6 najlepszych programów do składania podatków biznesowych

Jako właściciel firmy musisz złożyć zeznanie podatkowe dla swojej firmy regularnie. Może to być żmudne i czasochłonne zadanie. Jedną z głównych rzeczy jest to, że musisz wypełnić je jeden po drugim dokładnie i terminowo.

Jednak technologia umożliwiła wypełnianie podatków, ponieważ istnieje wiele programów do wypełniania podatków. Jedną z zalet tego oprogramowania jest to, że umożliwiają szybkie automatyczne wypełnianie oprogramowania, co pozwala łatwo skupić się na prowadzeniu firmy.

Raport Windows opracował najlepsze oprogramowanie do wypełniania podatków, które umożliwia szybkie i dokładne wypełnianie podatków.

Złóż podatki biznesowe za pomocą tych narzędzi

1

Turbo Tax

najlepsze oprogramowanie do składania podatków biznesowychTurbo Tax to popularne oprogramowanie podatkowe powszechnie stosowane przez właścicieli małych firm i spółki osobowe. Główną zaletą tego oprogramowania są oferowane bezpłatne opcje federalne i stanowe. TurboTax umożliwia także tworzenie nieograniczonej liczby formularzy W-2 i 1099, dokumentów dla partnerów i akcjonariuszy.

W międzyczasie możesz również poprosić o porady podatkowe ekspertów podatkowych na temat twojej sytuacji podatkowej. Ułatwia także użytkownikom przygotowywanie podatków dla wielu klientów biznesowych w jednym miejscu. Po wypełnieniu podatku TurboTax wyświetla końcowy przegląd twoich deklaracji podatkowych przygotowany z radą przedstawiciela CPA.

Jednak TurboTax nie ma osobistych funkcji podatkowych, ponieważ oferuje tylko wersję biznesową; po drugie, instalacja oprogramowania zajmuje trochę czasu. Turbo Tax kosztuje 169 USD i oferuje jako bonus pięć bezpłatnych federalnych deklaracji podatkowych.

    — Pobierz teraz TurboTax z oficjalnej strony (za darmo)

 • 2)

  Blok HR

  najlepsze oprogramowanie do składania podatków biznesowychTo popularne oprogramowanie podatkowe, zaliczane do najlepszych rozwiązań w zakresie ewidencji podatków od przedsiębiorstw, pozwala łatwo wypełnić podatek online. Użytkownicy mogą łatwo importować dane z innego oprogramowania podatkowego i mieć własne pliki podatkowe w oprogramowaniu. HR umożliwia składanie deklaracji podatkowych bezpośrednio w IRS.

  Tymczasem oprogramowanie ma unikalną funkcję, w której możesz poprosić o sprawdzenie zeznania podatkowego przez swojego specjalistę podatkowego za darmo. Ponadto HR jest bardzo łatwy w instalacji i obsłudze, a program zapewnia użytkownikom odpowiednie informacje na temat transakcji finansowych, takich jak zakup samochodu.

  Jednak główną wadą oprogramowania są problemy ze zgodnością z drukarkami, a niektóre regiony są zwolnione z oprogramowania; dlatego może to powodować trudności w składaniu deklaracji podatkowych dla tych regionów.

  Co więcej, HR Block jest dostępny w różnych pakietach, ponieważ samozatrudnienie w trybie online kosztuje 74,99 USD, a dodatkowe 36,99 USD na każdy stan.

  Pobierz H $ R Block

  • 3)

   TaxAct

   podatek

   TaxAct to rozbudowane oprogramowanie do wypełniania podatków, które oferuje wiele funkcji. Niektóre z jego funkcji obejmują wsparcie audytu i prepaid podatkowy dla różnych firm. TaxAct jest szczególnie przydatny dla małych firm, ponieważ umożliwia złożenie jednej federalnej deklaracji podatkowej.

   Oprogramowanie jest również bezpieczne, ponieważ Twoje transakcje są szyfrowane, aby zapobiec wyciekom twoich danych osobowych. Tymczasem ich obsługa klienta jest na najwyższym poziomie dzięki opcji e-mail i połączeń telefonicznych dostępnych u specjalisty, który pomaga w rozpatrywaniu skarg i wniosków.

   Jednak zauważoną wadą tego oprogramowania jest konieczność uiszczenia dodatkowej opłaty za import danych z deklaracji podatkowych z poprzedniego roku. TaxAct kosztował 44,95 USD z dodatkowymi 37 USD za wypełnienie deklaracji państwowych.

   Pobierz TaxAct

   • 4

    Podatek od wolności

    najlepsze oprogramowanie do składania podatków biznesowychTo oprogramowanie do składania podatków biznesowych znane jest z doskonałych świadczonych usług. Z Podatek od wolności, prawidłowe, prawidłowe wypełnienie podatku jest łatwe, dokładne i bezpieczne. Oprogramowanie ma doskonały interfejs użytkownika, który pozwala użytkownikom wybrać, które aspekty zadania powrócą do pracy.

    Kolejną unikalną cechą jest to, że podatek od wolności nie obejmuje skomplikowanych kroków. Możesz z łatwością wypełnić podatek w około 10 minut ze 100% gwarancją. Oprogramowanie dokładnie sprawdza twoje zeznania podatkowe i zapewnia ich dokładność.

    Ponadto Liberty Tax oferuje doskonałą obsługę klienta dzięki dostępnym opcjom czatu na żywo, poczty elektronicznej i mediów społecznościowych. Możesz również spotkać się osobiście z personelem obsługi klienta w dowolnym z 3000 oddziałów na całym świecie.

    Jednak główną wadą tego oprogramowania jest to, że czasami błędy nie są oznaczane do końca procesu wypełniania podatków; dzięki temu klient rozpoczyna proces od samego początku. Podatek od wolności jest dostępny w cenie 70 USD i oferuje dobry stosunek jakości do ceny.

    Pobierz podatek od wolności

    • 5

     TaxSlayer

     oprogramowanie do wypełniania podatków

     Jeśli jesteś samozatrudniony i chcesz niedrogiego oprogramowania do wypełniania podatków, TaxSlayer to zalecane oprogramowanie dla Ciebie. Oprogramowanie umożliwia łatwe przygotowywanie i wypełnianie podatków w podróży za pomocą komputera z systemem Windows lub urządzenia mobilnego.

     TaxSlayer jest łatwy w nawigacji, ponieważ funkcje są łatwo dostępne, a wszystkie funkcje są odpowiednio ułożone w menu użytkownika. Jedną z głównych cech, która sprawia, że ​​oprogramowanie jest atrakcyjną opcją, jest polityka refundacji. Gwarantuje to maksymalne uprawnienia do funduszu, które mają zastosowanie do ciebie.

     Jednak to najlepsze oprogramowanie do składania podatków biznesowych ma ograniczone funkcje w porównaniu z innym oprogramowaniem do wypełniania podatków; chociaż jest to zrozumiałe ze względu na niską cenę.

     Ponadto Tax Slayer jest dostępny w dwóch wersjach — samozatrudnienie kosztuje 40 USD, a opcja premium kosztuje 35 USD i oferuje wsparcie VIP jako bonus dla użytkowników.

     Pobierz Slayer Tax

     • 6

      Podatek eSmart

      esmarttax

      Podatek eSmart Premium to idealne oprogramowanie do wypełniania podatków dla właścicieli małych firm. Możesz łatwo przygotować zeznania podatkowe i poprawnie wypełnić formularz 1040 za pomocą programu. Oprogramowanie jest bezpieczne i szyfruje Twoje dane, aby zapobiec ich wyciekom.

      Ponadto eSmart Tax umożliwia również importowanie informacji o plikach W-2 oraz przegląd poprzednich deklaracji podatkowych. Dzięki temu oprogramowaniu możesz sprawdzić swoje kredyty i potrącenia w poszukiwaniu idealnego zwrotu.

      Tymczasem program ten nie ma rozbudowanych funkcji w przeciwieństwie do Turbo Tax i HR. Ale oprogramowanie jest dostępne do pobrania w cenie 58,95 USD i zapewnia 100% dokładność w rozliczeniach podatkowych.

      Pobierz eSmart

      Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie w korzystaniu z któregokolwiek z tych najlepszych programów do rozliczania podatków biznesowych wymienionych powyżej. Zostaw komentarz poniżej.

Link do głównej publikacji