4 najlepsze oprogramowanie do zarządzania studentami, które pomyślnie przeszło test

Wyobraź sobie pomieszane zapisy opłat studenckich, brakujące egzaminy, niedokładne uczestnictwo w lekcjach, a nawet mylące rozkłady jazdy? Oto niektóre z powodów, dla których menedżerowie szkół nalegają na najlepsze oprogramowanie do zarządzania uczniami.

Widzisz, prowadzenie instytucji edukacyjnej jest naturalnie podatkowe.

I powszechnie wiadomo, że jest gorzej w przypadku braku solidnego systemu prowadzenia dokumentacji.

Jeśli nie rodzice są na całej twojej szyi, zdemoralizowani nauczyciele będą codziennie z tobą opowiadać o wprowadzającym w błąd harmonogramie. Lub studenci protestujący przeciwko brakującym / niewłaściwym ocenom. I taki chaos.

Krótko mówiąc, oprogramowanie do zarządzania szkołą jest koniecznością, aby z sukcesem doprowadzić szkołę do szczytu sukcesu.

Co to jest oprogramowanie do zarządzania studentami?

Są to również programy stworzone do zarządzania codziennymi operacjami szkolnymi, zwanymi także systemami informacji dla uczniów (SIS) lub systemem rejestrów uczniów (SRS).

W tym celu są wyposażone w funkcje takie jak narzędzia do śledzenia obecności, tworzenie harmonogramów, książki ocen, portale dla rodziców, zarządzanie bibliotekami, integracja e-learningu i inne.

Dostępne są zarówno opcje bezpłatne, jak i komercyjne. Niektóre z nich to programy komputerowe, a inne to bogate w funkcje, oparte na chmurze systemy informacji dla studentów.

Jaka jest rola oprogramowania do zarządzania studentami?

Oprogramowanie jest bardzo ważne dla zapewnienia porządku i dokładności w szkołach. Automatyzacja pomaga również zaoszczędzić czas, zmniejszyć straty opłat i inne straty oraz zwiększyć wydajność.

Przyciąga to więcej dobrej woli (i liczby studentów), a płynne operacje mogą być pierwszym krokiem do przyszłego sukcesu akademickiego.

Po sprawdzeniu daleko i ostatecznie zdecydowaliśmy się na najlepsze oprogramowanie do zarządzania studentami. Oto krótki podgląd.

Jakich narzędzi mogę używać do zarządzania moimi uczniami?

1

Gradelink SIS

gradelink

Jest to aplikacja do zarządzania uczniami klasy premium, która okazuje się potężnym, samodzielnym programem.

Bóle głowy, takie jak monitorowanie obecności na zajęciach, są dobrze załatwione dzięki raportom obecności dostępnym w biurze natychmiast.

Jeśli chodzi o zajęcia i harmonogram, daje to pełną kontrolę nad konfiguracją zajęć / przedmiotów. Możesz najpierw dostosować jednostki i dostosować skalę ocen do wartości szkoły.

Ponadto pozwala konfigurować oceny i karty raportów / transkrypcje według własnego uznania.

Idealna jest również wysoce konfigurowalna sekcja poradnictwa, która oferuje administratorom elastyczny sposób śledzenia dyscypliny poprzez rejestrowanie incydentów.

Istnieje pełne planowanie lekcji, funkcja zbierania informacji o potencjalnych klientach ze strony internetowej szkoły, a druga do śledzenia dokumentacji medycznej uczniów.

Inne obejmują elastyczny moduł księgowy, który pomoże ci zrozumieć dolary.

Z tym wszystkim, czego możesz potrzebować, to łatwe w użyciu oprogramowanie powinno pomóc Twojej szkole w wypełnieniu misji.

  • Zaplanuj demo lub zapytaj o dostosowanie.

— POWIĄZANE: 7 najlepszych programów do nauki w domu dla komputerów z systemem Windows

2)

Oprogramowanie do zarządzania studentami Alma

ALMA

Sprawia to, że administracja szkoły jest o krok wyżej dzięki wprowadzeniu inteligentnych statystyk, które pomogą Ci podejmować trafne decyzje.

Podobnie jak GradeLink, wydaje się, że ma wszystkie niezbędne elementy: od rejestrów obecności, dyscypliny, kontroli opłat, narzędzia do dostosowania ocen, aż po szczepienia.

Inne zadania to zarządzanie zadaniami akademickimi i projektowanie programów nauczania.

Funkcja rejestracji w programie jest płynna dzięki prostym krokom rejestracji i ponownej rejestracji.

Intuicyjny interfejs (w tym mobilny) robi wrażenie, a drukowanie jest podobnie ułatwione dzięki przyjaznym drukom stylom.

Nauczyciele, rodzice i uczniowie są również na bieżąco dzięki szybkim powiadomieniom i alertom.

Możesz dodatkowo tworzyć niestandardowe raporty dla każdego pracownika w zależności od jego roli.

Kolejną jego atrakcją jest wyjątkowy zespół obsługi klienta, który współpracuje z Tobą do momentu, aż obejmiesz jego działania.

Podsumowując, ta platforma daje nieograniczone możliwości.

  • Skonfiguruj wersję demonstracyjną oprogramowania do zarządzania Alma Student

— CZYTAJ TAKŻE: VPN jest zablokowany w szkole, hotelu, na uczelni lub na uniwersytecie: jak go odblokować

3)

Fedena

oprogramowanie do zarządzania studentami fedena

Jeśli szukasz solidnego bezpłatnego oprogramowania do zarządzania szkołami, to Fedena zasługuje na uszy.

Jego wydajność i umiejętności rywalizują z najlepszymi i pozostawiają pytanie, w jaki sposób stać ich na rozdanie całej tej wielkości za darmo!

Znowu jest dość elastyczny: na przykład konfigurujesz i zarządzasz wszystkimi kursami i partiami w celu dopasowania do istniejących systemów szkolnych.

Następnie możesz utworzyć bezbłędne rozkłady jazdy w ciągu kilku minut, aby zmaksymalizować dostępność nauczycieli i innych pracowników.

Jeśli chodzi o przyjęcia, możesz dostosować formularze, aby przyciągać tylko uczniów, którzy najlepiej pasują do Twojej szkoły.

Jednocześnie kolorowy kalendarz Fedena informuje użytkowników o wszystkich wydarzeniach w instytucji.

Raporty są tak szczegółowe, jak w przypadku innych studentów, pracowników, harmonogramów opłat i kursów.

Z drugiej strony rodzice używają swoich bezpiecznych loginów do łatwego monitorowania raportów różnych uczniów, w tym frekwencji i wyników.

W rzeczywistości Fedena to coś więcej niż zwykły system informacji dla studentów i przydatny sposób oszczędzania czasu.

  • Pobierz darmową Fedenę (Możesz również wybrać płatne wersje Pro wersji online).

— Przeczytaj także: 5 najlepszych programów do monitorowania pracowników w użyciu

4

Nieskończony kampus SIS

nieskończony kampus

Nagradzany SIS, Infinite Campus pozostaje jedną z najbardziej skalowalnych i niezawodnych opcji na całym rynku.

Ideą aplikacji jest pomoc szkołom K12 w lepszej obsłudze uczniów i natychmiastowej interakcji z różnymi zainteresowanymi stronami.

Wbudowane funkcje nie tylko pozwalają na łatwiejsze wprowadzanie danych, ale także zapewniają, że są one natychmiast dostępne w dzielnicach i czarterach.

Wystarczy wspomnieć, że program jest oparty na architekturze wielopoziomowej i będzie obsługiwał dzielnice i czartery bez względu na to, czy ma mniej niż dwudziestu studentów, czy ponad 300 000 studentów (skalowanie jest wprost).

Uwielbiamy również zgrabną konstrukcję, która umożliwia pomyślną integrację wszystkich funkcji administracyjnych na platformie, co oznacza, że ​​możesz robić wszystko z jednego okna.

Mimo to nawigacja jest łatwa i powinieneś bez problemu uruchamiać swoje zajęcia.

Co ciekawe, choć wielu wybrało go na jednego z najlepszych, firma nie spoczywa na laurach i wciąż wydaje bezpłatne aktualizacje, aby uczynić go jeszcze lepszym.

Podsumowując, kampus Infinite jest doskonałym wyborem dla osób szukających spokoju i profesjonalizmu potrzebnych, aby doprowadzić ich instytucję do progu sukcesu.

Zapisz się na wersję demonstracyjną Infinite Campus Online

Wniosek

Dawno minęły czasy, gdy oceny, oceny, rozkłady jazdy i wszystkie operacje były wykonywane ręcznie.

Zamiast tego szkoły sięgają po najlepsze oprogramowanie do zarządzania uczniami, które ma na celu usprawnienie spraw.

W rezultacie uzyskuje się większą skuteczność, wydajność i harmonię.

A wyniki końcowe są widoczne dla wszystkich. Dlaczego więc nie dołączyć do zwycięskich drużyn?

Link do głównej publikacji