W ten sposób możesz rozwiązać problemy z teksturami Titanfall 2

Titanfall 2 otrzymał niedawno ważną aktualizację, która wprowadza szereg nowych funkcji, nowe zestawy Titan, a także zaawansowane opcje celowania. Naszywka Titanfall 2 Angel City oferuje także długą listę poprawek błędów, które optymalizują ogólną wydajność gry.

Niestety ta aktualizacja niesie również ze sobą własne problemy. Wielu graczy narzeka na problemy z teksturami po zainstalowaniu najnowszej łatki. Mówiąc dokładniej, Titanfall 2 ma gliniane tekstury. Czynności takie jak zresetowanie ustawień do zalecanych i ich przywrócenie w ogóle nie pomagają.

Błędy niskiej tekstury Titanfall 2

Po aktualizacji Angel City wszystkie moje tekstury wyglądają tak, jakby były „bardzo niskie”, mimo że mam je na poziomie „bardzo wysoko”. Naprawiłem grę, zaktualizowałem sterowniki, uruchomiłem ponownie itd. — wszystko bezskutecznie. Używam TF2 z teksturami Very High bezproblemowo i większości innych ustawień High od czasu premiery i wszystko wyglądało tak, jak powinno być.
Może odtworzyć w 100% przypadków.

Jak naprawić problemy z niską teksturą w Titanfall 2

Na szczęście jednemu zaradnemu graczowi udało się znaleźć sposób, aby to naprawić. Wykonaj czynności wymienione poniżej, aby naprawić irytujące błędy tekstury w Titanfall 2.

1. Uruchomić Pochodzenie
2) Wyłączyć Chmura zapisuje w Origin, aby gra nie przesłaniała pliku konfiguracyjnego przed faktycznym uruchomieniem
3) Iść do : Users \ DocumentsRespawnTitanfall2local
4 Otwarty «settings.cfg”Za pomocą Notatnika lub Wordpada
5 W dolnej części pliku dodaj: gpu_vram_size_mb „1800”
Możesz ustawić liczbę odpowiadającą rzeczywistej ilości pamięci VRAM. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, sprawdź ustawienia karty wideo za pomocą Menedżera urządzeń, w „Dedykowanej pamięci wideo” na pierwszej karcie okna. Pamiętaj, że jeśli wartość jest mniejsza niż 1800, monit konfiguracji nie będzie miał żadnego wpływu.
6. Zapisz i zamknij plik i uruchom grę.

Monit jest automatycznie usuwany z pliku konfiguracyjnego po zamknięciu gry. Oznacza to, że będziesz musiał wykonać te kroki przy każdym uruchomieniu gry.

Rzeczywiście, to obejście nie jest trwałym rozwiązaniem, ale przynajmniej pomaga naprawić te irytujące błędy tekstur Titanfall 2.

Link do głównej publikacji