Akcesoria Microsoft Surface Pro 2: najlepiej używać

Microsoftowi ze swoimi urządzeniami Surface udało się wypuścić świetne telefony, które mogą teraz łączyć zwykły tablet z wysokiej klasy komputerem stacjonarnym, wszystko w jednym potężnym i „dobrze blokującym” urządzeniu z systemem Windows 8 RT. Aby jednak w pełni skorzystać z najnowszego gadżetu Surface Pro 2, należy użyć kompatybilnych akcesoriów.
Akcesoria Surface Pro 2
Teraz, aby ci pomóc, podczas obecnej recenzji wymienię i opiszę najlepsze akcesoria Microsoft Surface Pro2 używać. Korzystając z tych oficjalnych akcesoriów, będziesz mógł spersonalizować i spersonalizować swoje urządzenie z Windows RT, a jeśli chcesz trochę urozmaicić, możesz także podnieść prędkość lub zwiększyć żywotność baterii. Całkiem interesujące, prawda? Cóż, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na ten temat, nie wahaj się i sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i oczywiście na Microsoft Surface Pro 2.

Czytaj także: Tablety z systemem Windows 8 stają się popularne w Japonii, Korei

Mówiąc o najlepszych akcesoriach do Surface Pro 2, zdecydowanie odnosimy się do podstawowych produktów, takich jak adaptery bezprzewodowe, osłony, mysz Surface Edition, ochraniacze ekranu, futerały, osłony typu, stacje dokujące, karty micro SD, dedykowane kable i wiele innych. Dzięki temu możesz teraz mieć w jednym miejscu złożoną i kompletną listę akcesoriów Surface Pro 2, co oznacza, że ​​ta recenzja jest właśnie dla Ciebie.

Najlepsze akcesoria do Surface Pro 2

Okładki

Surface-Pro-2-obejmujePierwszą rzeczą, którą należy zrobić, mając urządzenie z systemem Windows, jest spersonalizować to samo. Kiedy pierwszy raz kupisz nowy tablet lub laptop, będzie on miał klasyczny design, który w większości przypadków jest dość nudny. Jeśli więc chcesz zaoferować osobisty akcent na swoim Surface Pro 2, musisz kupić dedykowane obudowy. Teraz dla Surface Pro 2 możesz wybrać różne wersje okładek dotykowych, które mogą z łatwością spersonalizować urządzenie z systemem Windows RT; w tej kwestii możesz w dowolnym momencie użyć:

 • Touch Cover 2 — ta okładka jest klasyczna, ale reprezentuje ulepszoną wersję oryginalnej okładki dostarczonej przez Microsoft; pokrywa dotykowa 2 ma podświetlane klawisze, choć jest dostępna tylko w kolorze czarnym. Pokrywa dotykowa kosztuje 119,99 USD.
 • Type Cover 2 — jeśli zamiast tego chcesz spersonalizować Surface Pro 2, dodając nowy smak kolorów, to Type Cover 2 jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Pokrowce mają bardzo cienką, lekką konstrukcję i można je bezproblemowo stosować na urządzeniu z systemem Windows RT. Typ 2 obejmuje 29,99 USD.
 • Limitowana edycja Touch Cover — teraz, jeśli chcesz wykorzystać własne preferencje projektowe, powinieneś wypróbować Touch Edition z limitowanej edycji. Te pokrowce mogą być wykonane na podstawie własnych pragnień, dzięki czemu możesz całkowicie spersonalizować Surface Pro 2.
 • Power Cover — jeśli chcesz zachować klasyczny wygląd, ale chcesz zwiększyć moc baterii, możesz wybrać „pisanie na baterii” za pomocą Power Cover, których cena to 199,99 USD.

Skrzynie

Surface-Pro-2-skrzynkiJeśli chcesz chronić Microsoft Surface 2 i jednocześnie z łatwością korzystać z urządzenia pod różnymi kątami, musisz kupić kompatybilne etui. W tej kwestii możesz wybrać kilka skrzynek, choć nie wszystkie dostępne produkty są również polecane przez ekspertów. Tak więc, opierając się na doświadczeniu użytkownika i wynikach użytkownika, oto najlepsze przypadki dostępne dla Twojego Surface Pro 2:

 • Walizka MoKo Slim Fit — ta obudowa zapewnia najlepsze wrażenia z używania tabletu w podróży, ponieważ etui MoKo Slim Fit można używać w „ciasnych” sytuacjach, aby zapewnić prawidłowe korzystanie z tabletu z systemem Windows RT. Obudowę można zamówić w różnych kolorach i kosztuje ona tylko 26,99 USD — to samo jest dostępne na Amazon.
 • Etui piórkowe Incipio — jeśli chcesz używać Surface Pro pod różnymi kątami, to etui będzie dla Ciebie idealne. Sama obudowa składa się z dwóch rdzeni, które umożliwiają przedłużenie podpórki Surface Pro. Obudowa ochroni również Twój tablet, ponieważ jest twardą obudową. Ta skrzynka kosztuje 39,99 USD i można ją kupić w sklepie Microsoft Store.

Rękawy

2 rękawy Surface ProPodobnie z futerałami mamy rękawy. Te akcesoria Surface Pro 2 służą wyłącznie do ochrony, więc w tym przypadku sprawy są bardziej złożone. W każdym razie, wchodząc na oficjalną stronę Microsoftu poświęconą Surface Pro 2, możesz kupić liczne rękawy w zależności od preferowanego koloru, wyglądu, który chcesz zaoferować tabletowi Windows RT i tak dalej. Ceny są przystępne, więc nie wahaj się i zamów teraz swój ulubiony rękaw.

Czytaj także: Vitalyst uruchamia aplikację zdalnego wsparcia dla systemu Windows 8

Stacje dokujące

Dokowanie Surface-Pro-2Korzystając z potężnego tabletu z systemem Windows, takiego jak Surface Pro 2, najlepszym akcesorium do zakupu jest oczywiście stacja dokująca. Stacja dokująca to najlepszy sposób na ulepszenie baterii urządzenia, dzięki czemu możemy powiedzieć, że ten produkt jest koniecznością. W przypadku Surface Pro 2 polecam oficjalną stację dokującą firmy Microsoft, której cena to 199,99 USD i którą można teraz zamówić tutaj.

Karty SD i dyski flash

Karty Surface-Pro-2-SDSurface Pro 2 jest oferowany w dwóch wariantach, w zależności od potrzebnej ilości pamięci wewnętrznej: 32 lub 64 GB. Teraz, jeśli chcesz zwiększyć pojemność, możesz w dowolnym momencie kupić i użyć karty micro SD. Najlepsze oferty na kartę micro SD to:

 • SanDisk Ultra 64 GB — ta karta micro SD jest szybka i oferowana w świetnej cenie na Amazon (tylko 37,50 USD).
 • Dysk flash Patriot Supersonic Rage XT 64 GB — oprócz karty micro SD możesz użyć dysku flash w celu rozszerzenia i przeniesienia pojemności pamięci i danych. Ten dysk flash jest również dostępny na Amazon, a jego cena to 55,46 USD.

Dowolna inna karta micro SD — dowolną inną kartę SD do Surface Pro 2 można kupić we własnym sklepie Microsoft lub w dowolnym innym miejscu. Upewnij się tylko, że wybierasz najlepszą cenę.

Pióro i Myszy

Mysz Surface-Pro-2Mysz Surface-Pro-2Aby łatwo korzystać z Surface Pro 2, musisz kupić dedykowaną mysz lub długopis. W Internecie można znaleźć różne produkty i akcesoria, natomiast w sklepie internetowym Microsoft można w każdej chwili kupić mysz Wedge Touch Mouse, Arc Touch Mouse lub Surface Pro Pen, więc wybierz to, czego potrzebujesz do tabletu z systemem Windows RT.

Kable i adaptery

Adaptery Surface-Pro-2Jeśli chcesz podłączyć Surface Pro 2 do telewizora lub innego gadżetu, musisz kupić nowe akcesoria. W tej kwestii powinieneś zacząć od kabli i adapterów, takich jak:

 • Mini DisplayPort do VGA — tego kabla można użyć, jeśli chcesz podłączyć tablet do urządzeń zgodnych z VGA, takich jak projektory lub monitory. Akcesoria Surface Pro 2 są dostępne za jedyne 39,99 USD w oficjalnym sklepie internetowym Microsoft.
 • Przejściówka z Mini DisplayPort na HD AV — ten kabel jest podobny do wyżej wymienionego, tylko że wykorzystuje połączenia HDMI. Cena jest również taka sama i ten kabel można również zamówić w witrynie Microsoft.com.
 • Adapter Ethernet — jeśli chcesz podłączyć Surface Pro 2 do sieci przewodowej, musisz zamówić ten kabel, który kosztuje tyle samo pieniędzy, co prezentowane akcesoria z tej kategorii.
 • Adapter bezprzewodowy — jeśli nie chcesz używać kabla do łączenia tabletu Surface Pro 2 z różnymi urządzeniami, możesz w dowolnym momencie użyć adaptera bezprzewodowego oferowanego przez firmę Microsoft. To akcesorium jest dość przystępne, ponieważ kosztuje tylko 60 USD.

Były to najlepsze akcesoria do użycia w Microsoft Surface Pro 2. Oczywiście wspomniałem tylko o kilku przykładach produktów, ale możesz w każdej chwili sprawdzić i wybrać więcej akcesoriów Surface Pro 2, korzystając ze sklepu internetowego Microsoft lub innych ofert detalicznych kompatybilne produkty. Jeśli chcesz dodać coś do listy z góry, nie wstydź się i zaznacz to wszystko, używając pola komentarzy od dołu, a edytor odpowiednio zaktualizuje tę recenzję. Trzymaj się blisko, ponieważ ten artykuł zostanie zaktualizowany, gdy tylko znajdziemy coś, na co warto zwrócić uwagę.

Czytaj także: Aplikacje map systemu Windows 8: Najlepsze 6 w użyciu

Link do głównej publikacji