6 najlepszych programów do wprowadzenia do YouTube w 2019 roku

Wstęp do YouTube to krótki klip poprzedzający film z YouTube, który przedstawia vlogera i temat, który zamierza omówić.

Filmy wprowadzające obejmują takie elementy, jak nazwa Twojego kanału, logo (jeśli są dostępne lub konieczne), kolory marki, dźwięk lub muzyka oraz grafika, z których wszystkie współdziałają w temacie i tonie Twojego filmu lub vloga.

To Twoja szansa, aby zrobić doskonałe pierwsze wrażenie, jednocześnie informując widzów o Twoim kanale, czego oczekują, jeśli będą kontynuować oglądanie lub nawet zasubskrybować Twój kanał — na przykład jeśli będzie to zabawne lub formalne — a Twój vlog wygląda profesjonalnie. zrobione, a nie tylko zrobione przed kamerą internetową lub telefonem.

Aby stworzyć tak świetne intro, jak to, co widzisz w najlepszych YouTuberach, istnieje wiele różnych Oprogramowanie wprowadzające do YouTube możesz używać, wiele z nich jest darmowych i zawiera wiele szablonów wideo i narzędzi do edycji.

Zanim rzucisz okiem na nasze najlepsze typy najlepszego oprogramowania do wprowadzania do YouTube, pamiętaj, że musisz być odpowiedni i mieć go krótko i słodko, inaczej będziesz mylić widzów, a niektórzy się nudzą i przejdą na inny kanał. Twoje wprowadzenie powinno opowiadać historię i być brandowane, aby widz mógł ją rozpoznać i zapamiętać.

Bez zbędnych ceregieli, oto nasze najlepsze oprogramowanie do wprowadzania intratów na YouTube w 2019 roku.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do wprowadzenia do YouTube?

1

Adobe Spark

najlepsze oprogramowanie do wprowadzenia do YouTube

Za pomocą tego oprogramowania możesz w kilka minut stworzyć własne wprowadzenie do YouTube bez konieczności projektowania, programowania lub innych umiejętności technicznych.

Z Adobe Spark Video może korzystać każdy, jednocześnie dając Ci pełną kontrolę nad procesem projektowania, aby tworzyć opisowe, angażujące i unikalne intro z YouTube’a, które zachęci widzów do pozostania.

To najlepsze oprogramowanie do wprowadzania intratów z YouTube jest dostarczane ze standardowym oprogramowaniem wideo, ogromnym wyborem opcji dostosowywania, aby stworzyć oszałamiający film, a także narzędziami, które pozwalają bawić się funkcjami projektowymi dla Twojej przyjemności, a zmiany są natychmiast aktualizowane.

W ciągu niecałych dwóch minut możesz stworzyć swoje wprowadzenie do YouTube, w przeciwieństwie do skomplikowanych pakietów do produkcji wideo. Przyjazny interfejs Adobe Spark pozwala opanować wprowadzanie wideo w ciągu kilku minut z profesjonalnymi wynikami za pomocą kilku kliknięć myszy.

Funkcje obejmują piękne i profesjonalnie zaprojektowane czcionki za darmo, kultowe obrazy i profesjonalne motywy z najlepszymi w swojej klasie układami, kolorami i czcionkami, które można łatwo dostosować do swoich preferencji.

Pobierz Adobe Spark

  • PRZECZYTAJ TAKŻE: 7 najlepszych programów do pozycjonowania filmów w YouTube

2)

Renderforest

najlepsze oprogramowanie do wprowadzenia do YouTube

Renderforest jest świetny do użytku osobistego, edukacyjnego, a nawet biznesowego, ponieważ zapewnia prostą, ale łatwą w użyciu platformę do edycji wideo online.

Jest to oparty na chmurze program do tworzenia świetnych prezentacji na YouTube, lub możesz robić filmy wyjaśniające, typografię kinetyczną, filmy promocyjne produktów lub usług, wizualizacje muzyki i wiele więcej.

Korzyści z używania Renderforest obejmują potężne pakiety animacji do tworzenia animacji i filmów promocyjnych, zestawy narzędzi aplikacji mobilnych, potężne szablony wprowadzające do imponujących filmów, pokaz slajdów Parallax, przestrzeń Sci-Fi dla zaawansowanych filmów i przyczep typograficznych, pakiet animacji na tablicy i wiele więcej.

Twoje projekty są zapisywane na pulpicie nawigacyjnym i możesz je edytować lub pobierać w dowolnym momencie.

Czy to do użytku komercyjnego, czy osobistego, Renderforest przyniesie imponujący efekt. Wszystko jest w chmurze, więc masz pewność, że będziesz go używać w dowolnym miejscu i czasie.

