15 najlepszych programów do tworzenia treści, które pozwolą zwiększyć twoją zawartość w 2019 roku

Aby wybrać najlepszy oprogramowanie do tworzenia treści, konieczne jest zrozumienie, jakie są narzędzia autorskie.

Narzędzia autorskie, powszechnie nazywane narzędziami do tworzenia e-learningu, są używane do tworzenia, współpracy, integracji i publikowania interesujących i interaktywnych treści przeznaczonych głównie do szkoleń i do celów edukacyjnych.

Najlepsze oprogramowanie do tworzenia treści pozwala pracować z elementami zdigitalizowanymi i / lub obiektami edukacyjnymi do wykorzystania w szkoleniach. Przyjmują one jednak więcej funkcji, co odkryjesz, sprawdzając nasze najpopularniejsze narzędzia do tworzenia treści.

Narzędzia do tworzenia są ważne, ponieważ treść jest naprawdę najważniejsza, szczególnie w przestrzeni eLearningu.

W tym celu trenerzy nieustannie poszukują kreatywnych i innowacyjnych sposobów tworzenia i publikowania niestandardowych treści, które mogą być używane w Internecie, w firmach lub na dyskach CD-ROM. W innych przypadkach konieczne jest organizowanie „kursów awaryjnych” lub szybkiego e-learningu, na przykład w organizacjach, w których informacje muszą być wdrażane, co zmniejsza koszty szkoleń.

Oprogramowanie narzędzi do tworzenia treści może być zatem stosowane, gdy masz duże zespoły o różnych umiejętnościach lub dla trenerów, którzy preferują mieszane rozwiązania szkoleniowe, które wykorzystują połączenie materiałów zarówno w klasie, jak i e-learningu, zabijając w ten sposób dwa ptaki jednym kamieniem.

Jeśli brzmi to tak, jak szukasz, oto nasze najlepsze wybory dla najlepszego oprogramowania do tworzenia treści, z którego możesz korzystać w 2017 roku i później.

Jakie są najlepsze narzędzia autorskie do systemu Windows 10?

1. Easygenerator

oprogramowanie do tworzenia treści

Jak słusznie sugeruje jego nazwa, Easygenerator to narzędzie do tworzenia treści, które jest proste, łatwe w użyciu i generuje niestandardową zawartość, ponieważ jest oparte na chmurze.

To narzędzie jest klasyfikowane jako rozwiązanie SaaS i pozwala projektantom instruktażowym lub trenerom zajmującym się różnymi tematami tworzyć angażujące i interaktywne treści o dużym wpływie.

Jest niedrogi, przyszłościowy, prosty w użyciu podczas tworzenia, projektowania i publikowania niestandardowych treści i jest używany w ponad 120 krajach na całym świecie.

Możesz wypróbować Easygenerator za darmo i szybko i łatwo tworzyć piękne kursy bez konieczności kodowania lub instalowania. Jest również w pełni responsywny, a ponadto nie musisz się martwić o kłopoty z przeszłości, takie jak projektowanie, optymalizacja, mierzenie wyników lub publikowanie zgodnie z odpowiednimi standardami.

Wszystko, co musisz zrobić, to skupić się na tworzeniu własnych treści, a Easygenerator wykona za Ciebie pracę nogą. U ich podstaw leży silna struktura instruktażowa, która zapewnia uczącym się najlepsze wyniki dzięki standardowemu ustalaniu celów i podejściu do pomiaru sukcesu wykorzystującemu oceny.

Intuicyjny interfejs zapewnia dane wyjściowe WYSIWYG (to, co widzisz, to co dostajesz) i nie ma potrzeby pisania skryptów ani programowania za pomocą tego oprogramowania.

Inne funkcje obejmują zintegrowane z narzędziem treści zgodne z TinCan i SCORM oraz konwersję na urządzenia mobilne działające w chmurze, dzięki czemu są responsywne. Inne korzyści obejmują zmianę przeznaczenia lub ponowne wykorzystanie treści, wstępnie zaprojektowane inteligentne szablony, publikowanie jednym kliknięciem, zaawansowaną infrastrukturę chmurową, zespół inteligentnego dostarczania i śledzenie postępów w nauce.

Uzyskaj Easygenerator

  • Przeczytaj także: Oto najlepsze aplikacje edukacyjne na PC

2. Geenio

oprogramowanie do tworzenia treści

To oprogramowanie do tworzenia treści jest określane jako system nauczania nowej generacji. Z Geenio, możesz tworzyć, organizować i doskonalić swoje procesy uczenia się, zarówno korporacyjne, jak i profesjonalne, bez korzystania z dodatkowych narzędzi lub potrzeby posiadania dodatkowych umiejętności technicznych.

Wybierz swoją branżę, czy to biznes, rekrutację czy edukację, a Geenio zajmie się resztą. Niektóre z jego zalet obejmują zwiększenie zadowolenia i zaangażowania klientów, skalowalność biznesu w celu zaspokojenia popytu na rynku, edukację i certyfikację partnerów biznesowych w zakresie twoich produktów, zwiększenie wydajności zatrudniania za pomocą internetowego narzędzia oceny, ocenę kompetencji zespołu poprzez znalezienie mocnych stron i zidentyfikowanie braków wiedzy, zachęcanie do dzielenia się wiedzą , zwiększ efektywność procesu uczenia się, promuj swoje kompetencje i powiększaj bazę studentów na całym świecie.

Wystarczy kilka kliknięć, aby Geenio dostarczył twoją treść użytkownikom na dowolnym urządzeniu, ponieważ jest to również rozwiązanie Saas, oparte na chmurze z pełną obsługą HTML5, i możesz z niego korzystać na pełną skalę. Jest dostępny za darmo, bez długoterminowych umów.

Uzyskaj Geenio

3. Elucidat

oprogramowanie do tworzenia treści

Jest to proste, intuicyjne oprogramowanie do tworzenia treści, zaprojektowane w celu zapewnienia wysokiej jakości nauki z szybszym czasem reakcji. Za pomocą tego narzędzia możesz kontrolować wygląd swojej marki i treści, tworząc szablony i inne materiały zgodne z wytycznymi marki, projektując unikalne i angażujące treści za pomocą funkcji Layout Designer, przyspieszając i upraszczając tworzenie treści za pomocą funkcji współpracy zespołu tak, aby Twój zespół mógł komentować i wystawiać opinie w ramach projektów.

Możesz także tworzyć i aktualizować wiele wersji treści za pomocą funkcji Menedżera odmian, tłumaczyć treści na wiele języków i śledzić dane użytkowników na całym świecie, a także analizować i ulepszać treści za pomocą funkcji Analytics, która przechwytuje szczegółowe informacje o użytkownikach treści, takie jak ich lokalizacja , urządzenia, czas spędzony na treści i sposób, w jaki odpowiadają na pytania.

Inne funkcje obejmują prostą edycję, nowoczesny HTML5 i szybki ładowanie danych wyjściowych, obsługę przeglądarki już w Internet Explorerze 7, pełną responsywność, przyszły dowód oznaczający, że zawartość jest bezpieczna, a wszelkie zmiany są automatycznie aktualizowane, bibliotekę zasobów, gamifikację i rozgałęzianie, superszybki hosting i bezpłatne opcje recenzji.

Uzyskaj Elucidat

  • Przeczytaj także: 6 najlepszych programów antywirusowych dla edukacji

4. Wyrazić 360

oprogramowanie do tworzenia treści

To oprogramowanie do tworzenia treści zawiera odpowiednie aplikacje i zasoby umożliwiające tworzenie atrakcyjnych i interaktywnych treści o dużym wpływie. Nagradzane aplikacje autorskie obejmują Storyline 360 ​​i Rise, wśród wielu innych aplikacji. Funkcje obejmują ponad 2 miliony zasobów kursów, takich jak szablony, zdjęcia, filmy, ikony i postacie.

Dzięki Storyline 360 ​​firmy Articulate możesz opracować niestandardowe, angażujące, efektowne kursy edukacyjne i interaktywne, które mogą działać na dowolnym urządzeniu, a także nowicjusze i eksperci. Aplikacja Articulate Rise jest przydatna do tworzenia responsywnych kursów w możliwie najkrótszym czasie, ale potrzebujesz tylko przeglądarki internetowej i jesteś na dobrej drodze, aby stworzyć najpiękniejsze kursy na dowolnym ekranie.

Inne funkcje obejmują Articulate Review, który przyspiesza proces oceny projektu dzięki informacjom zwrotnym dostarczanym przez przeglądarkę, szkolenie online na żywo za pomocą webinariów na żywo, nie wymaga kodowania oraz przyjazny interfejs użytkownika.

Niektóre z korzyści, jakie zyskujesz dzięki Articulate, to aktywna społeczność internetowa, w której możesz uzyskać porady, wskazówki i udostępniać informacje, elastyczność i uruchamiać swoje treści na wszystkich urządzeniach. Możesz go uzyskać za 1398 USD lub 30-dniowy bezpłatny okres próbny, aby go przetestować.

Uzyskaj artykulację 360

  • Przeczytaj także: Encyklopedia Britannica App dla Windows 8, 10: Tradycja w dostarczaniu wiedzy

5. Lectora

oprogramowanie do tworzenia treści

Jest to niedrogie, ale potężne, oparte na chmurze oprogramowanie do tworzenia treści SaaS, z którym możesz współpracować w dowolnym miejscu i czasie, a także współpracuje ze wszystkimi przeglądarkami i systemami operacyjnymi.

Lectora oferuje takie korzyści, jak intuicyjny interfejs, automatyczne tworzenie kopii zapasowych plików, zerowa instalacja, publikowanie w dowolnym systemie zarządzania nauczaniem (LMS) i jest łatwy do nauczenia. Funkcje obejmują narzędzie do tworzenia quizów, narzędzia do współpracy, gotowe działania do tworzenia animacji, elastyczne skrypty, dostęp do grafiki i biblioteki szablonów eLearning Brothers oraz 30-dniowy bezpłatny okres próbny.

Możesz także uzyskać płatną wersję Lectora za 1595 USD rocznie.

Zdobądź Lectora

6. Eliademy

oprogramowanie do tworzenia treści

To narzędzie do tworzenia treści pozwala stworzyć własny kurs online z korzyściami, takimi jak prostota, bezpieczeństwo, i jest w pełni dostępny za darmo… na zawsze.

Możesz natychmiast tworzyć kursy online, quizy i fora, a następnie udostępniać je lub umieszczać na swoim kursie. Jest naprawdę mobilny, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do swoich treści z dowolnego nowoczesnego urządzenia online, w tym tabletu lub smartfona, co oznacza, że ​​możesz nawet utworzyć kurs

e na tych urządzeniach i podgląd w przeglądarce. Inne funkcje obejmują kalendarz edukacyjny, w którym studenci mogą znaleźć wszystkie kursy, quizy i terminy zgodnie z przeznaczeniem, aby nie przegapić żadnych aktualizacji, a także możesz posiadać swój LMS i przesłać listę kontaktów, a następnie wszyscy w nim dołączą do twojego LMS, nad którym w pełni sprawujesz kontrolę.

Zdobądź Eliademy

7. Nauka CD2

oprogramowanie do tworzenia treści

Jeśli chcesz budować zawartość szybciej i łatwiej, jest to najlepszy wybór dla oprogramowania do tworzenia treści.

Dzięki temu narzędziu możesz korzystać z funkcji takich jak interfejs „przeciągnij i upuść”, możliwość tworzenia symulacji w świecie rzeczywistym, gier, ocen i innych działań online, a także analiz w jednym narzędziu.

Możesz również wykorzystać jego możliwości mobilne do tworzenia treści w dowolnym miejscu i czasie, budowania treści za pomocą responsywnych stylów narzędzia, importowania treści lub elementów zbiorczych, dodawania tagów i słów kluczowych oraz automatycznego przesyłania swoich elementów do sieci dostarczania treści z wieloma punkty obecności na całym świecie.

Standardowe funkcje obejmują HTML5, zarządzanie zmianami, śledzenie zmian dla każdej zawartości i przywołanie w razie potrzeby, łatwe przesyłanie obrazów, wideo, tekstu, dokumentów, symulacji, obsługę wielu języków i spis treści.

Zdobądź CD2 Learning

  • Przeczytaj także: 10 najlepszych narzędzi do planowania online, aby utrzymać porządek obrad

8. Adobe Captivate

oprogramowanie do tworzenia treści

To narzędzie do tworzenia treści pomaga szybko tworzyć partie treści na platformie opartej na HTML5. Jest to aplikacja komputerowa dostępna dla systemu operacyjnego Windows i jest reklamowana jako najpotężniejsze narzędzie do tworzenia treści w branży, ale wymaga dużo zrozumienia, aby z nią pracować.

Jednak nie potrzebujesz dużej umiejętności technicznej do tworzenia interaktywnych treści, ponieważ korzysta z kreatorów, które prowadzą Cię podczas tworzenia i publikowania treści. Jego funkcje obejmują palety kolorów, suwak główny, responsywne i interaktywne wyjście, możliwość geolokalizacji, potężne funkcje skryptowe, a także możesz zdefiniować działania grupowe podczas pracy nad wieloma projektami.

Możesz uzyskać 30-dniowy bezpłatny okres próbny lub kupić płatną wersję za 1099 USD.

Uzyskaj Adobe Captivate

9. Shift Learning

oprogramowanie do tworzenia treści

To oprogramowanie do tworzenia treści oferuje jeden obszar roboczy ze wszystkimi narzędziami potrzebnymi do inteligentniejszej pracy dzięki prostej, intuicyjnej platformie zapewniającej wysoką wydajność i pełną kontrolę.

Funkcje obejmują rozbudowany konstruktor szablonów i bibliotekę, wbudowane studio nagrań audio, łatwy w obsłudze interfejs bez wymagań kodowania, kreator przeciągania i upuszczania do niestandardowego projektowania, interaktywne szablony, w których można dodawać filmy, quizy, obrazy lub audio, bibliotekę zasobów , a także responsywny projekt na urządzenia mobilne i stacjonarne oraz wbudowany system recenzji.

Możesz go kupić za 1200 USD rocznie lub uzyskać 15-dniową bezpłatną wersję próbną i przetestować.

Uzyskaj Shift Learning

  • Przeczytaj także: Oprogramowanie do śledzenia czasu: najlepsze narzędzia do zwiększenia produktywności

10. Atomi

oprogramowanie do tworzenia treści

To kolejne potężne i szybkie narzędzie do tworzenia treści z unikalną funkcją ActivePresenter. Ta funkcja obejmuje wszystkie narzędzia potrzebne do nagrywania, edycji i tworzenia własnych treści.

Inne funkcje obejmują Smart Capture, który umożliwia przechwytywanie ekranu za pomocą kliknięcia myszy lub naciśnięcia klawisza, nagrywanie w pełnym ruchu, symulacja oprogramowania, budowanie quizów, nagrywanie mikrofonu i głośników, edycja audio i wideo bez utraty jakości, różnorodne kształty do wyboru, kolory i efekty, interaktywność, eksport wideo i HTML5, a także treści zgodne z SCORM, które są szeroko obsługiwane przez większość LMS.

Uzyskaj Atomi

11. Syberworks

oprogramowanie do tworzenia treści

To narzędzie do tworzenia treści jest najszybsze, najłatwiejsze i najbardziej skuteczne na rynku. Za pomocą tego narzędzia możesz tworzyć kursy zgodne z SCORM / AICC z dźwiękiem, wideo i animacjami, aktualizować swoje kursy, uczyć ewoluujących tematów dla dowolnej liczby odbiorców i otrzymywać kluczowe informacje zwrotne na różne sposoby.

Jest szybki, łatwy w użyciu, nie wymaga znajomości programowania i pozwala dostosować projekt treści, konwertować kursy naraz lub przez lekcję, wyświetlać rozmiary pobieranych kursów, dodawać elementy sterujące nawigacją i zakładki do stron, wbudowany kurs konstruuje i automatycznie buduje sekcje z testu wstępnego, testu i lekcji.

Po utworzeniu treści i zakończeniu jej pisania SyberWorks automatycznie przekształca ją w szkolenie online w 60 sekund.

Uzyskaj SyberWorks

12. Composica

oprogramowanie do tworzenia treści

Jest to narzędzie do tworzenia treści e-learningowych dla społeczności z możliwością współpracy w czasie rzeczywistym oraz potężnym środowiskiem wolnym od programowania, dzięki czemu możesz tworzyć wysokiej jakości interaktywne treści za pomocą osadzonych mediów społecznościowych. jest w pełni responsywny i możesz tworzyć kursy, quizy lub gry za pomocą przeglądarki lub współpracować ze swoim zespołem, aby dzielić się pomysłami, przypisywać zadania i ponownie wykorzystywać zawartość, a następnie publikować swoje dzieła na LMS, HTML5, PDF lub pulpicie.

Inne funkcje obejmują interaktywność, rzeczywiste informacje zwrotne, osadzanie społecznościowe, oceny podzielone na sekcje lub kategorie z niezrównanymi opcjami opinii, opcje wielojęzyczne, importowanie do istniejących prezentacji PowerPoint, grywalizacja quizów lub pytań, praca zespołowa, kontrola wersji kursów, ponowne użycie, przegląd i przydzielaj zadania między innymi.

Zdobądź Composica

  • Przeczytaj także: 5 najlepszych programów do nauki języków dla Windows

13. CourseArc

oprogramowanie do tworzenia treści

CourseArc oprogramowanie do tworzenia treści zmienia sposób uczenia się zarówno w systemie edukacyjnym, jak i w organizacji, dzięki czemu proces uczenia się ma znaczenie. Zmienia również sposób przeprowadzania szkoleń i innych działań związanych z rozwojem zawodowym, usprawnia proces wdrażania, a także jest tak wydajny, oszczędza pieniądze i zwiększa zaangażowanie, ponieważ jest interaktywny.

Jest to narzędzie do tworzenia treści cyfrowych, którego korzyści obejmują dostępność, łatwość tworzenia treści, przystępność i transformację działań szkoleniowych.

Uzyskaj CourseArc

14. dominKNOW

oprogramowanie do tworzenia treści

To proste narzędzie do tworzenia treści z szybkimi i responsywnymi funkcjami, takimi jak adaptacyjne wyjście, tworzenie HTML5, ponowne wykorzystywanie i udostępnianie treści, współpraca w czasie rzeczywistym, a także można publikować w LMS lub aplikacjach, a także drukować zawartość. Jeśli potrzebujesz tworzyć responsywne treści lub symulacje jednym kliknięciem, to twoje narzędzie.

Posiada trzy tryby tworzenia treści: responsywny, tradycyjny eLearning i symulacje oprogramowania, które pozwalają dostarczać treści w dowolnym miejscu i czasie. Jest oparty na chmurze i dostępny na dowolnym urządzeniu, niezależnie od tego, czy jest to komputer, laptop, tablet czy smartfon.

Możesz szybko opublikować wszystko, co stworzysz, jako aplikację internetową, pakiet komputerowy, dokument lub odtwarzacz mobilny dominKNOW, aby użyć go jako narzędzia wsparcia wydajności.

Treści można ponownie użyć, aby nie trzeba było tworzyć kolejnych wersji.

Zdobądź dominację

15. Gomo

Oprogramowanie autorskie Gomo

Gomo to naprawdę interesujące oprogramowanie do tworzenia e-learningu, które oferuje szereg dodatkowych funkcji, w tym hosting, analizy i aplikacje. Jeśli potrzebujesz narzędzia, które pomoże Ci stworzyć zawartość w ciągu kilku minut, Gomo Learning Suite jest właściwym wyborem dla Ciebie.

Istnieje wiele szablonów treści, z których możesz wybierać, więc jesteśmy pewni, że znajdziesz taki, który spełnia Twoje potrzeby w zakresie tworzenia treści. Narzędzie pozwala wielu autorom pracować nad tą samą treścią, która jest idealna do celów współpracy.

Kolejną zaletą jest to, że jest to narzędzie oparte na chmurze i dostępna jest również bezpłatna wersja próbna. Więc śmiało i przetestuj Gomo, aby sprawdzić, czy to narzędzie może zaspokoić wszystkie potrzeby związane z tworzeniem treści.

Wypróbuj Gomo za darmo

Czy zdecydowałeś się na oprogramowanie do tworzenia treści, którego chcesz używać? daj nam znać swoje ulubione, a jeśli korzystałeś już wcześniej, podziel się z nami swoją opinią w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji