Wystąpił błąd przeglądarki — Dokumenty Google w Chrome

Dokumenty Google stał się jednym z najbardziej preferowanych sposobów współpracy. Darmowy edytor tekstu okazał się alternatywą dla Office Online. Integracja z innymi produktami Google sprawia, że ​​jest dość popularny. Ale niektórzy użytkownicy widzą komunikat o błędzie podczas korzystania z przeglądarki Chrome podczas próby otwarcia Dokumentów Google. Błąd brzmi następująco — Wystąpił błąd przeglądarki. Przytrzymaj klawisz Shift i kliknij przycisk Odśwież, aby spróbować ponownie.

Wystąpił błąd przeglądarki

Wystąpił błąd przeglądarki

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to Hard Reload Chrome. naciśnij Przesunięcie kliknij Odśwież i zobacz — lub wybierz opcję Opróżnij pamięć podręczną i uruchom ponownie ładowanie i zobaczę, czy to ci pomoże. Jeśli to zadziała, świetnie!

Opróżnij pamięć podręczną i ponownie uruchom Chrome ponownie

Problem polega na tym, że pomimo naciśnięcia „Shift” i odświeżenia przeglądarki nic się nie dzieje. W rzeczywistości większość użytkowników zgłosiła, że ​​komunikat o błędzie nadal występuje. W tym momencie nie ma pewnego rozwiązania tego problemu.

Przeprowadzimy Cię jednak przez niektóre kroki rozwiązywania problemów, które powinny pomóc Ci pozbyć się tego błędu.

  1. Spróbuj otworzyć Dokumenty Google w trybie incognito.
  2. Otwórz Dokumenty Google w innych przeglądarkach, takich jak Edge lub Firefox, a także upewnij się, że są one aktualne.
  3. Jako środek ostrożności wyłącz wtyczki lub rozszerzenia przeglądarki, aby uruchomić je w trybie awaryjnym.
  4. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki Chrome i inną zawartość przeglądarki.
  5. Użytkownicy mogą również korzystać z narzędzia Chrome Cleanup i sprawdzić, czy to pomoże.
  6. Pomocne może być również utworzenie nowego profilu użytkownika przez dodanie nowego użytkownika w Chrome.
  7. Jeśli to możliwe / wykonalne, poproś o pomoc administratora domeny lub sieci
  8. Zresetuj ustawienia Chrome do domyślnych i zobacz.

Po wykonaniu powyższych kroków spróbuj otworzyć Dokumenty Google. Jeśli problem będzie się powtarzał, spróbuj otworzyć dokumenty Google z tego linku zamiast z Dysku Google. Chciałbym również wspomnieć, że użycie Microsoft Edge również rozwiązuje ten problem. Ponieważ problem ma charakter arbitralny, sprawdź kilka innych poprawek, które mogą ci pomóc:

  1. Otwórz Dokumenty Google za pomocą uruchamiania aplikacji Chrome
  2. Spróbuj ponownie zainstalować przeglądarkę.

Mam nadzieję, że powyższe kroki są pomocne i naprawiają błąd. Jeśli znasz inne kroki, które pomogły Ci rozwiązać problem, daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji