Najlepsze 4 oprogramowanie do tworzenia Blu-Ray do tworzenia filmów Blu-Ray

Blu-ray jest bez wątpienia najpotężniejszym obecnie centrum treści wideo, co stanowi znaczną poprawę w stosunku do poprzedniego nośnika DVD. Jednak wygoda użytkowania na komputerze PC jest mniej idealna w porównaniu z nośnikiem DVD. Niemniej jednak nadal możesz cieszyć się najwyższej jakości filmami (z różnych źródeł pamięci) w formatach Blu-Ray.

Można to zrobić po prostu tworząc, lub mówiąc dokładniej — wypalając — wysokiej jakości filmy (z różnych źródeł) na dyskach Blu-Ray. Dlatego w tym artykule przedstawimy jedne z najbardziej niezawodnych programów do tworzenia Blu-Ray.

Dziesiątki lat temu CD było dominującym nośnikiem zapisu wideo. Później przejęły DVD. A teraz mamy Blu-Ray, który jest dostępny w trzech podstawowych wariantach — płyta Blu-ray, plik obrazu Blu-ray ISO i foldery Blu-ray.

Aby tworzyć wysokiej jakości filmy w dowolnym z tych wariantów, potrzebujesz specjalnego rodzaju oprogramowania komputerowego, technicznie oznaczonego oprogramowania do tworzenia Blu-ray.

Dlatego dla Twojej wygody przyjrzymy się czterem najlepszym oprogramowaniom do tworzenia Blu-ray, z których możesz łatwo tworzyć filmy w formatach Blu-ray.

Jakie są najlepsze narzędzia do tworzenia Blu-ray na PC?

1

Aiseesoft

oprogramowanie blu ray creatorAiseesoft Blu-ray Creator to jeden z najczęściej używanych programów do tworzenia płyt Blu-raydisc, plików ISO i folderów ze standardowych filmów. Pod względem kompatybilności systemu (Windows) Aiseesoft jest prawdopodobnie najlepszym dostępnym oprogramowaniem do tworzenia Blu-ray.

Oprogramowanie jest kompatybilne z praktycznie wszystkimi systemami operacyjnymi Windows, od najnowszego Windows 10 aż do Windows XP SP2.

Ponadto Aiseesoft nie wymaga najwyższej klasy specyfikacji systemu do prawidłowego działania: gdy Twój system zostanie wyposażony w — RAM> 1 GB,> 1 GHz 64-bitowy procesor i> 200 MB miejsca na dysku twardym — możesz zacząć.

 • Godne uwagi funkcje Aiseesoft Blu-ray Creator to: obsługa wielu formatów wideo, konwersja wideo do ISO, napisy zewnętrzne ścieżki audio (konfigurowalne), formaty wyjściowe BD-50 / BD-25, konfigurowalny szablon / interfejs, edycja wideo (klip, znaki wodne, przycinanie i podobne), podgląd wideo (podczas konwersji i edycji), nagrywanie partii i wiele innych.

  Oprogramowanie do tworzenia Blu-ray Aiseesoft obsługuje wysoce intuicyjny interfejs użytkownika, którym każdy może łatwo sterować, aby tworzyć filmy Blu-ray.

  Aby to zrobić, postępuj zgodnie z poniższymi prostymi wskazówkami:

  • Podłącz napęd Blu-ray do komputera stacjonarnego / laptopa.
  • Włóż pusty dysk Blu ray.
  • Uruchom program Aiseesoft Blu-ray Creator na komputerze.
  • Załaduj wideo ze źródła, klikając polecenie Dodaj pliki w menu.
  • Dostosuj swoje ustawienia (dodaj audio / napisy).
  • Rozpocznij proces konwersji, klikając Utwórz.

  Oprogramowanie do tworzenia Blu ray jest dostępne w dwóch wersjach licencyjnych. Pierwsza edycja — dożywotnia licencja — oferowana jest za stałą cenę 27,96 USD (za komputer), a druga edycja — Pro — za 39,16 USD (za komputer).

  • Kup teraz Aiseesoft Blu Ray Creator
  • Pobierz Aiseesoft Blu ray Creator

  2)

  Xilisoft

  oprogramowanie blu ray creatorXilisoft Blu-ray Creator uzupełnia naszą listę najlepszych programów do tworzenia Blu-ray. Jest to jeden z najpopularniejszych programów, szeroko stosowany do tworzenia filmów / wideo Blu-ray na komputerze z systemem Windows.

  Jest specjalnie zaprojektowany dla systemu Windows i jest kompatybilny z praktycznie wszystkimi znanymi komputerami z systemem Windows, w szczególności Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP.

  Oprogramowanie Xilisoft Blu ray creator umożliwia konwersję wszystkich znanych formatów wideo na Blu ray (lub DVD). Jego dane wyjściowe są również wieloformatowe, z obsługą płyt Blu ray (BD-50, BD-25, BD-R i BD-RE), obrazu ISO, płyty DVD i innych.

  Dzięki tak szerokiemu zakresowi pomocy Xilisoft wyróżnia się jako jeden z najlepszych opcji konwersji kamery / aparatu / telefonu / pobranych filmów na filmy w formacie Blu ray.

  • Niektóre z godnych uwagi funkcji Xilisoft to: obsługa wielordzeniowych procesorów, wejście w wielu formatach obsługa wyjścia, zoptymalizowany współczynnik konwersji wideo, podgląd wideo / obrazu, konfigurowalny interfejs użytkownika / ustawienia / profil, import napisów i plików audio, edycja wideo, obsługa wielu rozdzielczości HD, nagrywanie wideo, miesięczna polityka zwrotu (przy wszystkich zakupach) i wiele innych .

