Wystąpił błąd „Bsplayer exe w aplikacji” błąd [Poprawka]

Jeśli chodzi o multimedia, każdy ma swój ulubiony odtwarzacz multimedialny. Niektórzy użytkownicy wolą korzystać z domyślnych aplikacji, podczas gdy inni używają narzędzi innych firm, takich jak BSPlayer. Mówiąc o tym, niektórzy użytkownicy systemu Windows 10 zgłosili pewne problemy z BSPlayer. Według nich, dostają exe bsplayer, wystąpił błąd w komunikacie aplikacji. Ten błąd uniemożliwi korzystanie z BSPlayera, ale istnieje kilka sposobów rozwiązania tego problemu.

Wystąpił błąd „Bsplayer exe błąd w aplikacji”, jak to naprawić?

Poprawka — „Bsplayer exe wystąpił błąd w aplikacji”

Rozwiązanie 1 — Upewnij się, że BSPlayer jest dodany do listy wyjątków w twoim programie antywirusowym

Antywirus jest jedną z najważniejszych aplikacji na twoim komputerze. Oprogramowanie zabezpieczające chroni cię przed szkodliwymi plikami i złośliwymi użytkownikami, ale czasami program antywirusowy może powodować pewne problemy. Według użytkowników Avast może czasem wykryć BSPlayer jako podejrzaną aplikację i uniemożliwić jej uruchomienie. Zwykle generuje to exe bsplayer błąd wystąpił w błędzie aplikacji. Aby rozwiązać ten problem, musisz dodać BSPlayer do listy wyjątków w swoim programie antywirusowym.

Jeśli to nie pomoże, możesz spróbować wyłączyć program antywirusowy lub usunąć go z komputera. Jeśli usunięcie programu antywirusowego rozwiązuje problem, możesz rozważyć przejście na inne oprogramowanie antywirusowe.

Rozwiązanie 2 — Zmniejsz rozgałęźnik LAV

Czasami oprogramowanie LAV Splitter może zakłócać działanie BSPlayer i powodować, że bsplayer exe wystąpił błąd w błędzie aplikacji. Jeśli masz ten problem na komputerze z systemem Windows 10, zalecamy zainstalowanie najnowszej wersji LAV Splitter. Jeśli problem będzie się powtarzał, przejdź na starszą wersję LAV Splitter. Kilku użytkowników zgłosiło, że problem został rozwiązany po zainstalowaniu starszej wersji LAV Splitter, więc koniecznie spróbuj.

 • Rozwiązanie 3 — Zainstaluj ponownie sterownik karty graficznej

  Komputer wymaga sterowników graficznych, aby multimedia działały. Jeśli jednak sterowniki są uszkodzone lub nie są najnowsze, może wystąpić błąd exe bsplayer, wystąpił błąd w błędzie aplikacji na komputerze. Aby rozwiązać problem, musisz ponownie zainstalować sterownik karty graficznej. Jest to stosunkowo prosta procedura, którą można wykonać, wykonując następujące kroki:

  1. Najpierw musisz otworzyć Menadżer urządzeń. Aby to zrobić, naciśnij Klawisz Windows + X i wybierz Menadżer urządzeń z listy.
  2. Po otwarciu Menedżera urządzeń zlokalizuj kartę graficzną, kliknij ją prawym przyciskiem myszy i wybierz Odinstaluj z menu.
  3. Pojawi się okno dialogowe potwierdzenia. Czek Usuń oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia i kliknij dobrze.
  4. Poczekaj, aż sterownik się odinstaluje.

  Oprócz korzystania z Menedżera urządzeń niektórzy użytkownicy zalecają odinstalowanie sterowników za pomocą narzędzia Display Driver Uninstaller. Jest to darmowe narzędzie, które usunie wszystkie pliki związane ze sterownikiem karty graficznej.

  Po usunięciu sterownika musisz odwiedzić witrynę producenta karty graficznej i pobrać najnowsze sterowniki karty graficznej. Po wykonaniu tej czynności zainstaluj sterownik, a problem zostanie rozwiązany. Jeśli masz problemy z pobraniem najnowszych sterowników, napisaliśmy przydatny przewodnik na temat aktualizacji sterowników karty graficznej w systemie Windows 10, więc koniecznie sprawdź to.

  Rozwiązanie 4 — Zaktualizuj / zainstaluj ponownie BSPlayer

  Jeśli bsplayer exe wystąpił błąd w komunikacie aplikacji, który uniemożliwia uruchomienie BSPlayer, być może trzeba go zainstalować ponownie lub zaktualizować. Jest to prosty proces i wystarczy wykonać następujące czynności:

  1. naciśnij Klawisz Windows + I aby otworzyć aplikację Ustawienia.
  2. Idź do System i przejdź do Aplikacje cechy patka.
  3. Pojawi się lista wszystkich zainstalowanych aplikacji. Znajdź BSPlayer na liście, wybierz go i wybierz Odinstaluj opcja.

  Innym sposobem na odinstalowanie BSPlayer jest użycie programów i funkcji. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  1. naciśnij Klawisz Windows + S. i wchodzę do programów. Wybierz Programy i funkcje z listy.
  2. Po otwarciu okna Programy i funkcje zlokalizuj BSPlayer i kliknij go dwukrotnie, aby go odinstalować.

  Po odinstalowaniu BSPlayer za pomocą jednej z wyżej wymienionych metod, pobierz najnowszą wersję BSPlayer i zainstaluj ją. Po wykonaniu tej czynności komunikat o błędzie powinien zostać naprawiony.

  Bsplayer exe wystąpił błąd w komunikacie aplikacji uniemożliwi korzystanie z BSPlayer, ale możesz to naprawić, sprawdzając program antywirusowy lub aktualizując sterowniki. Jeśli to nie pomoże, koniecznie zainstaluj ponownie BSPlayer całkowicie.

Link do głównej publikacji