Zostań prawdziwym kaskaderem dzięki nowej grze Hard Hard na Windows 8

Jeśli jesteś znudzony i chcesz przetestować nową grę Windows 8, która jest fajna i łatwa do grania, musisz wypróbować Hard Hard. Ta gra jest dostępna dla systemów Windows 8, 8.1 i Windows RT i można ją pobrać za darmo w Sklepie Windows — jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej grze i chcesz zostać prawdziwym kaskaderem, zajrzyj poniżej.zawiodą ciężkie akrobacje Windows 8
Fail Hard to typowa wciągająca gra, która testuje twoje umiejętności i umiejętności, zapewniając intuicyjny interfejs i dobrze zaprojektowane poziomy, z których możesz rozwijać swoje akrobacje. Zasadniczo będziesz prowadził pojazd i będziesz musiał ukończyć kilka różnych tras. Oczywiście będzie wiele przeszkód i innych pułapek, które sprawią, że „zawiedziecie się” podczas wykonywania niechcianych i przezabawnych wyczynów kaskaderskich — w ten sposób ostatecznie staniecie się prawdziwym kaskaderem.

Czytaj także: Wreszcie, Grand Theft Auto V wyląduje tej jesieni na komputerach z systemem Windows 8

W tej grze wykonuj niebezpieczne akrobacje na tablecie z Windows 8

zawiodła gra kaskaderska na Windows 8

Poznaj ewolucję stania się największym kaskaderem na świecie. * Spraw, by był duży w branży pokazów kaskaderskich i nie wycofuj się nawet przed najbardziej niebezpiecznymi akrobacjami i skokami. * Podejdź do swoich granic i dalej, stawiając czoła wyzwaniom związanym z fizyką. * Zbieraj monety, aby ulepszać swój sprzęt, aby umożliwić największe i najbardziej rozrywkowe wyczyny, jakie kiedykolwiek próbowano. * Powstań z dołu jako obiecujący, rosnący do prawdziwej sławy. * Jako kaskader liczy się próba i błąd

Nigdy nie będziesz się nudzić dzięki tej aplikacji, ponieważ Fail Hard zapewnia różne pojazdy do jazdy, różne wyzwania, świetne poziomy i trudne przeszkody. Możesz także odblokowywać nowe wydarzenia, słowa, umiejętności i pojazdy, które możesz wykorzystać podczas szalonej jazdy.

Jak wspomniano, Fail Hard można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows (aplikację można uzyskać, uzyskując dostęp do tego łącza) i można zainstalować tę grę na dowolnym urządzeniu, niezależnie od tego, czy mówimy o laptopie z systemem Windows 8, 8.1, czy Windows RT , tabletu lub komputera stacjonarnego — powinieneś wypróbować go na telefonie dotykowym, aby uzyskać więcej zabawy. Jeśli chcesz bardziej „poważnej” gry, możesz zamiast tego wypróbować Arena of Heroes, która jest uzależniającą taktyczną turową walką PVP lub możesz przeczytać nasze najnowsze recenzje gier na Windows 8.

Pobierz grę Hard Hard na Windows 8 

Link do głównej publikacji