9 najlepszych narzędzi do tworzenia oszałamiających reklam cyfrowych w kampanii marketingowej

«ZA obraz jest wart tysiąca słów”Jest popularnym angielskim idiomem, a cytat doskonale opisuje marketing cyfrowy lub strategie marketingowe, które wykorzystują wizualizacje do budowania świadomości marki. Obecnie coraz więcej firm korzysta z Internetu, a reklamy cyfrowe są najlepszym sposobem na zwiększenie świadomości marki i pozyskanie większej liczby potencjalnych klientów z wyszukiwarek i mediów społecznościowych.

Jeśli nie jesteś już w tej samej łodzi, co inne firmy, nadszedł czas, abyś przeprowadził się, prowadząc działalność online, a także tworząc budżet na marketing cyfrowy.

Biorąc to pod uwagę, ważne jest, aby stworzyć ciekawą reklamę, która naprawdę może opisać Twoją firmę w kilku słowach. Krótko mówiąc, być w stanie łatwo komunikować trudne koncepcje. W końcu obraz jest wart tysiąca słów tylko wtedy, gdy jest dobrze uchwycony.

Dobrą rzeczą jest to, że nie musisz być grafikiem, aby tworzyć oszałamiające wizualnie obrazy i filmy do swoich reklam cyfrowych. Wszystko czego potrzebujesz to odpowiednie narzędzie, które pomoże Ci wprowadzić artystyczne pomysły na papier i stworzyć reklamę, która wyróżni Cię na tle konkurencji.

Istnieje wiele narzędzi online i offline, które mogą pomóc firmom w tworzeniu najlepszych reklam cyfrowych za pomocą kilku kliknięć. Aby zaoszczędzić ci trochę czasu, przeprowadziliśmy badania i stworzyliśmy listę najlepszych programów do tworzenia cyfrowych reklam, które pomogą Ci stworzyć najbardziej unikalne reklamy dla Twojej marki.

 • Przeczytaj także: 10+ najlepsze oprogramowanie do tworzenia kreskówek na PC

Najlepsze oprogramowanie do tworzenia reklam cyfrowych w 2019 roku

1

Fotor

 • Cena £ — Podstawowy — Darmowy / Pro — 39,99 USD rocznie lub 8,99 USD miesięcznie

Niezależnie od tego, czy chcesz edytować zdjęcie, zrobić kolaż czy stworzyć projekt, Fotor to narzędzie online z obsługą HTML5, które oferuje wszystkie niezbędne funkcje do tworzenia oszałamiających cyfrowych banerów reklamowych za pomocą kilku kliknięć.

Fotor występuje zarówno w planie podstawowym, jak i profesjonalnym, z oczywistymi ograniczeniami planu podstawowego. Jeśli chcesz przełączyć go w tryb offline, jest on dostępny również dla komputerów z systemem Windows i smartfonów.

Fotor oferuje wiele rozmiarów szablonów, bogaty edytor tekstu, narzędzia do korekcji kolorów, efekty fotograficzne i opcję retuszu portretowego, aby wymienić tylko kilka. Możesz wybierać spośród profesjonalnych szablonów do tworzenia okładek na Facebooku lub kart fotograficznych, a nawet banerów reklamowych na YouTube.

Interfejs użytkownika jest intuicyjny, a wszystkie narzędzia są łatwo dostępne z menu. Możesz importować obrazy z dysku lokalnego lub Dropbox / Facebook i zapisywać je na dysku lokalnym.

Jeśli szukasz czegoś praktycznego, ale prostego, wypróbuj Fotor podstawowy plan, ponieważ możesz uaktualnić do planów premium, aby uzyskać więcej funkcji.

Zdobądź Fotor

 • 2)

  Szablon

  Szablon - oprogramowanie reklam cyfrowych

  • Cena £ — Bezpłatnie z limitami / Pro 9 miesięcy mo / Unlimited 12 miesięcy

  Od zdjęć stockowych, gotowych szablonów po tysiące cytatów Szablon oferuje prawie wszystko, czego potrzebujesz w internetowym narzędziu do edycji obrazów. Jest to bezpłatne narzędzie internetowe z ograniczonymi funkcjami, podczas gdy plany premium oferują dodatkowe funkcje.

  Szablon wymaga utworzenia konta przed wypróbowaniem irytującego narzędzia, natomiast Fotor umożliwia edycję zdjęć i wymaga jedynie rejestracji, aby zapisać obrazy.

  Do edycji, Stencil oferuje ponad 2 000 000 zdjęć stockowych w zależności od planu, a także 700 szablonów premium, możliwość dodawania logo i znaku wodnego, a jeśli chcesz tworzyć inspirujące cytaty, ma również ponad 100 000 kolekcji cytatów.

  Edytor tekstu można dostosować za pomocą 2450 czcionek internetowych Google lub możesz przesyłać własne czcionki.

