Windows 8.1, 10 Aplikacja Xbox News otrzymuje aktualizację poprawy wydajności

Aplikacja Xbox News jest wstępnie zainstalowana na wszystkich sprzedawanych urządzeniach z systemem Windows 8 i Windows 8.1 i jest częścią jej głównych wbudowanych aplikacji. Microsoft zaktualizował aplikację Windows 8.1 o coś, co wydaje się ulepszeniem wydajności.
okna wiadomości bing 8.1

Użyj aplikacji Bing News w systemie Windows 8.1, aby śledzić swoje ulubione historie

Firma Microsoft kontynuuje aktualizację wbudowanego systemu Windows 8.1, po niedawnym poważnym przeglądzie, szczególnie w aplikacjach Xbox Music i Xbox Video, ale także aktualizuje Windows Reading List i inne. Teraz nadszedł czas, aby serwis Bing News otrzymał aktualizację w Sklepie Windows. Na razie Microsoft nie udostępnił szczegółów informacji o wersji, ale w tym celu sięgamy po recenzje Sklepu Windows.

Zgodnie z tym, co mówią użytkownicy, aplikacja jest teraz szybsza i nie wymaga tak dużego ładowania, jak w przypadku niektórych. Właściwie pamiętam, że Aplikacja Bing News czułem się trochę powolny po aktualizacji systemu Windows 8.1. A teraz mogę potwierdzić, że aplikacja jest teraz szybsza, co oznacza, że ​​Microsoft wprowadził ulepszenia wydajności.

Piękna, bogata w zdjęcia aplikacja Bing News ułatwia śledzenie tego, co dzieje się na świecie. Zaprojektowana dla systemu Windows aplikacja Wiadomości zapewnia kontrolę na wyciągnięcie ręki. Przesuń szybko, by szybko przeczytać nagłówki. Zagłęb się w spersonalizowane omówienie tematów, które Cię pasjonują. Możesz też przeszukiwać historie z wybranych zaufanych źródeł z całego świata.

Przeczytaj także: Aplikacja CNN systemu Windows 8 jest dostarczana z najnowszymi artykułami i bez reklam

Najprawdopodobniej w tej drobnej aktualizacji zostało również naprawionych kilka błędów. Jeśli szukasz niezawodnej aplikacji do obsługi wiadomości na urządzenia z systemem Windows 8 lub Windows 8.1, możesz również zapoznać się z naszą najlepszą wersją dostępną w Sklepie Windows. Jak wspomniałem wcześniej, aplikacja Wiadomości jest dostarczana z systemem Windows 8.1 i jeśli wybierzesz, będziesz otrzymywać aktualizacje automatycznie. Niemniej jednak kliknij poniższy link, aby znaleźć zaktualizowaną aplikację Bing News w Sklepie Windows.

Pobierz aplikację Bing News na Windows 8

Link do głównej publikacji