7 najlepszych programów do jogi do wykorzystania w 2019 roku

Prowadzenie studia jogi może być dość żmudne, gdy próbujesz zarządzać firmą ręcznie, bez wsparcia ze strony technologii lub oprogramowania.

Kiedy jednak zdecydujesz, że masz dość używania fizycznych kart papierowych i ksiąg rachunkowych lub stresowania swoich klientów, zmuszając ich do rezerwowania spotkań w studio, prawdopodobnie szukasz najlepszego oprogramowania do jogi, aby uruchomić studio profesjonalnie i skutecznie.

Dzisiejsi konsumenci oczekują przeprowadzania większości, jeśli nie wszystkich, transakcji online, w tym zarządzania harmonogramami, niezależnie od tego, czy są to spotkania robocze, spotkania fitness czy inne, które (i najlepiej powinny) być zarządzane za pośrednictwem platform cyfrowych.

Właściciele firm również potrzebują narzędzi, które pomogą im się rozwijać i zmniejszyć koszty ogólne, takie jak koszty administracyjne, oszczędzając czas i zwiększając przychody, przyciągając nowych klientów i sprawdzając ich wydajność z łatwego i przyjaznego pulpitu nawigacyjnego.

Dzięki najlepszemu oprogramowaniu do jogi możesz pozwolić swoim klientom na rezerwowanie zajęć jogi przez Internet, aktualizowanie ich i zaangażowanie, jednocześnie śledząc trendy i wydarzenia we własnym studio.

Przed wyborem najlepszego oprogramowania do jogi należy wziąć pod uwagę następujące kwestie: czy jest to oprogramowanie online, czy zainstalowane na komputerze, czy spełnia standardy bezpieczeństwa, czy może działać na urządzeniach, funkcje spełniające wymagania twojego studia jogi potrzeby, czas istnienia firmy programistycznej i oczywiście cena.

Oto nasze najlepsze typy najlepszego oprogramowania do jogi, którego możesz użyć w 2019 roku.

Najlepsze oprogramowanie do jogi na 2018 rok

1

Mindbody

najlepsze oprogramowanie do jogi

To oprogramowanie do jogi służy do codziennych zadań, dzięki czemu możesz spędzać więcej czasu z joginami, ponieważ równowaga jest kluczowa we wszystkim, co robisz.

Dzięki MindBody masz takie funkcje, jak punkt sprzedaży, dzięki czemu możesz szybko sprzedać wszystko, w tym członkostwo w studiu, karnety 10-klasowe i inne usługi. POS jest kompletny na wszystkich urządzeniach i dotrzymuje kroku Twojej zajętej recepcji i nie tylko.

Inne funkcje obejmują automatyzację, dzięki czemu możesz szybciej kończyć zadania, od wysyłania przypomnień i potwierdzeń klientów do monitorowania stanu konta klientów i obliczania podatku od sprzedaży. Rezerwacja online pozwala Twoim klientom zobaczyć harmonogram, zarezerwować kolejną klasę online i zapłacić nawet przed przyjazdem. Generuje również raporty pozwalające śledzić sprzedaż i przychody, frekwencję, poziomy utrzymania i inne narzędzia, dzięki czemu możesz dostosować swój biznesplan.

Możesz także przyciągnąć nowych klientów, uzyskując ekspozycję i śledząc swoje wyniki. To najlepsze oprogramowanie do jogi pomaga zapewnić bezproblemową obsługę klienta i maksymalne wykorzystanie możliwości dzięki większej liczbie produktów i usług.

Pobierz oprogramowanie jogi MindBody

2)

Tuła

najlepsze oprogramowanie do jogi

To najlepsze oprogramowanie do jogi dla niezależnych studiów jogi, zapewniające potężne i łatwe w użyciu narzędzie, które pomoże ci rozwinąć swój biznes.

Niektóre z korzyści oferowanych przez Tula to przyjmowanie płatności, zarządzanie członkostwem, udostępnianie kalendarza, obsługa rejestracji, śledzenie kredytów i rejestrowanie frekwencji.

Zawiera sub, który twoi instruktorzy mogą znaleźć jednym kliknięciem, łatwe zameldowanie za pomocą prostego wyszukiwania, płatności online z unikalną formą płatności, rejestracje online, aby zapisać uczniów na zajęcia bezpośrednio z własnej strony internetowej, zwolnienia elektroniczne do przechwytywania podpisów elektronicznych i przechowywania podpisanych zwolnień, zarządzania członkami, obsługi wydarzeń specjalnych, bonów upominkowych i wielu poziomów uprawnień dla pracowników w celu uzyskania dostępu do twoich danych.

Na twoją stronę Tula ma widżety, takie jak kalendarze i formularze płatności, które możesz dodać bezpośrednio na swojej stronie. Najlepsze jest to, że nie musisz podpisywać żadnej umowy, ponieważ oprogramowanie Tula samo w sobie jest wystarczająco przekonujące, więc nie musisz się w to angażować. zawsze możesz wyeksportować najważniejsze dane ze studia.

Pobierz oprogramowanie Tula Yoga

3)

Schedulebliss

najlepsze oprogramowanie do jogi

ScheduleBliss to aplikacja, która umożliwia klientom dokonywanie zakupów i rezerwowanie terminów, zajęć i wydarzeń w studio jogi z dowolnego miejsca i o dowolnej porze na urządzeniach, szczególnie dla rozwijających się firm.

Jest prosty, szybki i wydajny, a ponadto pomaga usprawnić odprawę klienta, ponieważ korzysta on z zaawansowanych narzędzi marketingowych i utrzymywania klientów. Inną dobrą rzeczą w tym najlepszym oprogramowaniu do jogi jest to, że akceptuje zakupy kredytowe i debetowe, a także utrzymuje klientów zaangażowanych za pośrednictwem automatycznych e-maili, odpraw online i list oczekujących.

Funkcje obejmują potężny POS, wiele metod płatności, karty upominkowe, kody promocyjne i rabaty, aplikacje klienckie na urządzenia, raporty i narzędzia marketingowe, członkostwo i automatyczne płatności, potężne widżety i narzędzia do integracji z witryną, planowanie zajęć / wydarzeń i spotkań, a także migrację twoje dane z innego oprogramowania do zarządzania biznesem łatwo i bezproblemowo.

Pobierz oprogramowanie do jogi ScheduleBliss

4

Salon Iris

najlepsze oprogramowanie do jogi

Oprogramowanie jogi Salon Iris upraszcza biznesową stronę prowadzenia studia, ułatwiając zarządzanie pojedynczymi studiami, jak również dla wielu oddziałów, jednocześnie dbając o księgowość, marketing, planowanie, zarządzanie klientami i inwentaryzację, dzięki czemu możesz robić to, co robisz Najlepsza.

Oprogramowanie to zostało zaprojektowane tak, aby po stronie biznesowej zarządzania studiami połączyć jedną aplikację, od jej podstawowej aplikacji, do dodatków takich jak przetwarzanie płatności, POS oraz automatyczne przypomnienia o klasach i spotkaniach.

Korzyści obejmują łatwą rezerwację i planowanie, spersonalizowane doświadczenia klientów, ukierunkowane kampanie marketingowe, usprawnienie przepływu środków pieniężnych i brak powiązania z kasą. Możesz także prowadzić biuro jak profesjonalista, zarządzać listą płac, oferować premie i prowizje oraz konfigurować harmonogramy pracownicze. Wysyła również powiadomienia, gdy trzeba zmienić kolejność gorących przedmiotów.

Pobierz oprogramowanie jogi Salon Iris

5

Zenplanner

najlepsze oprogramowanie do jogi

To zaawansowane, kompleksowe oprogramowanie do fitnessu z ramieniem do zarządzania studio jogi.

Niektóre z kluczowych korzyści obejmują łatwość użycia dzięki intuicyjnym narzędziom, możesz rozwinąć działalność w studio jogi (gwarantowane) i oszczędzić czas, a także jest to mądrzejszy pakiet, który pomaga rozwijać się firmie jogi, pozwalając Ci skupić uwagę na swoim prawdziwa pasja.

ZenPlanner jest prosty, intuicyjny, łatwy w użyciu i ma funkcje, które obejmują uproszczone zameldowanie z dowolnego urządzenia, zarządzanie zdarzeniami, w tym rejestrację, płatności i komunikację, zarządzanie detaliczne w przypadku sprzedaży towarów, uproszczone fakturowanie, które jest również zautomatyzowane poprzez zintegrowane przetwarzanie płatności partnerów, dzięki czemu otrzymujesz miesięczne wynagrodzenie na czas, a także bezpłatne sesje wdrożeniowe, dzięki czemu możesz wiedzieć, jak najlepiej korzystać z tego narzędzia w zależności od potrzeb Twojego studia.

