Aktualizacja Windows 8, 10 Battleship HD

Battleship HD to jedna prosta, ale świetna aplikacja dla systemu Windows 8, która ma już wielu użytkowników systemu Windows. Teraz nowa aktualizacja została udostępniona w Sklepie Windows. Przeczytaj poniżej więcej szczegółów.
najlepszy pancernik z aplikacją Windows 8
Uwielbiamy gry pancernikowe na tablety z systemem Windows 8, dlatego w przeszłości testowaliśmy aplikację Airplanes, która jest świetnie wyglądającą odmianą klasycznej gry pancernej. Ponadto niedawno umieściliśmy grę Battleship HD na Windows 8 na naszej liście z najlepszymi cotygodniowymi aplikacjami na Windows 8. Teraz zauważyłem nową aktualizację udostępnioną przez programistę.

Pancernik — klasyczna gra strategiczna dla dwóch osób, ale z dodatkową bronią, dzięki czemu gra jest bardziej ekscytująca i wciągająca. Gra ma ulepszony system poziomów, dzięki czemu będziesz mieć dostęp do dodatkowych broni. Cel gry — traf wszystkie statki wroga.

Informacja o wersji brzmi następująco:

  1. Naprawiono problem z nieprawidłowymi ruchami AI
  2. Dodano optymalizacje do pracy serwera
  3. Za każdy nowy poziom użytkownik otrzyma bonus 100 punktów
  4. W układzie statków dodano informację o koszcie dodatkowej broni
  5. Naprawiono: problem z kupowaniem statków ze skórkami
  6. Dodano: obsługa przełączania między skórami statków w menu ustawień

Czytaj także: Najlepsze 10 gier Windows 8 Tower Defense

Jeśli jeszcze nie pobrałeś aplikacji, ale chcesz to zrobić, kliknij link poniżej. Dla mnie ta gra przypomina dzieciństwo i niesamowite gry pancerników (które nazywaliśmy morskoi boi), w które graliśmy podczas zajęć.

Pobierz Battleship HD na Windows 8

Link do głównej publikacji