Jakie są najlepsze narzędzia konwertera VCE na PDF, których mogę używać w systemie Windows 10?

używając Rozszerzenie pliku VCE nie zawsze jest praktyczne, ponieważ do uzyskania dostępu do plików wymagany jest pakiet Visual CertExam i nie wszystkie komputery mają go zainstalowane. Ale jeśli potrzebujesz dostępu do plików VCE, istnieje jeden lepszy sposób — konwersja do formatu PDF. Aby przekonwertować VCE na PDF w Windows 10, potrzebujesz narzędzia do konwersji VCE na PDF.

VCE to rozszerzenie pliku, które kojarzymy z Visual CertExam Zestaw. Ten symulator wykorzystuje wiele wiodących firm do certyfikacji IT. To narzędzie jest również przydatne dla zwykłych użytkowników, ponieważ pozwala im stworzyć środowisko egzaminacyjne gdziekolwiek się znajdują.

Po przekonwertowaniu pliku VCE będziesz mógł uzyskać do niego dostęp na praktycznie dowolnym urządzeniu, udostępniać go innym lub przechowywać w chmurze. Konwersja VCE na PDF może wyglądać na skomplikowane zadanie, ale daleko mu do tego.

Istnieje mnóstwo narzędzi online i offline do konwersji VCE na PDF.

Stworzyliśmy listę bardzo najlepsze narzędzia konwertera VCE na PDF, możesz użyć do konwersji plików egzaminacyjnych w zaledwie kilka chwil. Sprawdź naszą listę i wybierz najlepszy konwerter VCE dla siebie.

Jaki jest najlepszy konwerter VCE na PDF dla Windows 10?

1

doPDF

okna dopdf

doPDF jest doskonałym narzędziem do konwersji różnych typów plików do formatu PDF, w tym VCE. Po zainstalowaniu doPDF na komputerze działa on jak wirtualna drukarka, której można używać do „drukowania” plików PDF.

Po zainstalowaniu na komputerze pojawi się na liście drukarek i faksów, a także we wszystkich programach.

Aby przekonwertować pliki VCE do formatu PDF za pomocą doPDF, potrzebujesz jeszcze jednego narzędzia o nazwie Projektant VCE. Zasadniczo jest to odtwarzacz VCE, który umożliwia przeglądanie i drukowanie plików VCE.

Chcesz utworzyć edytowalne formularze PDF? Sprawdź tę listę z najlepszymi narzędziami, które mogą Ci w tym pomóc.

Więc po zainstalowaniu zarówno doPDF, jak i VCE Designer na komputerze, otwórz plik VCE, który chcesz przekonwertować za pomocą VCE Designer, przejdź do Plik> Drukuj, wybierz drukarkę wirtualną doPDF, postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami na ekranie, a będziesz przekonwertuj plik VCE na PDF w kilka sekund.

Zarówno doPDF, jak i VCE Designer są dostępne za darmo i można je pobrać z tych linków:

  • doPDF
  • Projektant VCE

2)

Konwertuj VCE na PDF

konwertuj vce na okna pdf

Jest to jeden z najlepszych konwerterów online do przekształcania plików VCE w pliki PDF. Nie oferuje jednak bezpłatnych usług, ponieważ każda konwersja kosztuje 3,99 USD.

Jeśli więc nie masz nic przeciwko płaceniu za konwersję plików VCE, zdecydowanie powinieneś rozważyć skorzystanie z tego narzędzia.

Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić ich stronę internetową, załadować plik VCE, zakupić usługę i podać swój adres e-mail. Po zakończeniu płatności świeżo przekonwertowany plik PDF zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

Witryna często oferuje oferty na czas określony, takie jak bezpłatna 2. konwersja i inne. Biorąc pod uwagę, że istnieją inne płatne usługi, które pobierają więcej, jest to właściwie najlepsza dostępna opcja.

Ale jeśli nie chcesz płacić za konwersję plików, sprawdź inne narzędzia z tej listy.

Idź do Konwertuj VCE na PDF

3)

VCE do PDF

przejdź do okna pdf

VCE to PDF to chyba najszybszy sposób na konwersję plików VCE do formatu PDF. To bezpłatne oprogramowanie, które zajmuje bardzo mało miejsca na dysku twardym, więc wystarczy go zainstalować i rozpocząć konwersję.

Narzędzie jest tak proste, jak to tylko możliwe, wystarczy wyszukać plik VCE i od razu go przekonwertować. VCE na PDF wymaga również zainstalowania VCE Designer na twoim komputerze, więc miej to na uwadze.

Chcesz edytować pliki PDF po ich konwersji? Możesz to zrobić za pomocą narzędzia z tego przydatnego artykułu.

Nie myl VCE z PDF za pomocą narzędzia online o tej samej nazwie. Narzędzie online może być również porządnym konwerterem, ale pozwala na konwersję ograniczonej liczby plików VCE za darmo.

Pobierz VCE na PDF

4

VCEPlus

okna vceplus

VCEPlus to narzędzie internetowe, które bezpłatnie konwertuje pliki VCE do formatu PDF. Jest to jedno z najlepszych narzędzi online do konwersji plików, ponieważ pozwala na konwersję nieograniczonej liczby plików za darmo.

Jednak VCEPlus nie jest narzędziem natychmiastowym, ponieważ konwersja zajmuje 12–24 godzin.

Korzystanie z VCEPlus może być nieco skomplikowane i wymaga więcej wysiłku niż korzystanie z innych narzędzi z tej listy.

Aby móc przekonwertować plik VCE za pomocą VCEPlus, musisz przesłać ten plik do dowolnej usługi w chmurze (OneDrive, Dysk Google, Dropbox itp.), Wysłać link do tego pliku do VCEPlus, a faceci za nim wyślą Ci wiadomość e-mail z Plik PDF, po zakończeniu.

Jeśli więc nie potrzebujesz natychmiastowej konwersji plików VCE, możesz spróbować VCEPlus.

Użyj VCEPlus

5

CutePDF

okna cutepdf

CutePDF służy jako wirtualna drukarka PDF, podobnie jak doPDF. Wystarczy go pobrać, zainstalować na komputerze, a wyświetli się wraz z innymi drukarkami.

CutePDF wymaga również VCE Designer, a procedura drukowania jest identyczna jak w przypadku doPDF.

Po prostu otwórz plik VCE, który chcesz przekonwertować za pomocą VCE Designer, przejdź do Drukuj, wybierz CutePDF, a plik zostanie przekonwertowany.

Uzyskaj CutePDF

To tyle na naszej liście najlepszych Konwertery VCE na PDF dla Windowsa.

Co sądzisz o tych wyborach? Czy jest jakieś narzędzie do konwersji VCE na PDF, które chcesz dodać do listy? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Uwaga redaktora: Ten post został pierwotnie opublikowany w listopadzie 2016 r. I od tego czasu został całkowicie odnowiony i zaktualizowany pod kątem świeżości, dokładności i kompleksowości.

Link do głównej publikacji