Windows 8, 10 World of Tanks: wszystko, co musisz wiedzieć

World of Tanks to świetna gra z dużą liczbą graczy, z których większość gra w nią prawie wyłącznie i spędza dużo czasu w grze. W sieci krąży wiele pytań dotyczących zgodności między World of Tanks i Windows 8, wiele osób boi się uaktualnienia systemu operacyjnego na swoich komputerach do Windows 8.
Windows 8 World of Tanks
Jak większość z nas wie, kiedy masz pasję lub hobby, które wymaga dużej ilości czasu i pracy, są rzeczy, które należy zrobić, aby upewnić się, że wszystko działa jak najlepiej. Nawet jeśli mówimy o inwestowaniu w lepszą kartę graficzną, nową mysz lub nawet zmianę naszego fotela komputerowego, modyfikacja może nic nie zrobić, a nawet pogorszyć sytuację.

World of Tanks to oparta na zespołach gra online dla wielu graczy poświęcona wojnie pancernej w połowie XX wieku. Rzuć się w epickie bitwy czołgów ramię w ramię z innymi stalowymi kowbojami, aby zdominować świat dzięki dominacji czołgów!

Czytaj także: Kontrola aplikacji w systemie Windows 8: Grepolis, popularna gra MMO

Na szczęście tak nie jest, ponieważ prawie nie ma problemów z kompatybilnością między World of Tanks a Windows 8. W przypadku systemu Windows 8 lub Windows 8.1 entuzjasta nie ma się czym martwić, czyniąc przejście nie wpłynie negatywnie na twoje wrażenia z gry, a wszystko będzie działać płynnie. Nawet jeśli chcesz kupić nowy komputer, zakup systemu Windows 8 jest tańszy niż zakup starego systemu Windows 7 i pozwoli Ci zaoszczędzić około 40 $.

World of Tanks w Windows 8

Od czasu ostatnich zmian w Windows 8 system operacyjny faktycznie zużywa mniej zasobów niż wcześniej, a teraz kosztuje nawet mniej niż Windows 7. Więc jeśli obawiasz się, że Windows 8 nie działa poprawnie w World of Tanks, nie tylko tak nie jest. , ale w rzeczywistości system Windows 8 sprawi, że gra będzie działała lepiej niż wcześniej. Tak więc zmiana jest nawet zalecana osobom, które już korzystają z World of Tanks na średnich lub niskich ustawieniach graficznych i nie chcą wydawać pieniędzy na modernizację sprzętu.

Sądząc po faktach i po przejrzeniu forum pomocy technicznej dla systemu Windows 8 w World of Tanks, jest tylko jeden wniosek, system operacyjny jest jeszcze lepszy i pomoże ci cieszyć się płynniejszą grą lub pozwoli ci uruchamiać więcej aplikacji w tło, takie jak słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmowy konferencyjnej ze znajomymi bez wpływu na wydajność gry.

Problemy zgłoszone do tej pory w systemie Windows 8

Istnieje kilka osób, które mają pewne problemy z uruchomieniem World of Tanks na Windows 8, jednak większość z nich nie jest związanych z Windows 8 i można je łatwo naprawić. Niektóre problemy to problemy z d3dx9_43.dll lub różne inne problemy. Przeglądając niektóre z nich, możemy szybko zauważyć, że istnieją pewne problemy ze sterownikami, które należy rozwiązać przed uruchomieniem gry.

Niemal w każdym scenariuszu główne problemy dotyczą Direct X i .NET Framework. Biorąc to pod uwagę, upewniając się, że sterowniki są aktualne dla karty graficznej, musisz również pobrać najnowsze wersje Direct X i .NET Framework i zainstalować je poprawnie. Po dostosowaniu wszystkiego zgodnie z powyższymi sugestiami, Twoja maszyna będzie działać w World of Tanks bez żadnych niepowodzeń i będziesz cieszyć się grą w pełni.

Pobierz World of Tanks na Windows 8

World of Tanks na Windows 10: wszystko, co musisz wiedzieć

Nie ma tak wielu szczegółów na temat WoT w Windows 10, ale jest kilka rzeczy, które zdecydowanie powinieneś wiedzieć. Przede wszystkim jest to, że gra została całkowicie zaktualizowana, aby była kompatybilna z Windows 10. Mogą występować pewne problemy z przepustowością, ale możesz to łatwo rozwiązać za pomocą dobrej sieci VPN. W przypadku napotkania problemów podczas gry możesz znaleźć niezbędne poprawki w tym artykule.

CZYTAJ TAKŻE: 8 najlepszych gier typu tank na Windows 10

Link do głównej publikacji