WindowsReport bierze udział w Affiliate Summit Europe — 2019

Kogut konferencji rozpocznie się nieco na początku tego roku, a pierwszym w zespole WindowsReport będzie Affiliate Summit Europe. To wydarzenie, które odbędzie się w Amsterdamie w centrum konferencyjnym RAI Amsterdam, potrwa trzy dni, od 12 do 14 marca. Po sukcesie, jaki mieliśmy w zeszłym roku w Londynie, postanowiliśmy spróbować jeszcze raz.

ASEURO19, jak nazywają to reklamodawcy internetowi, zapowiada się jako impreza pełna różnych szans na nawiązanie kontaktów i nawiązania kontaktów z innymi wielkimi nazwiskami z branży. Jak zwykle będziemy szczególnie zainteresowani odkrywaniem nowych graczy w branży technologicznej, a także konsolidacją więzi z kluczowymi partnerami.

W tym dorocznym wydarzeniu będą wkrótce przedstawiciele dużych firm, takich jak Uber, Skyscanner, Adidas i wielu innych. Jeśli chodzi o oprogramowanie, dołączą również takie firmy jak PropellerAds, BullGuard, Bitdefender.

Zależy nam również na usłyszeniu opinii kluczowych mówców o najnowszych trendach w branży. Oto niektóre z najbardziej obecnych i być może z mojego punktu widzenia:

  • Justin Rondeau — Dyrektor marketingu w DigitalMarketer
  • Todd Crawford — wiceprezes ds. Inicjatyw strategicznych, wpływ
  • Anthony Capano — Dyrektor Zarządzający na Europę, Rakuten
  • Adam Ross — COO, Awin
  • Ami Spencer — Dyrektor międzynarodowego wydawcy, Webgains

I wiele więcej.

Spotkajmy się

W tym roku na to wydarzenie wyślemy trzech przedstawicieli naszego zespołu, w tym naszego założyciela, kierownika działu sprzedaży stowarzyszonej i członka prasy.

Czy uczestniczysz również w ASEURO19 i chcesz się z nami spotkać osobiście? Możesz zarezerwować spotkanie, wysyłając wiadomość e-mail na adres alex [at] windowsreport.com.

Wnioski:

Świetnie się bawiliśmy. Dziękujemy wszystkim partnerom, którym udało się dotrzeć do Amsterdamu za możliwość spotkania się i rozmowy. Czekamy na przyszłoroczne wydarzenie!

ASEuro_2019_ później

Link do głównej publikacji