Drukarka nie wydrukuje wszystkich stron [FIXED BY EXPERTS]

Jeśli kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie Dlaczego moja drukarka nie wydrukuje wszystkich stron, trafiłeś we właściwe miejsce. Bardzo denerwujące jest zakończenie konfiguracji drukowania wielostronicowego dokumentu, aby tylko zauważyć, że drukarka zakończyła drukowanie i nie uzyskasz pożądanego rezultatu.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

W tym artykule opiszemy jedne z najlepszych metod, jakie możesz zastosować, jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w takiej sytuacji, więc zacznijmy.

Co zrobić, jeśli drukarka wydrukuje tylko jedną stronę, a następnie się zatrzyma?

1. Sprawdź, czy w drukarce jest wystarczająca ilość papieru

Papier do drukarek - Dlaczego wygrał't my printer print all pages ?

  1. Chociaż może się to wydawać oczywistym rozwiązaniem, musisz sprawdzić, czy ilość papieru dostępna w drukarce wystarcza na dokument, który próbujesz wydrukować.
  2. Możesz to zrobić, sprawdzając podajnik papieru drukarki i w razie potrzeby dodaj więcej papieru.

2. Sprawdź, czy w drukarce jest wystarczająca ilość atramentu we wkładach

drukarka atramentowa wygrała't print all pages

  1. W zależności od dokumentów, które próbujesz wydrukować, może być konieczne użycie więcej czarnego koloru niż jakikolwiek inny.
  2. Zwykle kończy się to szybciej niż inne opcje kolorów, więc zawsze dobrze jest sprawdzić poziomy atramentu wewnątrz drukarki przed próbą wydrukowania dokumentu.

Nie można drukować z powodu uszkodzonego sterownika drukarki? Wypróbuj tę prostą poprawkę!

3. Zaktualizuj pamięć RAM na komputerze lub drukarce

Pamięć RAM - dlaczego wygrał't my printer print all pages

  1. Drukarki atramentowe polegają na pamięci RAM podczas drukowania, więc upewnij się, że masz wystarczającą ilość pamięci RAM, aby zakończyć proces drukowania.
  2. W niektórych rzadkich przypadkach może być konieczne uaktualnienie pamięci RAM, aby rozwiązać ten problem.

4. Weź pod uwagę rozmiar dokumentu, który próbujesz wydrukować

stos papieru - dlaczego wygrał't my printer print all pages ?

  1. Odnosząc się do wspomnianego wyżej problemu z pamięcią RAM, musisz dać drukarce czas na przetworzenie informacji w przypadku, gdy próbujesz wydrukować bardzo duży plik z setkami stron.
  2. Drukarka może zatrzymać się w pewnym momencie, aby zindeksować informacje potrzebne do pomyślnego wydrukowania dokumentu.

5. Zaktualizuj oprogramowanie sterownika drukarki

  1. Naciśnij klawisz Win + X na klawiaturze -> wybierz Menedżer urządzeń.Menedżer urządzeń - dlaczego wygrał't my printer print all pages
  2. Kliknij prawym przyciskiem myszy sprzęt drukarki z listy -> wybierz Uaktualnij sterownik -> poczekaj na zakończenie procesu.

Alternatywnie możesz użyć narzędzi innych firm, takich jak TweakBit Driver Updater aby automatycznie zaktualizować wszystkie sterowniki za pomocą kilku kliknięć.

W tym artykule zbadaliśmy niektóre metody rozwiązywania problemów, aby rozwiązać problem z drukarką, która nie drukuje wszystkich stron.

Daj nam znać, jeśli ten przewodnik Ci pomógł, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji