Zorganizuj swoją bibliotekę muzyczną za pomocą tych 5 programów dla systemu Windows 10

Zarządzanie i / lub organizowanie biblioteki muzycznej może być nieco kłopotliwe. Jest to szczególnie trudne, jeśli masz na komputerze mnóstwo plików muzycznych z wieloma gatunkami.

Próbując posortować te pliki, często spędzasz zbyt dużo czasu, co mogło zostać skierowane na bardziej produktywne przedsięwzięcia.

Jednak wraz z pojawieniem się oprogramowania biblioteki muzycznej możesz teraz poruszać się po bibliotece z niewyobrażalną wygodą. W rzeczywistości możesz teraz wyszukiwać, odtwarzać i słuchać swoich ulubionych piosenek jednym kliknięciem, eliminując zbędne kłopoty i oszczędzając cenny czas.

Zasadniczo typowe oprogramowanie biblioteki muzycznej zapewnia elastyczność dostosowywania biblioteki muzycznej do własnych potrzeb. W związku z tym oferuje możliwość uporządkowania hierarchii biblioteki w kolejności alfabetycznej, kolejności czasu (daty), kolejności gatunków i tak dalej.

Chociaż na rynku dostępnych jest wiele programów biblioteki muzycznej, tylko garstka z nich jest specjalnie stworzona do pracy z najnowszą wersją systemu Windows — Windows 10. I przyjrzymy się sześciu najlepszym dostępnym oprogramowaniu biblioteki muzycznej Windows 10.

Najlepsze oprogramowanie biblioteki muzycznej Windows 10

1

MediaMonkey

Oprogramowanie biblioteki muzycznej Windows 10 MediaMonkeyMediaMonkey, od Ventis Media, jest prawdopodobnie najlepszym oprogramowaniem biblioteki muzycznej dla systemu Windows 10. Oprogramowanie to jest wszechstronnym narzędziem biblioteki multimediów, zaprojektowanym do działania na Windows 10 i niższych wersjach, a także na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS.

MediaMonkey to zaawansowane narzędzie, które jest w stanie zorganizować ponad 100 000 plików multimedialnych na twoim komputerze, dzięki czemu każdy plik muzyczny / wideo w twoim systemie jest dostępny za pomocą kilku kliknięć. Ponadto masz możliwość synchronizacji z zewnętrznymi nośnikami pamięci lub urządzeniami mobilnymi.

Kluczowe funkcje MediaMonkey to: synchronizacja WiFi, obsługa wielu platform, automatyczny organizator bibliotek, Auto-DJ, tryb imprezy, udostępnianie DLNA, obsługa wielu formatów (MP4, MP3, WMV itd.), Obsługa podcastów, synchronizacja mobilna (z Android, iPod, iPad iPhone), automatyczna zmiana nazwy, zgrywanie płyt CD, pomoc techniczna i wiele innych.

Oprogramowanie biblioteki muzycznej MediaMonkey jest dostępne w dwóch wariantach cenowych: bezpłatny i złoty. Wersja premium — MediaMonkey Gold — jest dostępna w cenie od 24,95 USD.

Pobierz teraz Media Monkey za darmo

2)

MusicBee

MusicBee Windows 10 oprogramowanie biblioteki muzycznejMusicBee to kolejne najwyżej oceniane oprogramowanie biblioteki muzycznej Windows 10. Jest obsługiwany we wszystkich wersjach systemu Windows między Windows 10 a Windows 7. MusicBee został zaprojektowany, aby pomóc Ci uporządkować bibliotekę muzyczną, dzięki czemu wystarczy jedno kliknięcie, aby znaleźć i odtworzyć dowolny utwór na komputerze.

Oprogramowanie obsługuje rozszerzalną platformę, która pozwala na integrację z ważnymi aplikacjami muzycznymi i hubami, takimi jak podcasty, SoundCloud, internetowe stacje radiowe i tak dalej.

Połącz wszystkie nawyki związane z odtwarzaniem multimediów z polecanym tutaj oprogramowaniem Media Center.

Niektóre z godnych uwagi funkcji MusicBee to: Auto-tagging, Equalizer (10 15 pasm), efekty DSP, ASIO Obsługiwane karty dźwiękowe WASAPI, skalowanie logarytmiczne (głośności), upmixowanie stereo, konfigurowalne skórki, synchronizacja mobilna (z systemem Android Windows), zgrywanie płyt CD, pojemność 3 GB i wiele innych.

MusicBee to darmowy program, który jest finansowany z darowizn z całego świata. Jako taki jest dostępny do pobrania całkowicie za darmo.

Pobierz MusicBee

3)

Windows Media Player

Oprogramowanie biblioteki muzycznej Windows Media Player dla systemu Windows 10Windows Media Player firmy Microsoft to wszechstronna biblioteka muzyczna i odtwarzacz multimedialny, specjalnie zaprojektowany dla systemu Windows. Oprogramowanie jest elastycznie zbudowane, aby obsługiwać zarówno Windows PC, jak i Windows Mobile. Istnieją również specjalne edycje dla systemów operacyjnych innych firm, takich jak Mac.

Program Windows Media Player udostępnia potężne zestawy funkcji organizowania muzyki i odtwarzacza multimediów, które działają obok siebie, zapewniając szybki i nieograniczony dostęp do biblioteki multimediów.

Niektóre z kluczowych funkcji Windows Media Player to zgrywanie płyt CD, okienko nawigacji, zaawansowany edytor znaczników, automatyczne listy odtwarzania, obsługa wielu formatów, nagrywanie płyt, synchronizacja urządzeń, programy do automatycznego odtwarzania, tryby podwójnej skóry, odtwarzanie multimediów, integracja z powłoką i więcej.

Windows Media Player jest oferowany wszystkim użytkownikom systemu Windows bez żadnych kosztów. Oznacza to, że możesz bezpłatnie pobrać i zainstalować oprogramowanie biblioteki muzycznej.

Pobierz Windows Media Player

4

iTunes

Oprogramowanie biblioteki muzycznej iTunes Windows 10iTunes firmy Apple to renomowane oprogramowanie do odtwarzania multimediów i bibliotek muzycznych, przeznaczone dla komputerów z systemem Windows i macOS. Oprogramowanie jest obsługiwane we wszystkich nowoczesnych systemach operacyjnych Windows, od Windows 7 do Windows 10.

Zasadniczo iTunes został zaprojektowany do pobierania, zarządzania / organizowania, znajdowania i odtwarzania plików muzycznych (i innych multimediów) na komputerze z systemem Windows i Macbook. Oferuje zaawansowaną bibliotekę muzyczną, stworzoną do gromadzenia, przechowywania i organizowania plików muzycznych w systemie.

Inne funkcje iTunes obejmują edytor tagów, zgrywanie płyt CD, dynamiczne listy odtwarzania, odtwarzanie imprez, import muzyki, udostępnianie bibliotek, sprawdzanie dźwięku, dzieła sztuki Tematy, strumieniowanie muzyki, radio internetowe, wsparcie podcastów i wiele innych.

iTunes obsługuje bezpłatną licencję, co oznacza, że ​​jest dostępna dla użytkowników Windows i Mac za darmo.

Pobierz itunes

5

Foobar2000

Oprogramowanie biblioteki muzycznej Foobar2000 dla systemu Windows 10Foobar2000 to wszechstronne oprogramowanie biblioteki muzycznej, przeznaczone dla komputerów z systemem Windows i Android. Oprogramowanie jest jednym z najczęściej używanych narzędzi i odtwarzaczy biblioteki muzycznej, a globalna baza klientów liczy około 30 milionów użytkowników.

Zawiera w pełni konfigurowalny interfejs, który zapewnia elastyczność w organizacji biblioteki muzycznej według własnego stylu. Ponadto masz możliwość konwersji plików audio z jednego formatu na inny.

Inne znaczące funkcje Foobar2000 to zaawansowane tagowanie, odtwarzanie bez przerw, obsługa ReplayGain, zgrywanie płyt CD, aktualizacja okładek albumów, obsługa wielu formatów (MP3, AAC, MP4, WMV itp.), Skróty klawiaturowe, wsparcie techniczne i wiele innych.

Foobar2000 to darmowy program, co oznacza, że ​​jest dostępny do pobrania za darmo.

Pobierz Foobar2000

Podsumowując, wyżej wymienione narzędzia są jednymi z najlepszych dostępnych bibliotek bibliotek systemu Windows 10. Jeśli więc korzystasz z komputera z systemem Windows 10 i potrzebujesz trwałego rozwiązania biblioteki muzycznej, oprogramowanie opisane w tym dokumencie jest rozwiązaniem zalecanym dla Ciebie.

Link do głównej publikacji