Ponad 5 świetnych programów do animacji tablicy zapewniających niesamowite efekty wizualne

Najlepszym sposobem na stworzenie zapraszającej wizualnej zawartości online jest użycie animacji na tablicy. Aby tworzyć niesamowite filmy animowane na tablicy, potrzebujesz dobrego oprogramowania do animacji tablicy.

W ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się wiele programów do tworzenia animacji do majsterkowania. Niektóre są dobre, niektóre okropne, a inne po prostu mylące.

Tak więc, zanim wybierzesz trasę z oprogramowaniem do tworzenia animacji do majsterkowania, ważne jest, aby najpierw przejść do drobiazgowości dostępnego oprogramowania.

Filmy animowane na tablicy mogą być używane z wielu powodów: aby nauczyć klientów, jak korzystać z produktu lub programu, sprzedać pomysł, a nawet przedstawić produkt lub usługę.

Niektórzy z nas uwierzyli, że tworzenie animacji na tablicy jest kosztowne i wymaga wyjątkowych talentów.

Istnieją jednak jakościowe i niedrogie programy do animacji tablic, które umożliwiają łatwe tworzenie animowanych filmów. W tym artykule zajmiemy się najlepszym i niedrogim oprogramowaniem do animacji tablicy.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do animacji tablic na PC?

1

Explaindio (zalecane)

Oprogramowanie do animacji tablic Explaindio

Jeśli szukasz nowoczesnego i bogatego w funkcje oprogramowania do animacji tablic, możesz wypróbować Explaindio.

To narzędzie do animacji tablicy pozwala nawet tworzyć efekty animacji tablicy zamiast animacji GIF i filmów. Interfejs jest bogaty w funkcje i oferuje wiele opcji dostosowywania filmów.

Pozwala tworzyć filmy HD przy użyciu wysokiej jakości obrazów tła. Możesz nawet importować slajdy wideo lub pliki audio z innego oprogramowania do edycji wideo.

Chcesz edytować filmy 1080p jak profesjonalista? Sprawdź tę listę, aby znaleźć najlepsze edytory wideo dostępne dla systemu Windows 10.

Kreator wideo Explaindio umożliwia animowanie postaci z kreskówek w celu budowania historii i artykulacyjnego przekazywania wiadomości. Marketerzy docenią chwytliwe tematy, które wprowadzą ich produkty w profesjonalny sposób.

Oprogramowanie zapewnia również długą listę wstępnie zaprojektowanych slajdów, których można użyć do tworzenia oszałamiających filmów prezentacyjnych. Explaindio jest dostępny zarówno dla systemu Windows, jak i Mac.

Ceny zaczynają się od 59 USD rocznie na użytek własny i 69 USD rocznie na użytek komercyjny.

 • Pobierz Explaindio (wersja próbna lub płatna) z oficjalnej strony internetowej

2)

Doodly

aplikacje animacji tablicy doodly

Jeśli szukasz łatwego w obsłudze oprogramowania do animacji tablic, powinieneś rozważyć wypróbowanie Doodly. To oprogramowanie jest niezwykle proste w obsłudze, a nawet początkujący powinni móc go używać bez większych problemów.

Jeśli chodzi o funkcje, oto kilka ważnych funkcji, które oferuje Doodly:

 • Możliwość łatwego tworzenia profesjonalnie wyglądającej grafiki
 • Może stworzyć profesjonalną animację tablicy w ciągu kilku minut
 • Obsługa filmów z tablicy, tablicy, tablicy i tablicy
 • Możliwość korzystania z własnych zdjęć dzięki technologii Doodly Smart Draw
 • Wybierz spośród dziesiątek różnych rąk do swoich filmów
 • Obsługa niestandardowych głosów
 • Możliwość wyboru między 200 różnymi postaciami i 20 scenami w tle
 • Możliwość dodawania muzyki bez tantiem
 • Może być zainstalowany na nieograniczonej liczbie komputerów
 • Dostępne zarówno dla komputerów Mac, jak i Windows
 • Eksport 1080p FullHD

Doodly

3)

VideoScribe

oprogramowanie do animacji tablicy wideo

VideoScribe od Sparkol jest jednym z najlepszych programów do animacji tablic, a jego popularność przekracza granice kontynentu.

Wydany w 2012 r. VideoScribe był pierwszym oprogramowaniem umożliwiającym tworzenie filmów z animacjami na tablicy bez potrzeby zatrudniania eksperta.

Uwierzysz hype, gdy użyjesz go do tworzenia doodli lub filmów animowanych. Jedną z imponujących rzeczy jest to, że nie musisz być ekspertem technicznym, aby korzystać z tego oprogramowania do animacji tablicy.

Możesz go użyć do stworzenia prostych i technicznych wyjaśnień, często zadawanych pytań, a nawet do wprowadzenia produktu lub usługi.

Ze względu na wysoką jakość produkcji i łatwość użytkowania filmy brytyjskie i szwedzki parlament wykorzystały filmy VideoScribe do wyjaśnienia zasad.

Produkt jest dostępny dla systemów Windows i Mac, a także zawiera aplikacje na Androida i iPada. Możesz kupić i posiadać oprogramowanie za 480 USD lub wybrać miesięczną opłatę w wysokości 12 USD miesięcznie (144 USD rocznie).

VideoScribe to idealne rozwiązanie dla wszystkich projektantów, marketerów i grafików.

Przenieś swoją grafikę na wyższy poziom dzięki najlepszemu oprogramowaniu do animacji wideo dla systemu Windows 10. Znajdź ją tutaj.

Aktualizacja: VideoScribe opublikowało to 3.3 wersja zawierająca bardziej przydatne funkcje do tworzenia jeszcze bardziej niesamowitych filmów na tablicy. Przede wszystkim możesz zmienić kolor obrazów w bibliotece, dzięki czemu możesz estetycznie zmieniać animacje. Masz listę nowych obrazów technicznych, których możesz użyć do wyświetlenia określonych urządzeń.

Kolejną świetną dodaną funkcją jest podpowiedź. Będziesz mógł zobaczyć, co robi każde narzędzie, najeżdżając na niego wskaźnikiem myszy. Jest to niezwykle pomocne dla nowych użytkowników lub nowicjuszy w tej domenie. Mówiąc o UI / UX, Sparkol zmienił sposób poruszania się po wielu stronach, ułatwiając kontrolę.

 • Pobierz VideoScribe z oficjalnej strony internetowej 

4

GoAnimate

oprogramowanie animacji tablicy goanimate

GoAnimate to potężne oprogramowanie do animacji tablicy, które pozwala tworzyć wysokiej jakości animowane filmy w mniej niż 5 minut.

Oprogramowanie oferuje szeroki zakres dostosowywanych scen obejmujących setki zawodów, branż i koncepcji. Jego prostota użycia jest niezwykła. Po prostu daj głos postaci, a ona automatycznie ją zsynchronizuje.

Możesz dodać swój głos do filmu animowanego, nagrać lub zaimportować pliki audio bezpośrednio na platformę. GoAnimate to dobre narzędzie do tworzenia animowanych informacji graficznych, kreskówek i filmów z anime.

Produkt oferuje 3 plany cenowe, najtańsze zaczynają się od 39 USD / miesiąc lub 299 USD / rok.

Uzyskaj GoAnimate 

5

Easy Sketch Pro 3

aplikacje do animacji tablicy Easy Sketch Pro 3Najnowsza wersja Easy Sketch Pro zawiera wiele niesamowitych funkcji, dzięki którym dobrze konkuruje z najlepszym oprogramowaniem do animacji tablicy.

Umożliwia tworzenie szkiców wideo z interfejsem przeciągnij i upuść. Ponadto pozwala dodawać aktywne punkty dostępowe prowadzące do adresów URL stron internetowych, Twittera, kont na Facebooku i innych.

Easy Sketch 3 ma także wiele nowych funkcji, dzięki którym wyróżnia się w tłumie. Na przykład możesz dodać wybraną muzykę w tle lub wybrać jedną z dużej biblioteki gotowych utworów.

Jeśli musisz edytować pliki audio przed ich dodaniem, sprawdź tę listę z najlepszymi dostępnymi edytorami audio.

Możesz użyć własnych zdjęć lub wybrać z dostępnej galerii zdjęć wolnych od tantiem. A jeśli nie chcesz zaczynać od pustej strony, możesz wybrać jeden z różnych dostępnych profesjonalnych typów płótna.

Ceny zaczynają się od 37 USD, jednorazowej opłaty za użytek własny i 67 USD dla firm.

Uzyskaj Easy Sketch Pro 3 

6

TTS Sketch Maker

oprogramowanie do animacji tablicy kreator szkiców ttsJeśli szukasz taniego oprogramowania do animacji tablic, które oferuje wysokiej jakości usługi, to TTS Sketch Maker jest najlepszym rozwiązaniem.

Oprogramowanie umożliwia tworzenie doskonałych animacji na tablicy z tekstem na mowę ludzkim dźwiękiem za pomocą kilku kliknięć. Obsługuje intuicyjny interfejs GUI, dzięki czemu możesz łatwo tworzyć filmy z syntezatora mowy w kilka minut.

Produkt jest wyposażony w 25 różnych głosów akcentujących, dzięki czemu możesz wybrać swój ulubiony głos podczas tworzenia szkicu wideo. Głosy są dostępne w 15 różnych językach, w tym hiszpańskim.

Wszystkie eksportowane filmy są w wysokiej rozdzielczości (1280 x 720). Dostajesz oprogramowanie za jednorazową płatność w wysokości 37 USD oraz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Pobierz TTS Sketch Maker

Potrzebujesz czegoś bardziej profesjonalnego? Oto najlepsze narzędzia programowe CGI do profesjonalnego modelowania 3d.

Wniosek

Marketerzy i trenerzy wykorzystują moc animowanych filmów, aby przyciągnąć uwagę czytelników i artykulować przekaz.

Wykorzystanie filmów z animacjami na tablicy wzrosło w tak szybkim tempie, że stało się popularnym chwytem marketingowym. Duże korporacje są skłonne wydać ponad 1000 USD na 5-minutowy marketing animacji na tablicy.

Zamiast więc szukać ekspertów do tworzenia animowanych filmów dla siebie, warto skorzystać z dobrego oprogramowania do animacji tablicy i zrobić to sam. Mamy nadzieję, że na tej liście znajdziesz najlepsze oprogramowanie do animacji tablic dla potrzeb marketingowych lub szkoleniowych.

Jeśli masz więcej pytań, zostaw je w sekcji komentarzy poniżej.

Inne historie do sprawdzenia:

 • 8 najlepszych narzędzi do udostępniania ekranu w systemie Windows 10
 • 9 najlepszych programów do obsługi kamer internetowych dla użytkowników systemu Windows
 • 7 najlepszych programów do skanowania w systemie Windows 10
Link do głównej publikacji