Uzyskaj Renderforest

  • CZYTAJ TAKŻE: Pełna poprawka: zielony ekran YouTube w Windows 10 / 8.1 / 7

3)

Flixpress

najlepsze oprogramowanie do wprowadzenia do YouTube

Jest to kolejny darmowy internetowy program wprowadzający YouTube, który pozwala tworzyć filmy wprowadzające z dostosowanym tekstem i obrazami. Możesz także tworzyć wysokiej jakości filmy i wyświetlać ich podgląd, gdy są gotowe.

Chociaż dostępny jest standardowy format MP4, możesz także uzyskać dowolny inny format, który będzie działał dla Ciebie przy każdym utworzonym filmie.

Jest to prawdopodobnie najpopularniejsza witryna, ponieważ możesz nawet dodać własny tekst do gotowego szablonu, wybierać spośród ogromnej liczby animowanych wstępów, a większość filmów kosztuje mniej niż 5 USD, a większość jest bezpłatna. Jednak po zarabianiu na kanale zasady się zmieniają.

Możesz dostosowywać obrazy, tekst, przesyłać audio lub wideo i korzystać z szablonów wielu układów oraz biblioteki obiektów 3D i aktorów na żywo.

Uzyskaj Flixpress

4

Gryzący

najlepsze oprogramowanie do wprowadzenia do YouTube

Dzięki temu najlepszemu oprogramowaniu do wprowadzenia na YouTube możesz profesjonalnie zrobić film wprowadzający, wprowadzając tożsamość marki, kredyty, wizytówki i wszystko, co uznasz za ważne, a następnie przejrzyj później.

Jest to jeden z popularnych twórców wprowadzeń na YouTube, a także najprostszy na świecie twórca filmów, dzięki któremu możesz tworzyć animacje online w kilka minut, a następnie pobierać i publikować na swojej stronie internetowej lub w sieciach społecznościowych.

Jest idealny do prezentacji YouTube na Twoim kanale lub vlogu, ponieważ masz do wyboru różne style i efekty wideo, a następnie dodajesz swoją tożsamość marki lub style.

Zdobądź gryzący

  • Przeczytaj także: Napraw „Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później” Błąd YouTube na Windows 10

5

Tube Arsenał

najlepsze oprogramowanie do wprowadzenia do YouTube

Ta nazwa brzmi, jakby została zbudowana na YouTube — cały arsenał narzędzi do tworzenia oszałamiających filmów na YouTube od intro do outro.

Jest to darmowy i łatwy w obsłudze program do tworzenia intro na YouTube, w którym możesz tworzyć niestandardowe wprowadzenie, oznakować swój kanał YouTube i sieci społecznościowe oraz wiele więcej, bez potrzeby tworzenia oprogramowania. Wystarczy wybrać szablon, zmienić tekst, obrazy, kolory, a następnie pobrać.

Gracze i YouTuberzy lub hobbystów i inni producenci filmów / wideo znajdą to unikalne oprogramowanie z unikalnymi i niesamowitymi szablonami odpowiednimi do wszystkich potrzeb.

Zdobądź Tube Arsenał

6

RendrFX

najlepsze oprogramowanie do wprowadzenia do YouTube

Jest to najlepsze oprogramowanie do wstępów do YouTube, szczególnie dla graczy, którzy chcą tworzyć wprowadzenie do gier online.

Możesz go użyć do dostosowywania i tworzenia filmu, jeśli chcesz zaimponować znajomym, widzom i obserwującym za pomocą niesamowitych klipów wprowadzających do gier.

Jest prosty w użyciu, wystarczy stworzyć intro z logo za pomocą kreatora intro logo animacji online i wybrać szablon intro utworzony przez artystę, a następnie kliknąć, aby utworzyć. Oprogramowanie ma ponad 500 000 grafik i muzyki do wyboru, dzięki czemu masz szeroki wybór, aby stworzyć swoje specjalne wprowadzenie.

Po dodaniu logo możesz opublikować nowy film na YouTube lub w mediach społecznościowych, a nawet użyć go do prezentacji PowerPoint klientom lub potencjalnym klientom w biznesie, a także zacząć generować ruch, potencjalnych klientów i sprzedaż organiczną.

Uzyskaj RendrFX

Gotowy, aby już dziś stworzyć swoje wprowadzenie do YouTube? Poinformuj nas o swoim ulubionym wyborze tego najlepszego oprogramowania, aby wprowadzić do YouTube, a jeśli jest taki, z którego korzystałeś i było wspaniale, podziel się z nami, zostawiając komentarz w sekcji poniżej.

Link do głównej publikacji