Pobierz oprogramowanie jogi ZenPlanner

6

Oprogramowanie Wellness Living Yoga Studio

oprogramowanie studio wellness jogi

Jeśli szukasz oprogramowania do jogi, być może zainteresuje Cię oprogramowanie Wellness Living Yoga Studio. To narzędzie pozwala klientom łatwo zarezerwować zajęcia za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Jednym ze sposobów rezerwacji zajęć jest strona WellnessLiving, ale możesz również dodać pole rezerwacji do swojej strony internetowej lub strony na Facebooku. Oczywiście istnieją również dedykowane aplikacje na iOS i Androida, których można używać do rezerwacji.

Ta usługa obsługuje również powiadomienia e-mail i SMS, dzięki czemu pracownicy i klienci będą informowani o swoich terminach. Usługa ma również oprogramowanie do planowania w chmurze, które umożliwia łatwe umawianie spotkań w locie. Ten system jest niezwykle prosty w użyciu dzięki wbudowanym kreatorom.

Ta usługa pozwala założyć sklep internetowy w celu sprzedaży produktów lub usług online. Warto wspomnieć, że ta usługa obsługuje cykliczne rozliczenia, co jest świetne, jeśli chcesz zarządzać rocznymi lub miesięcznymi subskrypcjami. Usługa Yoga Studio Software obsługuje również różne kampanie marketingowe, dzięki czemu możesz łatwo skonfigurować kampanie mobilne lub e-mail. Ponadto to narzędzie pozwala również na łatwe zarządzanie personelem i zarządzanie fakturami. Na koniec są szczegółowe raporty, dzięki którym można łatwo monitorować wydajność swojego studia.

Jeśli szukasz potężnego oprogramowania do jogi, Wellness Living Yoga Studio będzie dla Ciebie idealnym wyborem, zwłaszcza jeśli prowadzisz własne studio, więc koniecznie sprawdź to.

Przegląd:

  • Możliwość łatwej rezerwacji zajęć
  • Dedykowana aplikacja na system iOS i Android
  • Powiadomienia e-mail i SMS
  • Oprogramowanie do planowania w chmurze
  • Możliwość ustawienia sklepu internetowego dla produktów i usług
  • Możliwość ustawienia kampanii marketingowych

Pobierz oprogramowanie Wellness Living Yoga Studio już dziś

7

PerfectMind

najlepsze oprogramowanie do jogi

To oprogramowanie do jogi utrzymuje studio w harmonii z intuicyjną platformą chmurową, która zarządza członkostwem, marketingiem, rozliczeniami i punktami sprzedaży. Możesz zarządzać wszystkimi niezbędnymi funkcjami swojego studia jogi, minimalizując jednocześnie obciążenie i koszty ogólne.

PerfectMind to najlepsze oprogramowanie do jogi, które pozwala stworzyć niezwykłe doświadczenie gości i członków, zwiększyć liczbę rejestracji i zatrzymań, usprawnić operacje biznesowe i zwiększyć przychody bez angażowania się w technologię.

Klienci mogą rezerwować i płacić za zajęcia i członkostwo online i z dowolnego urządzenia, a jednocześnie można śledzić i zwiększać retencję klientów oraz zwiększać sprzedaż dzięki szybkiemu i bezpiecznemu sklepowi internetowemu mobilnemu, korzystając z inteligentnej aplikacji POS do sprzedaży towarów, śledzenia zapasów oraz zarządzaj zakupami i kolejnością.

Inne funkcje obejmują zintegrowany marketing, wbudowane raportowanie, łatwe zarządzanie personelem systemem, alerty, zintegrowaną pocztę e-mail, narzędzie do tworzenia witryn do dostosowywania witryny, automatyczne rozliczanie i kolekcje, a także zarządzanie wieloma lokalizacjami dla wszystkich oddziałów studia z jednego interfejsu.

Pobierz oprogramowanie jogi PerfectMind

Czy twoje najlepsze oprogramowanie do jogi znalazło się na liście? Jeśli nie, z którego obecnie korzystasz lub który z nich pasuje do potrzeb Twojego studia? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji