9 najlepszych świątecznych tapet na żywo i wygaszaczy ekranu na PC

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a ich zwiastuny są tutaj: ozdoby świąteczne obejmują miasta, a ozdobne choinki są obecne w każdym domu. Biorąc pod uwagę wszystkie te przygotowania, dlaczego nie udekorować również pulpitu komputera z systemem Windows?

Aby ci pomóc, w tym artykule wymienimy najlepsze świąteczne tapety na żywo i wygaszacze ekranu na Twój komputer. Obiecujemy, że następujące wygaszacze ekranu natychmiast wprowadzą Cię w świąteczny nastrój.

Najlepsze świąteczne tapety na żywo i wygaszacze ekranu

1. Świąteczny wieczór na żywo tapety i wygaszacz ekranu

Ten piękny świąteczny wygaszacz ekranu na żywo od 3PlaneSoft informuje, że Boże Narodzenie puka do twoich drzwi. Jasne kolory rozweselą cię i sprawią, że Twoi znajomi zapytają, skąd masz wygaszacz ekranu.

Ponieważ jest to wygaszacz ekranu 3D, upewnij się, że komputer spełnia niezbędne wymagania systemowe, aby go poprawnie uruchomić:

  • OS: Windows XP / 7 / Vista / 8 / 8.1 / 10
  • Edytor: 1GHz
  • Direct 9.0 lub nowszy
  • 16 MB VideoRAM

Możesz kupić ten wygaszacz ekranu w 3PlaneSoft.

  • Pobierz teraz Wygaszacz ekranu Wieczorny wieczór

2. Białe święta tapety na żywo i wygaszacz ekranu


Ten wygaszacz ekranu zawiera piękny mały dom z drewnianym mostem przed nim. Śnieg pada, okna są oświetlone, a piękne święta trzy świecą w ciemności na zewnątrz domu.

Możesz teraz pobrać tapetę na żywo i wygaszacz ekranu z White Christmas od 3PlaneSoft.

  • Pobierz teraz White Christmas Screensaver

3. Święty Mikołaj na żywo tapety i wygaszacz ekranu


Ta imponująca tapeta na żywo i wygaszacz ekranu pozwalają oglądać Świętego Mikołaja, który przygotowuje się do dostarczenia prezentów wszystkim dzieciom, które były dobre w tym roku. Możesz zostać jego towarzyszem i jeździć po zapierających dech w piersiach krajobrazach i przytulnych małych wioskach. Rudolf i spółka czekają na ciebie.

Możesz kupić na żywo tapety i wygaszacz ekranu Świętego Mikołaja w 3PlaneSoft.

  • Pobierz teraz Wygaszacz ekranu Święty Mikołaj

4. Choinka przy kominku

Jeśli wolisz klasyczne symbole świąteczne, ta tapeta na żywo przedstawiająca choinkę w pobliżu kominka jest właściwym wyborem dla Ciebie. Bombki choinkowe delikatnie świecą, podczas gdy ogień płonie w kominku.

Możesz pobrać tę żywą tapetę za darmo z NewFreeScreensavers.

5. Stary kominek


Jeśli podoba Ci się tapeta na żywo wymieniona powyżej, na pewno też Ci się spodoba. W rzeczywistości obrazy wykorzystują te same symbole świąteczne ustawione w innym środowisku.

Ta animowana tapeta przedstawia stary kominek w bibliotece. W pobliżu kominka znajduje się również krzesło z kotem śpiącym i oczywiście choinka.

Możesz pobrać tę żywą tapetę za darmo z NewFreeScreensavers.

6. Vintage Christmas


Zegar tyka, a wkrótce otrzymasz wiele prezentów. Święty Mikołaj jest w drodze, a na zewnątrz pada śnieg. Na szczęście zawsze możesz ukryć się w domu, w którym jest ciepło i przytulnie.

Możesz pobrać tę żywą tapetę i wygaszacz ekranu za darmo z NewFreeScreensavers.

7. WallpaperMill

żywe świąteczne tapety

WallpaperMill oferuje serię interesujących żywych tapet w tematyce bożonarodzeniowej, które możesz wykorzystać do upiększenia pulpitu.

Możesz wybierać spośród animowanych ozdób choinkowych, świecących lampek choinkowych, świecących choinek i nie tylko.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź tapety dostępne na stronie WallpaperMill.

8. Świąteczny śnieg

Boże narodzenie śnieg
Ten piękny wygaszacz ekranu z motywem śniegu przedstawia obraz wioski wieczorem, gdy spada śnieg. W oddali widać też ładną scenerię górską.

Możesz pobrać ten wygaszacz ekranu na żywo z ScreenSaverPlanet.

9. Christmas Bells

Christmas Bells wygaszacz ekranu na żywo

Ten świąteczny wygaszacz ekranu dotyczy ozdób choinkowych. Zawiera dzwonki, anioły i laski z cukierkami zwisające z choinki. Aparat powoli obraca się wokół drzewa, a także muzyka. Jeśli nie podoba ci się muzyka, możesz utworzyć własną listę odtwarzania, używając plików audio z komputera.

Możesz pobrać dzwonki świąteczne z ScreenSaverPlanet.

Istnieje wiele innych świątecznych tapet na żywo i wygaszaczy ekranu dostępnych z NewFreeScreensavers. Jeśli natrafiłeś na inne zasoby związane z animowanymi tapetami na sezon wakacyjny, skorzystaj z sekcji komentarzy poniżej i powiedz nam więcej o swoich ulubionych świątecznych animowanych tapetach i wygaszaczach ekranu.

Link do głównej publikacji