrolną papierów wartościowych, które posiadam w Bing Finance. Wydaje się to dość proste, ale po pomyślnym dodaniu około 15 pasków, wszystkie znikają i powracają do domyślnych, które istnieją podczas pierwszej instalacji aplikacji. Czasami moje pozostaną nienaruszone przez cały dzień, ale kiedy pójdę do aplikacji dzień lub dwa później ……. Wszyscy zniknęli. W moim systemie nie występują żadne inne problemy ani problemy, a wszystkie aktualizacje są instalowane z aktywną ochroną antywirusową i złośliwym oprogramowaniem. Mówię to tylko dlatego, że nie otrzymuję porady, aby wykonać 150 różnych skanów i / lub pełną czystą instalację systemu operacyjnego. Z pewnością jest to problem Binga, ponieważ tak się stało, odkąd wyjąłem nowego laptopa z pudełka. Poszukuję poprawki przed odinstalowaniem aplikacji.

Czytaj także: Napraw to: Wyświetlacz komputera z systemem Windows 8 jest pusty i odwrócony do góry nogami

Aplikacja Bing Finance ma problemy dla niektórych użytkowników systemu Windows 8

Przedstawiciel Microsoft odpowiedział, że obecnie analizuje problem, ale nie może go powtórzyć. W rzeczywistości zdałem sobie sprawę, że mam te same problemy z symbolami, co ostatecznie skłoniło mnie do przejścia na Yahoo! Finanse, ponieważ gram na rynku Forex na koncie demo. Odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji prawdopodobnie rozwiązało problem, a oto kilka sugestii dotyczących potencjalnych poprawek:

  • Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z aplikacjami
  • Uruchom Kontroler plików systemowych

Ponadto po zakończeniu skanowania sfc należy wpisać następujące polecenie w oknie Wiersz polecenia i nacisnąć klawisz enter — DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth Ponów próbę utworzenia listy obserwowanych. Możesz także spróbować wykonać następujące czynności:

W samej aplikacji Bing jest ustawienie, które można wyłączyć. Po uruchomieniu, zakładając, że nie pyta on od razu o PCW, wykonaj następujące czynności:
— Okno + i
— kliknij „Konto”
— powinno pokazywać konto w okienku po prawej stronie.
— Jeśli jest zalogowany, wyświetli się twój adres e-mail — kliknij go, a następnie kliknij usuń.
— jeśli nie wyświetla Twojego adresu e-mail i nie daje opcji usunięcia, skontaktuję się z zespołem programistów tutaj.

Daj nam znać, czy to rozwiązało niektóre problemy, które występują w Bing na Windows 8.

Czytaj także: Użytkownicy twierdzą, że ekrany Dell Venue 11 Pro są zawieszone i działają dziwnie

Link do głównej publikacji