Witryna „Dlaczego Microsoft” porównuje oprogramowanie i usługi Microsoft z konkurencją

Organizacje wszystkich rozmiarów i typów często polegają na firmie Microsoft i jej produktach, aby wykonać swoją pracę. Większość firm uważa, że ​​produkty producenta oprogramowania są łatwe do nauczenia się, zarządzania i można je opanować bez dodatkowego szkolenia. Co więcej, wsparcie IT na poziomie 24/7 jest gotowe do udzielenia pomocy w przypadku wystąpienia problemu. Dlaczego Microsoft strona internetowa, porównując oprogramowanie i usługi Microsoft z konkurencją, podkreśla ten punkt.

Wy Microsoft

„Dlaczego Microsoft” porównuje oprogramowanie Microsoft usługi z konkurencją

Witryna twierdzi, że aby każdy produkt mógł zostać uznany za najlepszy dla firmy, niezwykle ważne jest, aby wziąć pod uwagę całkowity koszt, w tym koszt nabycia, zarządzania i wdrożenia produktu, a także ryzyko i korzyści wynikające z alternatywnych programów, które mogą być używane zamiast tego.

Na przykład, jeśli zastanawiasz się nad OpenOffice, koniecznie policz koszty za darmo. Porównaj to po prostu z pakietem Microsoft Office, a na pewno dowiesz się, że Microsoft zapewnia ludziom odpowiednie narzędzia, których potrzebują, aby wykonywać swoją pracę w możliwie najbardziej wydajny sposób. Zobaczmy jak.

OpenOffice od pierwszego wejrzenia wygląda na przestarzały i niewygodny. Zasadniczo brakuje mu nowoczesnej i intuicyjnej obsługi. Z drugiej strony, Microsoft Office oferuje znany i intuicyjny interfejs użytkownika, który wygląda kompletnie z pełnym zakresem funkcji i funkcjonalności. Open Office nie zapewnia funkcji współpracy i dostępu w dowolnym miejscu. W pewien sposób ogranicza to sposób wykonywania pracy. W przeciwieństwie do tego, Microsoft Office jest w stanie oferować dostęp w podróży i zapewnia najlepszą jakość na komputerze, telefonie i przeglądarce, dzięki czemu ludzie mogą pracować w stylu, który bardziej im odpowiada.

Rozumiem, nawet aplikacje Google nie są porównywalne z aplikacjami Microsoft programy, mówi Microsoft. Dlaczego? Wiele funkcji eksperymentalnych jest często pakowanych w Google Apps, które zwiększają złożoność i wymagają zmiany zarządzania oraz szkolenia. To ciągle zmieniające się rozwiązanie! Ponadto, gdy Twoja firma potrzebuje jakiejś pomocy, wsparcie Google Apps nie zapewnia wymaganego rodzaju i poziomu wsparcia. Microsoft pisze tutaj dużymi literami. Może dostarczyć odpowiedni zestaw narzędzi dla odpowiednich użytkowników — wszystkie z odpowiednimi warstwami technologii bezpieczeństwa i zgodności. Co więcej, Microsoft Online oferuje 99,9-procentową gwarancję bezawaryjności z finansowaną umową SLA.

Z drugiej strony aplikacje Google są ograniczone i niekompletne pod względem funkcjonalności. Aplikacje Google nie są znane większości pracowników informacji. Na przykład korzystanie z Dokumentów Google prowadzi do frustracji wśród garstki użytkowników usług. Opcje formatowania nie są dobre ani satysfakcjonujące, a dokumenty sformatowane w pakiecie Office są powszechnie akceptowane w organizacji i poza nią. Dokumenty biurowe są powszechnie akceptowane w organizacji i poza nią.

Aby zobaczyć, w jaki sposób „Dlaczego Microsoft” porównuje produkty Microsoft z konkurencją, odwiedź stronę internetową.

Link do głównej publikacji