   Xilisoft Blu-ray Creator jest dostępny w stałej cenie 49,95 USD (całkowity zakup), z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy przy każdym zakupie. Jeśli więc nie będziesz zadowolony z usługi w ciągu jednego miesiąca użytkowania, możesz łatwo odzyskać swoje pieniądze.

   • Pobierz teraz Twórca Xilisoft Blu-ray
   • Kup teraz Xilisoft Blu-ray creator

   3)

   Oprogramowanie do tworzenia płyt DVDFab Blu-ray

   oprogramowanie blu ray creatorDVDFab jest prawdopodobnie wiodącym deweloperem w zakresie rozwiązań DVD / Blu ray. Oprogramowanie umożliwia użytkownikom nagrywanie praktycznie wszystkich form filmów (w tym filmów HD i UHD) na dyskach Blu ray.

   Możesz także przekonwertować takie filmy na plik ISO Blu-ray lub folder Blu-ray, przed utworzeniem kopii zapasowej na komputerze. Dzięki temu możesz cieszyć się niezrównaną jakością Blu-ray na filmach (lub wideo), które pierwotnie nie były Blu-ray.

   Poza tym oprogramowanie do tworzenia dysków DVDFab Blu ray jest specjalnie zaprojektowane dla komputerów z systemem Windows i Mac. W przypadku systemu Windows oprogramowanie jest zgodne z nowoczesnym systemem operacyjnym Windows, od Win7 do Win10.

   Ponadto obsługuje wszystkie znaczące formaty wyjściowe Blu ray, w tym BD-R, BD-RE, BD-50, BD-25, BD-5 i BD-9. Zasadniczo, aby odtwarzać utworzone filmy Blu-ray na komputerze, musisz mieć napęd Blu-ray podłączony do systemu.

   Kluczowe funkcje oprogramowania do tworzenia płyt DVDFab Blu-ray obejmują obsługę wielu formatów (dla MKV, MP4, FLV, WMA, 3GP i wielu innych), obsługę kopii zapasowych ISO, obsługę Intel Quick Sync, automatyczne wyłączanie, monitorowanie / przegląd postępów, intuicyjne i konfigurowalny interfejs użytkownika, okno podglądu i więcej.

   • Tworzenie HD i UHD Blu ray z normalnych filmów jest dość łatwe; obejmuje tylko cztery kolejne kroki. Aby utworzyć Blu-ray z wideo HD za pomocą tego oprogramowania do tworzenia Blu Ray, wykonaj następujące czynności:

    • Uruchom DVDFab Blu ray Creator.
    • Załaduj źródłowe wideo.
    • Wybierz jakość i rozmiar wyjściowy.
    • Zainicjuj proces tworzenia.

    DVDFab Blu-ray Creator jest dostępny w stałej cenie 42,9 USD, tylko dla użytkowników systemu Windows.

    Kup oprogramowanie do tworzenia płyt DVDFab Blu-ray

    4

    Leawo Blu-ray Creator

    oprogramowanie blu ray creatorLeawo Blu-ray Creator to kolejne popularne oprogramowanie do tworzenia Blu-ray. Można go wykorzystać do konwersji praktycznie wszystkich formatów wideo na Blu-ray. Oprócz tworzenia filmów Blu ray, to oprogramowanie może być również używane do nagrywania pokazów slajdów lub zrzutów ekranu na dyskach DVD.

    Leawo Blu-ray Creator jest obsługiwany w systemie Windows OS (i MacOS) i jest zgodny z ważnymi wersjami systemu Windows, od Windows Vista do Windows 10. Ponadto jest wystarczająco elastyczny, aby obsługiwać ponad 180 różnych formatów wideo / obrazów, w tym MKV, MP4 , VOB, MPEG (obraz), MOV, JPG (obraz), BMP (obraz), PNG (obraz) i wiele innych.

    Co więcej, oprogramowanie Leawo Blu-ray Creator może tworzyć filmy / obrazy Blu ray z pobranych filmów HD, filmów z kamery, zrzutów ekranu oraz filmów nagranych z telefonu / kamery internetowej między innymi źródłami. Obsługiwane formaty wyjściowe to zazwyczaj BD-50 i BD-25 (a także DVD 5/9).

    Kluczowe cechy oprogramowania Leawo Blu ray creator obejmują: ponad 40 wstępnie ustawionych opcji dysków, wiele formatów wideo / obrazów, edytor pokazów slajdów / zdjęć, potężny edytor wideo, wbudowany odtwarzacz multimedialny Blu ray, wbudowana kamera, kreator 3D, obsługa 4K, szybki podgląd (podczas edycji), konwersja plików wsadowych (na Blu-ray) i więcej.

    Oprogramowanie Blu ray Creator jest oferowane z licencją 39,95 USD rocznie (dla użytkowników systemu Windows).

    • Kup tutaj (tylko użytkownicy systemu Windows)
    • Pobierz teraz (tylko użytkownicy systemu Windows)

    Wniosek

    Wyżej opisane oprogramowanie do tworzenia Blu ray to najlepsze opcje, jakie możesz uzyskać, jeśli chcesz utworzyć płytę Blu ray, obraz ISO i / lub folder z kamer, kamer, kamer internetowych, filmów online i tak dalej.

    Przyjmując dowolne z wyżej wymienionych programów, możesz bez stresu tworzyć / nagrywać / konwertować i tworzyć kopie zapasowe swoich ulubionych filmów w formacie Blu ray.

Link do głównej publikacji