5 najlepszych programów do szybkiego odczytu na PC

Oprogramowanie do szybkiego czytania może znacznie pomóc zwiększyć szybkość czytania, przywołanie i zrozumienie. Spekuluje się, że ten rodzaj oprogramowania może pomóc w indywidualnym odczycie i zrozumieniu 1000 do 2000 słów na minutę, w przeciwieństwie do normalnej prędkości odczytu przeciętnego czytelnika wynoszącej 200 — 400 słów na minutę.

Wykorzystanie technik czytania, takich jak meta-prowadzenie, przeglądanie, Rapid Serial Visual Presentations (RSVP) może pomóc w osiągnięciu tego poziomu wiedzy w zakresie czytania. Na szczęście oprogramowanie do szybkiego odczytu jest bardzo skutecznym katalizatorem dla użytkowników, którzy chcą zostać ekspertami w dziedzinie czytania.

Oprogramowanie do szybkiego czytania może być przydatne nie tylko dla profesjonalistów, którzy muszą być wydajnymi czytelnikami w swojej branży, ale także dla uczniów, którzy potrzebują zaawansowanych umiejętności czytania, aby osiągnąć doskonałe wyniki w testach i pracy w szkole. Nawet miłośnicy czytania, którzy chcą codziennie czytać dużą ilość treści w celach rozrywkowych, z pewnością mogą skorzystać z oprogramowania do szybkiego czytania. Poniżej wymienimy kilka najlepszych programów do szybkiego odczytu, które są kompatybilne z systemem operacyjnym Windows.

5 najlepszych programów do szybkiego odczytu

7 prędkości czytania

oprogramowanie do szybkiego czytania

To bardzo popularne oprogramowanie oferuje użytkownikom szeroką gamę ćwiczeń i programów testowych, które są specjalnie dostosowane do poprawy umiejętności czytania. Niezależnie od tego, ile lat ma użytkownik, 7 prędkości czytania potrafi znacznie poprawić swoje umiejętności czytania.

Oprogramowanie jest łatwe w obsłudze, a nawet zabawne. Użytkownicy będą się dobrze bawić podczas nauki nowych, niezbędnych umiejętności.

Co więcej, mają oszałamiającą bazę ponad 20 000 eBooków (oto kilka naprawdę przydatnych) Czytniki eBooków na komputer z systemem Windows). Użytkownicy będą mieli dostęp do szerokiej gamy gatunków, w tym książek samopomocy, klasyki, przewodników biznesowych, książek religijnych, biografii i innych. Musisz także zaimportować własne dokumenty, które zostaną wykorzystane jako materiał do ćwiczeń.

Z oprogramowania może korzystać wielu użytkowników. Innymi słowy, instytucje edukacyjne mogą wykorzystywać 7 Speed ​​Reading jako oprogramowanie do nauczania dla uczniów na wszystkich poziomach.

7 Speed ​​Reading jest kompatybilny z Windows 7, 8, 10 i Vista. Być może jedyną wadą tego oprogramowania jest jego niezbyt niska cena. Koszt zakupu i pobrania oprogramowania wyniesie około 80,00 USD. Jednak po jego zakupie nie będziesz musiał płacić regularnej opłaty.

Spreeder

oprogramowanie do szybkiego odczytu spreeder

Spreeder to oprogramowanie na najwyższym poziomie, które oferuje dużą ilość treści dla swoich użytkowników. Program został zaprojektowany, aby pomóc ci czytać trzy razy szybciej. Będziesz mógł przeglądać treść pisemną w znacznie szybszym tempie niż wcześniej, po skorzystaniu z funkcji i szkoleniu oferowanym przez to oprogramowanie.

Niektóre z jego funkcji obejmują bibliotekę w chmurze, zgodność z wieloma formatami e-booków, dostęp do stron prasowych, profile społecznościowe, śledzenie, wielu użytkowników i wiele innych. Prawdopodobnie tym, co odróżnia to oprogramowanie od innych programów do szybkiego czytania na tej liście, jest funkcja profilu społecznościowego. Użytkownicy mogą tworzyć profile społecznościowe, aby śledzić swoje postępy, a także postępy w czytaniu znajomych.

Oprogramowanie ma na celu pomóc użytkownikom w wyeliminowaniu złych nawyków związanych z czytaniem. Zazwyczaj czytelnicy będą mieli nawyki, takie jak utrwalanie pojedynczych słów, subwokalizacja, utrata miejsca do czytania itp. Łatwy dostęp do programów szkoleniowych w Spreeder i korzystanie z nich pomogą użytkownikom pozbyć się tych złych nawyków i radykalnie poprawić umiejętności czytania.

Możesz pobrać i kupić Spreeder za około 40 USD.

Krawędź Czytelnika

Oprogramowanie Reader’s Edge jest tworzone przez The Literacy Company. Ta firma jest jednym z wiodących twórców oprogramowania do poprawy czytania. Czytelnik Edge nie tylko koncentruje się na pomocy osobom czytającym szybciej i bardziej efektywnie, ale także pomaga użytkownikom w zrozumieniu i maksymalnym wykorzystaniu możliwości czytania. Korzystanie z tego oprogramowania zapewni Ci przewagę w życiu zawodowym lub szkolnym.

Użytkownicy mogą pobrać to oprogramowanie na komputer z systemem Windows lub użyć go online. Zaleca się pobranie wersji do pobrania, ponieważ będziesz mieć dostęp do oprogramowania, nawet jeśli nie masz połączenia z Internetem.

Ponadto istnieją dwie wersje Czytelnika: podstawowa i profesjonalna. Wersja profesjonalna ma znacznie więcej funkcji niż podstawowa, ale będzie kosztować prawie dwa razy więcej. Podstawowa wersja kosztuje 79,95 USD, a wersja profesjonalna przywróci ci 149,95 USD.

Niemniej jednak, jeśli po prostu szukasz oprogramowania do szybkiego czytania dla siebie, możesz po prostu kupić wersję podstawową. Z drugiej strony, ponieważ wersja profesjonalna zawiera nieograniczoną liczbę kont, jest idealna dla firm, szkół itp.

Możesz zdobyć The Reader’s Edge od Read Faster.

Link do głównej publikacji