4 najlepsze oprogramowanie do pisania w języku malajalam, które sprawi, że będzie warto

Chociaż system Windows ma już wbudowaną obsługę tysięcy języków, wciąż istnieje kilka dodatkowych funkcji, których ludzie szukają. Ci, którzy szukają zaawansowanych funkcji określonego języka, często muszą całkowicie znaleźć inne oprogramowanie.

Malajalam jest jednym z najczęściej używanych języków, dla których użytkownicy często znajdują oprogramowanie. Właśnie wtedy potrzebują oprogramowania do pisania Malayalam innej firmy dla systemu Windows, aby przyspieszyć.

Oprogramowanie do pisania z języka angielskiego na malajalam dla systemu Windows oferuje zaawansowane funkcje, takie jak znaki specjalne, więcej czcionek, konwersja czcionek i inne. Wypisaliśmy niektóre z najlepszych programów do pisania na malajalam spośród wielu dostępnych w Internecie.

Wykorzystaj wszystkie możliwości pisania na malajalam dzięki tym rozwiązaniom programowym

1

Keymagic

Keymagic malajalam oprogramowanie do pisania

Ci, którzy szukają wydajnego oprogramowania, mogą z łatwością zaufać Keymagic jako jednemu z najlepszych programów do pisania w języku malajalam dla systemu Windows. To ekskluzywna klawiatura z czcionkami Unicode.

Jest wyposażony w różne układy klawiatury Unicode, które mogą być zmieniane przez użytkowników. Mogą także mapować lub edytować układ klawiatury jako wybrane niestandardowe ustawienie układu klawiatury.

Ponadto program pozwala również użytkownikom administrować całkowicie zorganizowanym lub utworzonym układem klawiatury. Umożliwia także użytkownikom tworzenie różnych typów plików układu klawiatury za pomocą kEditora.

Cena: bezpłatnie

Pobierz Keymagic

2)

Varamozhi

Oprogramowanie do pisania malajalam Varamozhi

Varamozhi, biblioteka transkrypcji z języka angielskiego na malajalam, może konwertować tekst malajalam między pismem malajalam a angielskim.

Jako dane wejściowe pobiera mapowanie między czcionką malajalam a funkcjami wyjściowymi systemu transkrypcji. Jest to w zasadzie grupa aplikacji, które pomagają systemowi czytać i pisać w języku malajalam.

Ci, którzy chcą pisać te programy, muszą korzystać z transkrypcji i powinni móc pisać w języku angielskim, który ostatecznie przekonwertuje na malajalam.

Pochodzi z dwiema czcionkami malajalam, które są instalowane z aktualnym programem, co dodatkowo zwiększa bibliotekę czcionek. Jest to prosty program, który pozwala użytkownikom pisać po angielsku po angielsku i przeglądać tłumaczenie malajalam po prawej.

Przetłumacz z malajalam na angielski za pomocą tych najlepszych programów do tłumaczenia offline.

Jest również dostępny na odwrót. Jednak klawiatura malajalam jest wymagana, aby zobaczyć, co jest wpisywane lub dowiedzieć się, próbując i testując. Dodatkowo zawiera również konsolę debugowania.

Cena: bezpłatnie

Użyj Varamozhi

3)

Wpisz to!

Wpisz to! malajalam oprogramowanie do pisania

Wpisz to! to bezpłatne oprogramowanie do pisania w języku malajalam lub edytor, w którym użytkownicy mogą pisać i edytować dokumenty w języku malajalam.

Zapewnia obsługę sześciu różnych klawiatur malajalam, którymi są Inscript (ISM), GIST, malajalam Typewriter, Panchami, Panchari i Varityper Phonetic układ klawiatury. Posiada prosty i łatwy w użyciu interfejs i jest idealny nawet dla początkujących.

Pozwala przełączać się między czcionkami malajalam i angielskimi, klikając blokadę Caps. Użytkownicy mogą również wygodnie zmieniać układ klawiatury, naciskając klawisz F4 na klawiaturze malajalam.

Dzielenie wyrazów jest jedną z innych funkcji, które automatycznie dzielą wyraz dokumentów. Pomaga to we właściwym eksportowaniu dokumentów do innych programów.

Ci, którzy nie chcą korzystać z funkcji dzielenia wyrazów, mogą ją wyłączyć w menu narzędzi. Ponadto użytkownicy mogą łatwo eksportować gotowy tekst do innych aplikacji na dwa sposoby.

Mogą albo skopiować wpisaną treść i wkleić ją do innych aplikacji, takich jak Word, PageMaker itp., Lub zapisać ją w formacie RTF i zaimportować dokumenty do innych aplikacji. Czcionka malajalam jest automatycznie ustawiana na ML-TTRevathi.

Dodatkowo rozmiar czcionki można modyfikować za pomocą polecenia SetFont z menu Format. Co najlepsze, dokumenty można przekonwertować na Unicode, co jest bardzo cenne dla osób korzystających z Internetu.

Cena: bezpłatnie

Uzyskaj Typeit!

4

Inkey

Inkey Malayalam oprogramowanie do pisania

Inkey to elastyczne i łatwe w użyciu oprogramowanie do pisania w języku malajalam oparte na schemacie Mozhi. Po pobraniu i zainstalowaniu użytkownicy mogą po prostu dwukrotnie nacisnąć klawisz CTRL, aby przełączać się między malajalamem a angielskim.

Pierwsza wersja programu została uruchomiona w 2008 roku, jednak była dostępna tylko za pośrednictwem kilku mediów dystrybucyjnych. Druga wersja została wydana w 2015 roku.

Ze względu na obawy zgłoszone w społeczności Facebook w 2015 r. Dotyczące problemów z pisaniem w systemie Windows 7 i nowszych wersjach, powstała wersja Mozhi. Klawiatura Mozhi jest napisana w języku opisu klawiatury Tinker.

Zaoszczędź czas i wysiłek dzięki tym tłumaczom plików PDF na angielski i hindi

W rzeczywistości użytkownicy mogą pobrać kod źródłowy programu online na GitHub. Użytkownicy mogą również tworzyć niestandardowe klawiatury, pobierając i przekształcając klawiaturę Inkey-Mozhi.

Cena: bezpłatne i open source

Pobierz Inkey

Ostatnie słowa

Pisanie w preferowanym języku może okazać się więcej niż wygodne dzięki wydajnemu oprogramowaniu do pisania.

Tylko upewnij się, że jest to zaufane oprogramowanie, które oferuje wszystkie niezbędne narzędzia, które pomogą Ci pisać tekst malajalam różnymi czcionkami, oferuje automatyczną korektę na podstawie zapisanych pisowni lub dokumenty można konwertować na Unicode.

Sprawdź powyższą listę, dokonaj wyboru i stwórz niesamowitą zawartość za pomocą najlepszego oprogramowania do pisania w języku malajalam dla systemu Windows.

Link do głównej publikacji