Witryna jest online, ale nie odpowiada na próby połączenia [Poprawka]

Błąd Witryna jest w trybie online, ale nie odpowiada na próby połączenia, jest zwykle spowodowana przez różne dodatki zainstalowane w przeglądarce internetowej lub z powodu wadliwych ustawień proxy.

Wyświetlenie tego błędu może być bardzo frustrujące, ponieważ nie można uzyskać dostępu do żadnej strony internetowej. Większość użytkowników w tej sytuacji spróbuje uruchomić funkcję rozwiązywania problemów z siecią, znajdującą się w systemie Windows 10. Jednak to nie rozwiąże problemu.

Z tych powodów w tym artykule omówimy najlepszy sposób rozwiązania tego przerażającego błędu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Jak mogę naprawić Witryna jest online, ale nie reaguje na błąd próby nawiązania połączenia?

 1. Wyłącz wszelkie dodatki znalezione w przeglądarce
 2. Wyłącz ustawienia proxy
 3. Zresetuj TCP / IP i DNS

1. Wyłącz wszelkie dodatki znalezione w przeglądarce

Najczęstszą przyczyną witryny jest tryb online, ale nie odpowiada on na próby nawiązania połączenia, to dodatki do przeglądarki, więc należy je wszystkie wyłączyć.

 • Mozzila Firefox:
 1. Otwórz Firefox, i kliknij 3 paski znalezione w prawym górnym rogu ekranu> Dodatki.Błąd dodatku dla dodatku Firefox
 2. Otworzy się nowa karta, w której znajdziesz wszystkie pobrane dodatki.
 3. Usuń wszystkie dodatki znajdujące się na tej liście (możesz je pobrać ponownie po rozwiązaniu problemu).Menedżer dodatków do przeglądarki Firefox usuń Witryna jest online, ale nie odpowiada na próby połączenia
 4. Uruchom ponownie Firefox.
 • Google Chrome
 1. otwarty Chrom, i kliknij 3 kropki znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.Błąd próby połączenia ustawień ChromeBłąd próby połączenia ustawień Chrome
 2. Najedź kursorem na Więcej narzędzi> Kliknij Rozszerzenia.rozszerzenia chrome Witryna nie odpowiada na próby połączenia
 3. Usuń wszystkie dodatki.

2. Wyłącz ustawienia proxy

Jednym ze sposobów naprawienia witryny jest połączenie z Internetem, ale brak odpowiedzi na błąd połączenia to wyłączenie serwera proxy. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Kliknij na Przycisk Start, i wybierz przycisk koła zębatego (Ustawienia).Przycisk Start Witryna jest online, ale nie odpowiada na próby połączeniaPrzycisk Start Witryna jest online, ale nie odpowiada na próby połączenia
 2. Kliknij Sieć i ustawienia.Błąd próby połączenia sieci i ustawień
 3. Kliknij Pełnomocnik, następnie przełącz Ustawienia automatycznego wykrywania do Poza.Ustawienia proxy Witryna jest online, ale nie odpowiada na próby połączenia
 4. Spróbuj ponownie połączyć się z siecią.

Jeśli przyczyną problemu był Twój serwer proxy, możesz rozważyć przejście na VPN. VPN ma wiele zalet w porównaniu do proxy, a jeśli szukasz niezawodnej sieci VPN, zalecamy wypróbowanie CyberGhost VPN.

Dlaczego warto wybrać CyberGhost?
cyberghost VPN dla logo Windows
Cyberghost dla Windows

 • 256-bitowe szyfrowanie AES
 • Ponad 3000 serwerów na całym świecie
 • Świetny plan cenowy
 • Doskonałe wsparcie

Pobierz teraz CyberGhost VPN

3. Zresetuj TCP / IP i DNS

Możesz także naprawić Witrynę działa w trybie online, ale nie reaguje na błąd próby połączenia, resetując protokół TCP / IP i DNS. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. naciśnij Winkey + X, i wybierz Wiersz polecenia (administrator).
 2. Wprowadź te polecenia w wierszu polecenia i wciśnij Enter na klawiaturze po każdym z nich.
 • netsh int ip reset
 • ipconfig / flushdns

Resetuj błąd próby nawiązania połączenia TCP

4. Spróbuj zresetować ustawienia sieciowe

 1. naciśnij Winkey + I.
 2. w Sieć i Internet wybierz kartę Reset sieciBłąd połączenia resetowania sieci
 3. Wybierz Zresetuj teraz.
 4. Ten proces będzie teraz sprawdź / zainstaluj / zainstaluj ponownie wszystkie wymagane karty sieciowe.
 5. Sprawdź połączenie internetowe, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

W tym artykule przeanalizowaliśmy niektóre z najlepszych metod, które pomogą Ci rozwiązać, że witryna jest dostępna online, ale nie reaguje na błąd próby nawiązania połączenia w systemie Windows 10.

Upewnij się, że postępujesz zgodnie z krokami przedstawionymi w tym artykule w kolejności, w jakiej zostały przedstawione, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci ponownie połączyć się z Internetem i uzyskać dostęp do ulubionych stron internetowych. Daj nam znać, jeśli ten artykuł pomógł Ci, korzystając z poniższej sekcji komentarzy.

Link do głównej publikacji