Zagraj w Puzzle w Windows 8, Windows 10 z aplikacją PuzzleTouch

Gry logiczne są zawsze zabawne, a także stanowią doskonałą rodzinną aktywność. Mimo że puzzle są zawsze zabawne, jedną rzeczą, która zawsze mnie niepokoiła, jest to, że jeden kawałek gubi się, a ty masz niedokończoną łamigłówkę, nie wspominając już o tym, że kawałki mogą z czasem ulec uszkodzeniu.

Chociaż zdarza się to częściej niż w rzeczywistości, wirtualna łamigłówka oferuje całkiem bliskie wrażenia z tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni, a zatem są świetną alternatywą. Windows 8, Windows 10 oferuje także miłośnikom puzzli grę, która pozwoli im na układanie i układanie puzzli. Aplikacja nazywa się PuzzleTouch i jest dostępny za darmo w Sklepie Windows.

PuzzleTouch na Windows 8, Windows 10

puzzle-touch-windows-8-app-review

Aplikacja jest dość prosta i nie ma żadnych skomplikowanych menu ani ustawień. Po wejściu do aplikacji zobaczysz listę puzzli pogrupowanych według stopnia trudności (stopień trudności zależy od liczby elementów układanki), od łatwych do trudnych. Ponadto, korzystając z paska Charms z Windows 8 i Windows 10, możesz udostępnić aplikację znajomym i grać online (udostępnianie jest obsługiwane przez e-mail, Facebook i Twitter).

puzzle-touch-windows-8-app-review-2

Jedną z cech aplikacji, która przykuła moją uwagę, jest możliwość tworzenia własnych puzzli ze zdjęcia na komputerze lub ze zdjęcia, które można zrobić aparatem bezpośrednio na miejscu. To da ci znacznie większą elastyczność i będzie o wiele więcej zabawy, rozwiązując stworzone przez ciebie puzzle.

puzzle-touch-windows-8-app-review-3

Poza tym aplikacja jest bardzo prosta, po ukończeniu układanki daje ocenę na podstawie czasu i możesz przejść do następnej. Możliwość tworzenia własnych łamigłówek sprawi, że aplikacja będzie znacznie bardziej zabawna, ponieważ po zakończeniu tych, które są wstępnie załadowane w aplikacji, możesz zacząć tworzyć własne.

puzzle-touch-windows-8

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja to mnóstwo zabawy, a dla miłośników puzzli jest doskonałym dodatkiem do ich kolekcji aplikacji. Prostota i szybkość działania aplikacji sprawia, że ​​jest to jedna z najlepszych aplikacji do gier logicznych, z jakimi się zetknęliśmy. Ponadto, dla osób zainteresowanych innymi grami Windows 8, Windows 10, powinieneś sprawdzić nasze recenzje:

  • Klasyczne gry Windows
  • Saper
  • Space Invaders
  • Gry w szachy

Pobieranie PuzzleTouch na Windows 10, Windows 8

Jeśli chcesz odkryć więcej gier, możesz sprawdzić nasze starannie dobrane listy:

  • 20 najlepszych gier z ukrytymi obiektami na PC z systemem Windows
  • Najlepsze gry Windows RT: Gry logiczne
  • Ponad 100 najlepszych gier ze sklepu Windows 10 do grania w 2017 roku
Link do głównej publikacji