W ten sposób możesz naprawić zacinanie się Gears 5 na Xbox X

Społeczność graczy z niecierpliwością czeka na wydanie Gears of War 5.

Koalicja potwierdziła, że ​​ta wersja oferuje wiele różnych trybów. Jednak instalacja może potrwać nieco dłużej niż zwykle. W grze należy spodziewać się szeregu trybów jedno- i wieloosobowych.

Niektóre z tych trybów to Tour of Duty, Horde, Campaign, Escalation, Arms Race, Guardian, Team Deathmatch, King of the Hill, Bootcamp, Arcade, Escape, Execution, Dodgeball i Warzone.

Co więcej, niektóre dodatkowe tryby zostaną ujawnione w momencie jego wydania. Gra oferuje także nowe narzędzia do tworzenia map i udostępniania.

Wygląda jednak na to, że programiści muszą rozwiązać wiele problemów przed oficjalną wersją. Wielu graczy, którzy ostatnio brali udział w teście technicznym Gears 5, zgłosiło dziesiątki problemów z Reddit.

Raporty sugerują, że gra się zacina na Xbox One X.

Na moim One X gra się jąka jak szalona.

Istnieje szybka poprawka, która naprawdę działa

Na szczęście istnieje szybkie obejście tego problemu. Ktoś potwierdził, że możesz rozwiązać ten problem, zmieniając telewizor na tryb gry.

To też było dla mnie złe tempo klatek. Zmieniłem telewizor na „tryb gry” i to zadziałało

Twórcy gier jeszcze nie potwierdzili problemu. Mamy nadzieję, że problem ten zostanie rozwiązany w ostatecznej wersji. Damy Ci znać, gdy będą dostępne dodatkowe informacje.

Link do głównej publikacji