Zabij zombie na tablecie z Windows 8 dzięki Call of Zombies 2: World Domination

Czy chcesz zagrać w zabawną i wciągającą grę z systemem Windows 8? Cóż, jeśli zabijanie zombie i walka o przetrwanie w apokaliptycznym otoczeniu nie są wystarczająco zabawne, to nie wiem, co powiedzieć. Dlatego zdecydowanie powinieneś wypróbować Call of Zombies 2: World Domination na swoim urządzeniu z systemem Windows 8.okna zombie zombie 8
Ponieważ Windows Store stał się coraz bardziej popularny, opracowywane są nowe i różne aplikacje dla systemu Windows 8, choć znalezienie naprawdę fajnej i łatwej do gry gry może być dość skomplikowane. W związku z tym postanowiliśmy wkrótce przejrzeć Call of Zombies 2: World Domination, która może być dla Ciebie idealną grą. Cóż, temat jest bardziej niż oczywisty: musisz zabić zombie, aby przeżyć. Chociaż motyw jest w jakiś sposób klasyczny, rozgrywka musi być uzależniająca i dobrze rozwinięta, aby gra była interesująca i warta wzmianki, a dokładnie to znajdziesz w Call of Zombies 2 na Windows 8.

Czytaj także: Wikipedia, Skyscanner, aplikacje Netflix na Windows 8 Otrzymuj poprawki błędów

Call of Zombies 2: World Domination — sposób na zabicie zombie

Przetrwanie w mieście zombie nie jest łatwe, ale może być zabawne! Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć przerażające doświadczenie zombie, Call of Zombies 2: World Domination obiecuje wszystkie potrzebne pikantne składniki. Rozgrywka wpędzi Cię w rozpad świata, w którym będziesz musiał zabić jak najwięcej zombie.gra z zombie

I tu zaczyna się zabawa, ponieważ będziesz używać różnych broni i strategii, aby uciec przed hordami zombie, które zrobią wszystko, aby cię zatrzymać. W trakcie gry będziesz mógł rozwijać nowe umiejętności i kupować nowe bronie i paczki amunicji. Oczywiście będziesz miał trudności z utrzymaniem się przy życiu i prześcignięciem znajomych, osiągając wyższe wyniki.

Grafika nie jest wyjątkowa, ale gra jest darmowa w Windows Store, więc możesz w dowolnym momencie skorzystać z poniższego łącza do testowania Call of Zombies 2: World Domination na tablecie, laptopie lub komputerze z systemem Windows 8, Windows 8.1 lub Windows RT.

Pobierz Call of Zombies 2: World Domination ze Sklepu Windows.

Link do głównej publikacji