Xbox One nie zostanie zaktualizowany [NAPRAWA TO NAPRAWDĘ DZIAŁA]

Problemy z aktualizacją to w zasadzie największa podatność na wszystko, co jest obsługiwane przez system operacyjny. Xbox One też nie jest na nie odporny. W rzeczywistości błędy aktualizacji są jednym z najczęstszych problemów z Xbox One, które może napotkać użytkownik.

Jeśli więc Xbox One nie zaktualizuje się, powinieneś działać szybko, ponieważ nie zaleca się utrzymywania nieaktualności konsoli. W związku z tym doszliśmy do listy potencjalnych obejść, które powinny rozwiązać problem i umożliwić bezproblemowe instalowanie aktualizacji na konsoli Xbox One.

Co zrobić, jeśli Xbox One nie zaktualizuje się

Rozwiązanie 1 — Sprawdź połączenie internetowe

 1. Naciśnij przycisk Xbox, aby otworzyć przewodnik.
 2. Wybierz Ustawienia.
 3. Wybierz Wszystkie ustawienia.
 4. Wybierz sieć.
 5. Wybierz Ustawienia sieci.
 6. Po prawej stronie ekranu Ustawienia sieciowe wybierz Testuj połączenie sieciowe. Test uruchomi się automatycznie i poinformuje Cię, jeśli masz problem z połączeniem.Xbox One nie będzie aktualizowany
 7. Sprawdź także status serwera Xbox Live. Możesz sprawdzić status serwera w dowolnym momencie, odwiedzając oficjalną stronę Xbox.

Rozwiązanie 2 — Usuń i ponownie pobierz swój profil

 1. Naciśnij przycisk Guide na kontrolerze.
 2. Przejdź do Ustawień i wybierz Ustawienia systemu.
 3. Przejdź do Pamięć> Wszystkie urządzenia> Profile graczy.
 4. Wybierz swój tag gracza, który chcesz usunąć.
 5. Wybierz Usuń.
 6. Wybierz opcję Usuń tylko profil (powoduje to usunięcie profilu, ale pozostawia zapisane gry i osiągnięcia).Xbox One nie będzie aktualizowany

Większość użytkowników nie wiedziała, że ​​mogą ręcznie zaktualizować Xbox One za pomocą dysku flash USB. Dowiedz się, jak tutaj.

Rozwiązanie 3 — Wyczyść pamięć podręczną systemu

 1. Naciśnij przycisk Guide na kontrolerze.
 2. Przejdź do Ustawień i wybierz Ustawienia systemu.
 3. Wybierz Pamięć lub Pamięć.
 4. Podświetl dowolne urządzenie pamięci, a następnie naciśnij Y na kontrolerze (możesz wybrać dowolne urządzenie pamięci, ponieważ system wyczyści pamięć podręczną dla wszystkich).
 5. Wybierz Wyczyść pamięć podręczną systemu.
 6. Potwierdź akcję.
 7. Uruchom ponownie konsolę.Xbox One nie będzie aktualizowany

Rozwiązanie 4 — Wyłącz i włącz zasilanie konsoli

 1. Otwórz przewodnik, przewijając w lewo na Dom ekran.
 2. Wybierz Ustawienia i idź do Wszystkie ustawienia.
 3. Wybierać System> Informacje o konsoli aktualizacje.
 4. Wybierz Zresetuj konsolę.
 5. Powinieneś zobaczyć dwie dostępne opcje: Zresetuj i zachowaj moje gry aplikacje i Zresetuj i usuń wszystko. Zalecamy skorzystanie z pierwszej opcji, ponieważ ta opcja spowoduje jedynie zresetowanie konsoli i usunięcie potencjalnie uszkodzonych danych bez usuwania gier i innych dużych plików.
 6. Jeśli ta opcja nie działa, a problem nadal występuje, skorzystaj z niej Zresetuj i usuń wszystko opcja. Ta opcja usunie wszystkie pobrane gry, zapisane gry, konta i aplikacje, dlatego jeśli chcesz zachować niektóre swoje pliki, zalecamy wykonanie ich kopii zapasowej przed użyciem tej opcji.Xbox One nie będzie aktualizowany

To wszystko, z pewnością mamy nadzieję, że przynajmniej jedno z tych rozwiązań pomogło Ci zaktualizować konsolę Xbox One i że kolejne problemy się nie pojawią. Jeśli masz jakieś uwagi, pytania lub sugestie, nie wahaj się zapisać ich poniżej w komentarzach.

Link do głównej publikacji