5 najlepszych kół wyścigowych dla Windows 10

Granie w wyścigi to niesamowite przeżycie, zwłaszcza jeśli masz odpowiednią kierownicę. Czy jest lepszy sposób na spędzenie weekendów niż granie w Forza Horizon 3 z potężnym kierownicą Thrustmaster TMX Force Feedback w twoich rękach? Posiadanie najwyższej klasy kierownicy do gier prawie gwarantuje, że wygrasz wyścig.

Ale jakie są najlepsze koła wyścigowe do użycia w systemie Windows 10?

Kierownica wyścigowa Thrustmaster TMX Force Feedback (zalecane)

Szyby wyścigowe Thrustmaster TMX Force Feedback 10

Dzięki tej kierownicy do gier po prostu zapomnisz, że grasz. Doświadczenie z jazdy będzie tak realne, że możesz przysiąc, że prowadzisz prawdziwy samochód. Thrustmaster TMX Force Feedback oferuje imponującą podstawę sprzężenia zwrotnego o sile 900 ° z mieszanym kołem pasowym i systemem kół zębatych na metalowej osi z łożyskiem kulkowym.

Koło ma średnicę 11 ″ / 28 cm i dzięki ergonomicznemu kształtowi może łatwo dostosować się do wszystkich gier wyścigowych. Jest w pełni kompatybilny z Windows 10 i można go również używać na konsoli Xbox One. Zestaw pedałów jest bardzo wygodny i ma szeroki podnóżek, kąt nachylenia każdego pedału można regulować, a pedał hamulca charakteryzuje się progresywnym oporem.

Układ napędowy z regulowaną siłą sprzężenia zwrotnego pozwala dosłownie poczuć każdy szczegół podczas wyścigu: odciążenie drogi, utratę przyczepności opony, hamowanie, nierówności i uderzenia.

  • Kup teraz na Amazon

Kierownica Logitech G27 Racing Wheel (sugerowana)

Logitech G27 Racing Wheel Windows 10

Logitech G27 to jedno z najpopularniejszych kierownic do gier, i to nie bez powodu. To koło zawiera wiele przydatnych funkcji, które dokładnie symulują wyścigi samochodowe. Wyposażony jest w potężny dwusilnikowy mechanizm sprzężenia zwrotnego siły, sześciobiegową dźwignię zmiany biegów z dociskającym biegiem wstecznym oraz diody LED prędkości obrotowej / zmiany biegów, które szybko podpowiadają, kiedy należy zmienić bieg.

11-calowe owinięte skórą koło jest bardzo wygodne, a stalowe pedały gazu, hamulca i sprzęgła zapewniają precyzyjne otwarcie przepustnicy, hamowanie i zmianę biegów, zapewniając wysoki realizm. Upewnij się, że zainstalowałeś najnowszy sterownik Logitech G27, jeśli używasz tego koła w systemie Windows 10, w przeciwnym razie możesz napotkać różne błędy, które mogłyby uniemożliwić prawidłowe sterowanie samochodem.

  • Kup teraz na Amazon

Kierownica wyścigowa Logitech Driving Force G920

Okna kierownicy wyścigowej Logitech Driving Force G920 10Kup najnowsze tytuły wyścigowe i dodaj kierownicę wyścigową Logitech Driving Force G920, aby uzyskać imponujące wrażenia z jazdy. Sprzężenie zwrotne z dwoma silnikami realistycznie symuluje wrażenia z wyścigów, a D-pad na kierownicy przypomina klasyczny kontroler Xbox One.

Reaktywny pedał podłogowy umożliwia przyspieszanie, hamowanie i zmianę biegów w stylu prawdziwego samochodu. Półautomatyczne dźwignie zmiany biegów zapewniają płynne przełączanie biegów na zakrętach i na wprost.

  • Kup teraz na Amazon

Kierownica wyścigowa Thrustmaster T300 Ferrari Alcantara Edition

Thrustmaster T300 Ferrari Alcantara Edition Windows 10

Thrustmaster opracował kierownicę wyścigową T300 Ferrari Alcantara w ścisłej współpracy z Microsoft. To koło jest w rzeczywistości repliką emblematycznego koła Ferrari 458 Italia w skali 7:10 i jest przeznaczone dla prawdziwych kierowców.

Koło jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, które wytrzymają bardzo długo przy intensywnym użytkowaniu. Szczotkowana metalowa rama i metalowe łopatki nadają produktowi nutę wzornictwa przemysłowego. Baza Force Feedback oferuje płynne, płynne i realistyczne efekty. Przed użyciem kierownicy Thrustmaster T300 Ferrari Alcantara na komputerze z systemem Windows 10 nie zapomnij pobrać najnowszych sterowników Thrustmaster.

  • Kup teraz na Amazon

Kierownica wyścigowa Thrustmaster T150 Force Feedback

Okna kierownicy Thrustmaster T150 Racing 10

Thrustmaster T150 to kierownica wyścigowa o sile sprzężenia zwrotnego 1080 stopni z dużym zestawem pedałów. Układ napędowy z regulacją siły sprzężenia zwrotnego pozwala poczuć każdy szczegół podczas wyścigu. Kąt nachylenia każdego pedału można regulować, a pedał hamulca jest wyposażony w progresywny opór.

Koło ma wzmocnione gumowane uchwyty, a wszystkie elementy sterujące są w zasięgu ręki, dzięki czemu nie trzeba odrywać rąk od koła. Kompatybilność z Windows 10 na PC jest zapewniona dzięki sterownikom Thrustmaster.

Thrustmaster T150 oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny, a na pewno pokochasz to kierownicę wyścigową.

  • Kup teraz na Amazon

Czy używałeś już jednego z tych kół wyścigowych na komputerze z systemem Windows 10? Opowiedz nam więcej o swoich doświadczeniach w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji