7 najlepszych alternatywnych programów CyberLink YouCam do wykorzystania w 2019 roku

Dzisiaj pokażemy jedne z najlepszych alternatywnych programów CyberLink YouCam. Ponieważ rozmowy wideo i Skype stają się codzienną częścią naszego normalnego i biznesowego życia, niezbędne jest posiadanie oprogramowania kamery internetowej, które oferuje więcej niż tylko podstawowe funkcje dostępne w domyślnej kamerze z systemem Windows 10.

Oprogramowanie YouCam zapewnia dodatkowe funkcje, od nadawania zdjęciom dodatkowych efektów szerokokątnych, po ustawienia jako aparat bezpieczeństwa. To daje twojej kamerze systemowej więcej narzędzi.

Chociaż oprogramowanie CyberLink YouCam jest szczególnie jednym z najlepszych programów kamer internetowych na rynku; jednak kilka innych alternatyw byłoby idealnych, aby zaspokoić różne preferencje dzięki ich unikalnym cechom.

Najlepsze alternatywne oprogramowanie dla YouCam

1

ManyCam (zalecane)

alternatywne oprogramowanie kamery internetowejManyCam jest jednym z popularnych programów kamer internetowych dostępnych dla kilku milionów użytkowników. Ponadto oprogramowanie można pobrać bezpłatnie i oferuje wiele elastycznych funkcji. Ponadto ManyCam obsługuje wiele programów i usług, a aplikację można łatwo zintegrować ze Skype.

Ponadto ManyCam doskonale nadaje się również do robienia filmów z gier dzięki funkcji Game Capture i jest łatwy do zintegrowania z YouTube.

Chociaż ManyCam można pobrać za darmo, ale dodatkowe funkcje są dostępne w wersjach premium, takich jak wersje Enterprise i Pro.

 • Pobierz teraz ManyCam z oficjalnej strony internetowej
 • Kup teraz Dożywotnia licencja ManyCam

2)

SplitCam

alternatywne oprogramowanie kamery internetowejSplitCam to darmowa alternatywa dla oprogramowania YouCam, która jest dość popularna dzięki unikalnym funkcjom rozpoznawanym na całym świecie.

Ponadto SplitCam oferuje szeroki zakres efektów i funkcji, które poprawiają jakość twoich filmów. Narzędzie pozwala użytkownikom dodawać efekty do wyjściowego wideo, użytkownicy nie muszą się martwić ograniczeniami rozdzielczości, ponieważ SplitCam obsługuje różne rozdzielczości.

Dlatego SplitCam zapewnia użytkownikom dodatkowe korzyści, takie jak przesyłanie strumieniowe wideo, i doskonale integruje się ze Skype, MSN, PalTalk i Yahoo. Ponadto SplitCam jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows 7, 8 i 10.

Zdobądź to tutaj

 • 3)

  Yawcam

  alternatywne oprogramowanie kamery internetowejYawcam to unikalne oprogramowanie kamery internetowej, które ma wbudowany węzeł serwera WWW. Ułatwia to przechwytywanie i wysyłanie zdjęć, jednocześnie umożliwiając strumieniowe przesyłanie filmów na miejscu.

  To, co wyróżnia Yawcam, to czysty i łatwy w obsłudze interfejs z odpowiednio rozmieszczonymi funkcjami. Niektóre z tych funkcji obejmują detektor ruchu do wideo nadzoru i menedżera haseł.

  Ponadto użytkownicy mogą również przechwytywać filmy i przesyłać je strumieniowo bezpośrednio do stron internetowych, takich jak Twitch i YouTube. Te niezliczone funkcje są dostępne za darmo.

  Zdobądź to tutaj

  • 4

   Magic Camera

   alternatywne oprogramowanie kamery internetowejJeśli potrzebujesz kamery internetowej, która ma wiele wzorów i motywów, Magic Camera jest właśnie dla Ciebie.

   Magic Camera to wysokiej jakości narzędzie do obsługi kamer internetowych, które pozwala użytkownikom wstawiać ramki i efekty do filmów lub zdjęć. Użytkownicy mogą również przechwytywać filmy, obiekty i zrzuty ekranu.

   Niektóre z jego funkcji obejmują:

   • narzędzia do malowania i rysowania
   • Edytor tekstu
   • kamera internetowa nagrywa
   • szeroka gama filtrów, masek i efektów
   • ponad 1000 efektów kamery internetowej
   • wirtualna kamera internetowa do odtwarzania plików i wyświetlania ekranu
   • kilka efektów wideo

   Co więcej, Magic Camera jest dostępny jako shareware, który ma ograniczone funkcje, ale można go kupić w całości, aby uzyskać szczegółowe funkcje.

   Zdobądź to tutaj

   • 5

    Kamera internetowa Logitech

    alternatywne oprogramowanie kamery internetowejSzwajcarski gigant kamer internetowych jest jednym z najpopularniejszych producentów kamer internetowych na świecie. Użytkownicy posiadający kamerę internetową Logitech w swoich systemach mieliby większą funkcjonalność dzięki oprogramowaniu kamery internetowej Logitech.

    Oprogramowanie umożliwia użytkownikom przechwytywanie i nagrywanie filmów. Użytkownicy mogą również dostosować czułość kamery i dostosować funkcję detektora ruchu. Istnieje również tryb nadzoru, który łatwo integruje się z kamerą bezpieczeństwa w domu.

    Jednak kamera internetowa Logitech jest w pełni funkcjonalna, ale jest wydajna jako alternatywne oprogramowanie YouCam.

    Zdobądź to tutaj

    • 6

     Przeglądarka kamer IP

     alternatywne oprogramowanie kamery internetowejPrzeglądarka kamer IP jest bardziej znany jako oprogramowanie do nadzoru domu. Przeglądarka kamer IP obsługuje wiele różnych kamer internetowych, co jest idealne, jeśli chcesz niedrogiego oprogramowania do bezpieczeństwa w domu.

     Oprogramowanie ma prosty i łatwy w użyciu interfejs, a każda funkcja jest ładnie ułożona w menu głównym. Oprogramowanie obsługuje do czterech kamer na raz, co oznacza, że ​​możesz odpowiednio zabezpieczyć każdy cal domu.

     Zapewnia najbardziej kompletny tryb nadzoru w przeciwieństwie do innych alternatywnych programów YouCam, o których wspominaliśmy w tym poście. Jeśli bardziej interesuje Cię nadzór i bezpieczeństwo, widok z kamery IP jest najlepszy.

     Zdobądź to tutaj

     7

     AlterCam

     altercam youcam alternatywa

     Kolejną świetną alternatywą CyberLink YouCam, którą chcemy wam pokazać, jest AlterCam. To oprogramowanie jest dość proste w obsłudze i zawiera ponad 50 różnych efektów na żywo, które można dodać do filmu z kamery internetowej. Oprócz efektów na żywo możesz dodawać różne obrazy lub nakładki tekstowe do kamery internetowej i tworzyć imponujące efekty.

     Oprócz różnych efektów, które możesz dodać, możesz także z łatwością nagrywać strumienie wideo. Warto również wspomnieć, że możesz używać AlterCam z wieloma aplikacjami jednocześnie. Aby to zrobić, po prostu wybierz AlterCam zamiast kamery internetowej w dowolnej aplikacji i możesz zacząć.

     To narzędzie pozwala transmitować dowolny plik wideo do kamery internetowej, a także przechwytywać i transmitować pulpit. Ponadto możesz zmieniać swój głos w czasie rzeczywistym i osiągać ciekawe efekty.

     Warto wspomnieć, że oprogramowanie AlterCam w pełni obsługuje rozdzielczość wideo HD, a dzięki przyspieszeniu GPU większość przetwarzania zostanie wykonana przez kartę graficzną. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz oprogramowania do obsługi kamery internetowej, które obsługuje różne efekty i może wyświetlać pulpit, AlterCam może być idealnym wyborem dla Ciebie.

     Przegląd:

     • Ponad 50 różnych efektów na żywo
     • Obsługa nakładek graficznych i tekstowych
     • Możliwość transmisji dowolnego pliku do kamery internetowej
     • Transmisja na komputer
     • Funkcja zmiany głosu
     • Przyspieszenie GPU
     • Możliwość nagrywania wideo z kamery internetowej
     • Możliwość korzystania z AlterCam z innymi aplikacjami
     • Pobierz teraz AlterCam

     Podsumowując, podziel się z nami swoim doświadczeniem w korzystaniu z programów wymienionych na tej liście najlepszych alternatyw dla oprogramowania CyberLink YouCam. Skomentuj poniżej.

Link do głównej publikacji