Windows 8.1, 10 Wolny czas uruchamiania po aktualizacji za pomocą narzędzia Laplink PC Mover

Sfrustrowany użytkownik HP twierdzi, że jego laptop z systemem Windows 8.1 ma strasznie wolne czasy uruchamiania i restartowania, po tym, jak dokonał aktualizacji systemu Windows 8.1 za pomocą oprogramowania Laplink PC Mover. Poniżej znajduje się więcej szczegółów.
laplink pc mover windows 8.1
W systemie Windows 8.1 zgłaszano wcześniej długie czasy uruchamiania i problemy z niską wydajnością. Oto kilka problemów, które omawialiśmy w przeszłości — powolne problemy z USB 3.0 w systemie Windows 8.1, opóźnienie i spowolnienie wydajności dla użytkowników Yoga 13, pasek powolnego wyszukiwania. Teraz, według użytkownika HP, ma on wolny czas uruchamiania po aktualizacji do Windows 8.1 za pomocą oprogramowania Laplink PC Mover. Oto co powiedział:

Kupiłem nowe HP Envy z zainstalowaną wersją 8.0. Uaktualniłem do wersji 8.1 przed przesłaniem starych plików systemu Vista na nowy komputer za pomocą Laplink PC Mover. Wszystko wydawało się świetne. Jednak po zakończeniu przesyłania ponowne uruchomienie zajmuje 4 minuty. Zastanawiam się, czy mogłem przenieść niektóre ustawienia lub sterowniki, które powodują problem.

Obawiam się, że mogłem przenieść niektóre nieaktualne dane lub sterownik, który powoduje problem. Z drugiej strony, kiedy szukam wolnych czasów uruchamiania w 8.1, jest wiele skarg. Może więc w ogóle nie ma to nic wspólnego z transferem. GeekBuddy z Comodo wyłączył start-upy niektórych programów na nowym komputerze, ale czas rozruchu po ich zakończeniu wciąż wynosi 4 minuty.

Powiązane przeczytane: Możesz teraz przenieść Office 2013 na inny komputer lub użytkownika

W tym wpisie kontaktujemy się z LapLink, aby uzyskać wyjaśnienie lub przynajmniej kilka pomocnych wskazówek. Czysta instalacja systemu Windows 8.1 to właściwy sposób wyboru podczas konfigurowania nowego systemu operacyjnego, ale jeśli chcesz zabrać ze sobą wszystkie poprzednie aplikacje i ustawienia, zrozumiałe jest, dlaczego wybrać Laplink. Czy napotkałeś podobne problemy?

Link do głównej publikacji