4 najlepsze automatyczne oprogramowanie do odtwarzania dla sukcesu transmisji

Dla osób nadających programy telewizyjne główną rolę odgrywa oprogramowanie do odtwarzania. Programy automatyzacji odtwarzania zyskują na znaczeniu w branży telewizyjnej ze względu na zwiększoną przestrzeń dyskową dla dysków twardych.

Programy te odtwarzają media źródłowe, które dalej je rozpowszechniają w sposób, w jaki są dostarczane do odbiorców. Oprogramowanie do odtwarzania może być po prostu odtwarzaczem CD / DVD lub drogim oprogramowaniem do nadawania w telewizji.

Może obejmować zwykły proces nadawania programów telewizyjnych, radiowych lub do użytku osobistego. Ale te systemy odtwarzania znacznie różnią się od tradycyjnych odtwarzaczy multimedialnych. Są one zautomatyzowane i obejmują również obszerne planowanie treści oczekujących na uruchomienie.

W rzeczywistości mają znacznie więcej zalet niż tradycyjni gracze. Oto lista najlepszych programów do automatyzacji odtwarzania.

Jakiego oprogramowania do automatycznego odtwarzania należy użyć w 2019 roku?

1

Amagi CLOUDPORT

Najlepsze oprogramowanie do automatyzacji odtwarzania

Amagi CLOUDPORT oferuje mistrzowskie oprogramowanie do odtwarzania po znacznie niższych kosztach, które automatyzuje wszystkie krytyczne procesy. Pomaga to zatem obniżyć harmonogram uruchamiania, a jednocześnie ulepszyć umowy SLA. Poza tym firma zapewnia także oprogramowanie do odtwarzania telewizji (na poziomie emisji) w wyjątkowo konkurencyjnej cenie w porównaniu do tradycyjnych systemów transmisji.

Ponadto zapewnia obsługę szerokiej gamy formatów audio, wideo i graficznych w celu zapewnienia odtwarzania SD / HD lub UHD.

Działa z szeroką gamą formatów treści i opcji transportu. Można go również wygodnie skonfigurować do pracy z dowolnym z obecnych systemów odtwarzania. Najlepsze jest to, że oprogramowanie w chmurze jest jednym z najbardziej odpowiednich programów do automatycznego odtwarzania kanałów telewizyjnych.

Co więcej? Użytkownicy mogą nawet od razu zwiększać i zmniejszać kanały za pomocą tego oprogramowania, ponieważ pozwala im zagłębić się na nowe rynki i zarządzać kosztami pracy.

Cena na żądanie

 • 2)

  Easy Media Suite

  Najlepsze oprogramowanie do automatyzacji odtwarzania

  Dla tych, którzy szukają czegoś prostszego i łatwiejszego w użyciu, Easy Media Suite jest z pewnością najlepszą opcją. System odtwarzania Easy OnAir pozwala użytkownikom przeciągać i upuszczać pliki bezpośrednio z eksploratora plików systemu operacyjnego w dowolne miejsce na liście odtwarzania.

  Najlepsze jest to, że nie ma ograniczenia liczby plików multimedialnych, które można dodać do tej listy odtwarzania. Oprócz wyjścia HD, SD, może również zapewniać wyjście IP, zapewniając jednocześnie wyjście konwencjonalne. Ponadto może również zapewniać wyjście UHD 12G lub Quad 3G SDI.

  Biorąc pod uwagę, że ma on serwer renderowania CG, zapewnia animację, indeksowanie, przewijanie, wideo, sekwencje obrazów itp., Które można dodać w automatyzacji odtwarzania. Co więcej, to zautomatyzowane oprogramowanie pozwala użytkownikom obsługiwać do 16 kanałów SD z grafiką w jednym urządzeniu.

  Działa również jako samodzielny program, który pozwala kontrolować różne kanały na jednym komputerze w sieci. Od automatycznego wykrywania tonu i generowania cue po możliwość posiadania różnych poziomów audio, oferuje wiele funkcji.

  Cena: Licencja dostępna na życzenie

  • 3)

   UniPlayOne

   Najlepsze oprogramowanie do automatyzacji odtwarzania

   UniplayOne ma nowy, nowy wygląd i funkcje, które są łatwe w użyciu. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych i wydajnych programów do automatycznego odtwarzania, odpowiednich dla kanałów telewizji satelitarnej lub usług telewizji kablowej.

   Oprogramowanie oferuje obsługę wyjść SD i HD z płytami Decklink firmy Blackmagic. Posiada również nakładkę graficzną z doskonałymi sekwencjami Flash i Targa (* .tga), JPEG, Bitmapy i PNG. Co więcej, zawiera dodatkowe pakiety szablonów o najwyższej jakości grafice dla tików.

   Zapewnia bezproblemową wydajność 24/7 i płynne przełączanie między plikami multimedialnymi a obrazem na żywo. Poza tym zapewnia płynne i spójne odtwarzanie treści multimedialnych na liście odtwarzania we wszystkich głównych formatach.

   Mieszane odtwarzanie plików o różnej rozdzielczości, liczbie klatek na sekundę lub kompresji audio-wideo to jedna z jej innych głównych funkcji. Ponadto oferuje planowanie pozycji listy odtwarzania w czasie rzeczywistym, pętlę listy odtwarzania i import Eksport listy odtwarzania, 24 × 7.

   Nakładka tekstowa i graficzna, opcja zmiany właściwości elementu podczas OnAir lub natychmiastowe przetwarzanie wideo na żywo, opóźnienie na żywo i przetwarzanie to jedne z wielu innych funkcji, które czynią go wiodącym oprogramowaniem do odtwarzania.

   Cena: 165 USD za jedną jednostkę

   • 4

    ChannelMaker

    Najlepsze oprogramowanie do automatyzacji odtwarzania

    ChannelMaker jest jednym z wiodących programów do automatyzacji odtwarzania znanych ze swojej elastyczności i kontroli nad harmonogramem treści medialnych dowolnego kanału telewizyjnego. Oferuje łatwe planowanie, oferuje obsługę SDI SD / HD i wyjścia IP oraz sterowanie wielokanałowe z jednej stacji roboczej.

    Listy odtwarzania i harmonogram importu z systemów ruchu, generowanie dziennika po uruchomieniu, automatyczna walidacja nośnika lub alarmy o odchyleniach od zerwania są innymi istotnymi cechami.

    Co więcej? Zapewnia również obsługę serwera wTVision Media Playout Server, eliminując konieczność transkodowania. Poza tym synchronizuje się z szeroką gamą technologii innych firm, w tym serwerami wideo, platformami graficznymi, systemami MAM i innymi.

    Inne funkcje, takie jak kontrola nadawania na żywo, automatyczne EPG i zawartość graficzna Now / Next sprawiają, że jest to wiodące oprogramowanie.

    Cena na żądanie

    Świat pracuje obecnie nad automatyzacją, więc korzystanie z oprogramowania do automatycznego odtwarzania dla potrzeb nadawania jest potrzebą godziny. Więc zaplanuj swoje treści, zanim dostarczysz je odbiorcom za pomocą automatyzacji i oszczędzaj czas.

Link do głównej publikacji