  Zdobądź szablon

  • 3)

   Soapbox

   Soapbox - twórz reklamy cyfrowe

   • Cena £ — Free / Solo / For Team

   Soapbox to rozszerzenie Chrome, które pozwala tworzyć i edytować filmy w przeglądarce internetowej. Jest to unikalne rozszerzenie, które może pomóc Ci tworzyć filmy sprzedażowe w ruchu, nagrywając zawartość z kamery internetowej, a także przechwytywanie ekranu.

   Soapbox używa HTML i JavaScript, aby zapewnić przejście wideo, które jest kompatybilne na wszystkich urządzeniach, niezależnie od wielkości ekranu. Możesz także dodać niestandardową miniaturę dla lepszej prezentacji.

   Darmowa wersja umożliwia tworzenie i udostępnianie nieograniczonej liczby filmów, ale filmy można pobrać tylko w ramach planu premium. Inne funkcje planu premium obejmują narzędzia do dystrybucji i pomiaru filmów, skalowania wideo w całym zespole itp.

   Filmy można wysyłać pocztą elektroniczną lub udostępniać na kontach mediów społecznościowych. Soapbox zapisuje i obsługuje wszystkie filmy ze swoich serwerów, które mogą być osadzone w witrynach internetowych, a także w wiadomościach e-mail i kontach mediów społecznościowych.

   Zdobądź Soapbox

   • 4

    Pixlr

    Pixlr - twórz reklamy cyfrowe

    • Cena £ — Darmowy / Pro 5 USD

    Pixlr jest jednym z moich ulubionych, głównie dlatego, że jest bezpłatny, ale oferuje także bezsensowną stronę edycji, na której możesz po prostu przesłać zdjęcia i wprowadzić zmiany. Jest również dostępny w wersji Pro z dostępem do szablonów i projektów graficznych do tworzenia reklam cyfrowych i okładek mediów społecznościowych.

    Układ edycji jest prosty i wygląda jak stonowana wersja programu Photoshop. Narzędzie oferuje funkcje edycji, takie jak przycinanie, narzędzie Lasso, ołówek, gumka, edytor tekstu, próbnik kolorów, rozmazywanie i rozmycie. Edytowane obrazy można pobrać na dysk lokalny bez potrzeby posiadania konta.

    Wersja Pro Pixlr zawiera szablony przeglądarki i zaawansowany edytor obrazów, a także ponad 1 000 000 zdjęć stockowych i czcionek premium.

    Uzyskaj Pixlr

    • 5

     Visme

     Visme - narzędzie do tworzenia reklam cyfrowych

     • Cena £ — Bezpłatny / Biznes / Edukacja

     Visme to internetowy edytor obrazów i narzędzie do tworzenia prezentacji, które można wykorzystać do tworzenia treści wizualnych dla reklam cyfrowych, takich jak banery i prezentacje.

     Podstawowa wersja narzędzia jest bezpłatna, ale ma ograniczone funkcje, podczas gdy wersja premium oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do stworzenia oszałamiającego obrazu wizualnego kampanii.

     Pulpit nawigacyjny ma opcje tworzenia prezentacji, infografiki, dokumentów, materiałów do drukowania, grafiki internetowej, grafiki społecznościowej i opcji niestandardowego rozmiaru. Kliknięcie dowolnej z opcji zapewni więcej szablonów i przykładowych układów na początek.

     Aby utworzyć reklamy, wybierz grafikę internetową, a następnie gotowe układy. Wybierz szablon, edytuj i dostosuj go zgodnie z potrzebami, używając ikon, obrazów i czcionek.

     Zdobądź Visme

     • 6

      Canva

      Canva - narzędzie do projektowania reklam cyfrowych

      • Cena — bezpłatnie / 12,95 USD miesięcznie (bezpłatny okres próbny 30 dni)

      Canva to dobrze znany internetowy edytor obrazów, który na przestrzeni lat dodał kilka funkcji do narzędzia, z których jednym jest możliwość zapraszania członków zespołu do współpracy.

      Rejestracja jest wymagana, ale łatwa. Zacznij od wybrania banera internetowego jako typu projektu, a następnie wybierz typ banera internetowego, takiego jak reklama na Facebooku lub nagłówek e-maila, reklama na tablicy wyników itp.

      Wybierz jeden z gotowych szablonów i rozpocznij dostosowywanie za pomocą elementów obejmujących zdjęcia, siatki, kształty i wykresy, dodaj tekst, zmień tło, a nawet dodaj własne zdjęcia za pomocą opcji przesyłania.

      Canva ma wystarczające funkcje, aby pomóc Ci stworzyć oszałamiającą cyfrowo reklamę dla Twojej firmy lub klienta. Jednak darmowa wersja jest poważnie ograniczona i lepiej byłoby używać wersji pro do profesjonalnej pracy. Plan Pro jest objęty 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym na wypadek, gdybyś nie był pewien jego użycia.

      Zdobądź Canva

      • 7

       Picmonkey

       Picmonkey - twórz oprogramowanie reklam cyfrowych

       • Cena £ — Podstawowy — 7,99 USD / Pro — 12,99 / Zespół 10,99 (na członka)

       Picmonkey to internetowy edytor obrazów, który jest również dostępny na smartfony jako aplikacja. Narzędzie nie oferuje żadnej bezpłatnej wersji, ale tylko 7-dniową bezpłatną wersję próbną, ale wymaga szczegółów CC.

       Działanie usługi obejmuje edycję zdjęć, tworzenie projektów i retuszowanie portretów.

       Funkcje edycji zdjęć obejmują dziesiątki efektów, filtrów, warstw i opcji tekstowych. W przypadku projektu graficznego możesz wybrać gotowe szablony do tworzenia wizytówek, reklam i logo.

       Funkcje retuszu umożliwiają zmianę koloru oczu i włosów, wybielania zębów i innych narzędzi wspomagających. Może być również używany jako narzędzie do tworzenia kolaży.

       Fakt, że bezpłatna wersja próbna wymaga szczegółów płatności i nie ma bezpłatnej wersji, sprawia, że ​​narzędzie trudno jest polecić, ale jeśli nie masz nic przeciwko podejmowaniu dodatkowych kroków, aby wypróbować to narzędzie, koniecznie spróbuj.

       Zdobądź Picmonkey

       • 8

        Pagemodo

        Pagemodo - edycja banerów reklamowych

        • Cena £ — Darmowy / Premium

        Pagemodo to jedyne w swoim rodzaju narzędzie stworzone z myślą o zarządzaniu mediami społecznościowymi na Facebooku dla osób wpływowych i marketerów cyfrowych. Oferuje bezpłatny plan, ale wymaga zalogowania się przy użyciu konta na Facebooku ze zwykłą zgodą na publikowanie w Twoim imieniu itp.

        Pagemodo umożliwia tworzenie i planowanie postów na Facebooku. Istnieje projektant postów, który może dostosować post na Facebooku za pomocą gotowych szablonów i projektów. Ponadto możesz także przeprowadzać konkursy na Facebooku, a także utworzyć kampanię reklamową na Facebooku wszystko z pulpitu nawigacyjnego.

        Aby utworzyć post, przejdź do Post Designer i wybierz szablony. Szablony można w pełni dostosować, przesyłając nowe obrazy, zmieniając tło i tekst. Obrazy można pobrać na dysk lokalny lub dysk lub użyć go do utworzenia posta na Facebooku.

        Pagemodo to interesujące narzędzie dla marketerów cyfrowych korzystających z reklam na Facebooku, ponieważ oferuje wygodę zarządzania stroną na Facebooku i zarządzania reklamami z intuicyjnego interfejsu użytkownika.

        Zdobądź Pagemodo

        • 9

         Adobe Spark

         Adobe Spark - twórz reklamy graficzne

         • Cena £ — Darmowy / Premium

         Adobe oferuje teraz narzędzie Spark do edycji zdjęć i filmów online, z którego można korzystać bezpłatnie. Wersja premium zawiera subskrypcje Lightroom CC i Photoshop CC oraz dodatkowe funkcje dostępne tylko dla użytkowników premium.

         Rejestracja jest wymagana, ale łatwo zacząć. Zacznij od wybrania szablonu wideo lub obrazu. Jeśli wybierzesz szablon wideo, wybierz typ wideo z biblioteki.

         Rozpocznij od wybrania układu, takiego jak pełny ekran lub podzielony ekran, wybierz motyw, rozmiar i dodaj muzykę. Przeciągnij i upuść obraz w edytorze lub prześlij film, aby rozpocząć tworzenie opowieści.

         W przypadku zdjęć i filmów można utworzyć wiele slajdów. Za pomocą suwaka można dostosować czas trwania każdego slajdu od 1 sekundy do 30 sekund. Slajdy można grafikę można pobrać na dysk lokalny lub udostępnić za pomocą łącza.

         Adobe Sparks to wyjątkowy projekt, który jest doskonałym narzędziem do kampanii społecznościowych i e-mailowych, a nawet marketingu zewnętrznego.

         Uzyskaj Adobe Sparks 

         Podsumowanie!

         Niezależnie od tego, czy jesteś menedżerem mediów społecznościowych, czy osobą, która chce budować świadomość marki, te programy do tworzenia cyfrowych reklam i prezentacji mogą pomóc w tworzeniu reklam, które przyciągną uwagę i przyciągną więcej potencjalnych klientów.

         Czy korzystałeś już kiedyś z tych narzędzi? Daj nam znać swoje doświadczenia z oprogramowaniem do tworzenia reklam cyfrowych w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji