4 najlepsze repozytoria dźwięków alarmowych Twitcha do wykorzystania dzisiaj

Twitch to platforma strumieniowania gier numer jeden. Wielu użytkowników Twitcha stosuje w swoich strumieniach nakładki, które dostarczają widzom więcej informacji. Te nakładki obejmują powiadomienia o alertach, które zapewniają użytkownikom dodatkowe informacje. Alerty mają własne efekty dźwiękowe, które podkreślają powiadomienia.

Wielu użytkowników może trzymać się domyślnych dźwięków dostarczanych przez internetowe zestawy narzędzi Twitcha, takie jak Streamlabs. Istnieje jednak kilka stron internetowych z nakładkami, które zawierają również pakiety dźwiękowe z ostrzeżeniem, które użytkownicy mogą kupić dla swoich strumieni Twitcha.

Są to cztery strony internetowe, które zawierają unikalne pakiety dźwiękowe alertów Twitcha i alerty dla użytkowników do pobrania.

Warto zwrócić uwagę na cztery repozytoria dźwięku Twitcha

Alertsounds

Witryna Alertsounds najlepiej brzmi ostrzegawczo

Alertsounds to jedno z niewielu repozytoriów zasobów Twitcha specjalnie dla dźwięków alarmowych. Dlatego jest to prawdopodobnie najlepsza witryna do pobierania dźwięków ostrzegawczych.

Witryna zawiera pakiety alertów dźwiękowych wraz z dźwiękami alertów obserwujących i subskrybentów. Dźwięki alarmowe są zazwyczaj sprzedawane w sprzedaży od 1,99 do 4,99 USD za Alertsounds.

Dźwięki ostrzeżeń są kompatybilne ze wszystkimi najważniejszymi aplikacjami do strumieniowania, takimi jak Streamlabs i StreamElements.

Own3d.TV

Witryna Own3d.tv najlepiej brzmi ostrzegawczo

Own3D.TV to strona internetowa, która zawiera repozytorium pełnych projektów nakładek i strumieni, a także dodatkowe alerty i dźwięki alertów. Zbiór profesjonalnie produkowanych dźwięków alarmów strumieniowych jest dostępny na tej stronie.

Streamingi Twitcha mogą kupować stamtąd pakiety dźwiękowe ostrzegawcze Dumbstep, Rock, Fantasy, Military i Electro Twitch, aby dopasować je do tematyki swoich strumieni.

Niektóre z ich zestawów dźwiękowych są sprzedawane w cenie do 58,99 USD, co może wydawać się trochę drogie. Jednak pakiety alertów Own3d.TV są obecnie w sprzedaży detalicznej z 40% letnią zniżką.

Świątynia Twitcha

Twitch Temple to strona internetowa, z której użytkownicy mogą pobierać pełne nakładki, alerty i dźwięki alertów. Tam użytkownicy mogą pobrać kompleksowe pakiety dźwięków ostrzegawczych, które zawierają różnorodne efekty dźwiękowe.

Alerty dźwiękowe są dostępne w Twitch Temple za 5 USD. Poniższy film przedstawia podgląd efektów dźwiękowych Pretty Sprites, które użytkownicy mogą przyciągnąć do świątyni Twitcha.

Nerd or Die

Nerd or Die to jedno z najbardziej wszechstronnych repozytoriów zasobów Twitcha. Tam użytkownicy mogą swobodnie pobierać pełne pakiety strumieniowe i alerty zawierające własne unikalne efekty dźwiękowe.

Użytkownicy mogą również zgarnąć pakiety dźwiękowe o wartości 5 USD za strumienie Twitcha w Nerd lub Die. Te alarmowe efekty dźwiękowe są kompatybilne zarówno z usługami StreamElements, jak i Streamlabs.

Oto kilka stron, na które warto zwrócić uwagę użytkowników, którzy chcą dodać bardziej atrakcyjne efekty dźwiękowe do swoich strumieni na Twitchu.

Ponadto użytkownicy mogą również pobrać wspaniałe nakładki i grafiki do strumieni z niektórych z tych witryn.

Link do głównej publikacji