Vid2Pix przechwytuje zdjęcia z filmów w Windows 10, 8

Kiedykolwiek chciałem zrobić zrzut ekranu z filmu lub pliku wideo na swoim systemie Windows 8, Windows 10? Ta funkcja jest bardzo przydatna, jeśli chcesz stworzyć idealną miniaturę do filmu lub dodać jakieś efekty do swojej witryny, a dlaczego nie, ustawić je jako obraz tła. Jednak nie ma prostego sposobu na wykonanie tego z dokładnością, czy tak?

Użytkownicy systemu Windows 10 i Windows 8 mogą być pewni, że będą w stanie przechwytywać zdjęcia z filmów za pomocą Aplikacja Vid2Pix na Windows 10, Windows 8. Ta niewielka aplikacja pozwoli ci robić wysokiej jakości zrzuty ekranu z każdego filmu, który chcesz, z wielką łatwością i doskonałą dokładnością.

Vid2Pix przechwytuje obrazy z filmów

capture-pictures-from-video-in-windows-8-with-vid2pix-free-app-review (2)

Ta bezpłatna aplikacja jest dostępna w sklepie Windows Store, którą każdy może pobrać i używać, ale jest pewien haczyk: zdjęcia zrobione z filmu są oznaczone znakiem wodnym, a aby go usunąć, musisz odblokować aplikację. Cena nie jest tak wysoka, tylko 1,49 USD i możesz robić wszystkie zdjęcia, które lubisz. Zobaczmy teraz, jak zachowuje się aplikacja.

Vid2Pix to dość prosta i prosta aplikacja. Dostarcza dokładnie to, co obiecuje i nic więcej. Po zainstalowaniu aplikacji zobaczysz menu główne, które ma 4 kategorie:

 • Rób zdjęcia — Ta część interesuje każdego
 • Najnowsze zdjęcia — Gdzie możesz zobaczyć najnowsze zdjęcia zrobione z filmów
 • Przewodnik — To jest zewnętrzny link do YouTube, gdzie zobaczysz krótki film o tym, jak obsługiwać aplikację (ten sam film, który znajduje się w tej recenzji)
 • Odblokuj aplikację — Odtąd będziesz mógł odblokować aplikację i pozbyć się znaków wodnych z obrazów.

capture-pictures-from-video-in-windows-8-with-vid2pix-free-app-review (3)

W menu Przechwyć zdjęcia znajdziesz odtwarzacz wideo, w którym będziesz mógł odtworzyć wybrane przez siebie wideo, a po prawej stronie zobaczysz miniaturę ostatnio przechwyconej klatki. Na dole strony znajdują się elementy sterujące wideo, takie jak „Otwórz plik wideo”, który przekieruje Cię do domyślnego eksploratora plików, w którym możesz wyszukać wideo, przycisk Odtwórz do odtwarzania i wstrzymania wideo, dwa przycisk po obu stronach przycisku odtwarzania, aby przejść do następnej lub poprzedniej klatki (ta funkcja jest bardzo przydatna podczas próby znalezienia idealnego obrazu) oraz przycisk Przechwyć ramkę, który przechwytuje zrzut ekranu.

 • Jak widać, aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i wymaga dużego wysiłku od użytkownika. Ponadto, klikając miniaturę po prawej stronie, będziesz mógł sprawdzić ostatnią uchwyconą klatkę. Wszystkie zdjęcia przechwycone z filmów za pomocą Vid2Pix znajdują się na dysku, w folderze Moje obrazy z Dokumentów. Zobaczysz, że mają taką samą rozdzielczość twojego filmu.

  capture-pictures-from-video-in-windows-8-with-vid2pix-free-app-review (5)

  Poza tym aplikacja nie ma żadnych innych funkcji. W czasie, gdy go testowaliśmy, działał całkiem dobrze, ale mieliśmy jedną awarię. Oprócz tego Vid2Pix jest doskonałym sposobem na przechwytywanie zdjęć z filmów w Windows 10, Windows 8.

  Pobierz Vid2Pix na Windows 10, Windows 8

  Kluczowe funkcje tej aplikacji to:

  • Vid2Pix obsługuje absolutnie wszystkie formaty wideo obsługiwane w systemie Windows 10, 8
  • Możesz robić zrzuty ekranu w pełnej rozdzielczości wideo, więc nigdy więcej nieostrych zdjęć
  • Możesz zapisać zrzuty ekranu w bibliotece zdjęć lub wybrać inne miejsce docelowe
  • Zrzuty ekranu są zapisywane jako pliki JPEG
  • Możesz wybrać klatkę do przechwycenia za pomocą pauzy, odtwarzania Opcje ramki
  • Jeśli chcesz udostępnić swoje zrzuty ekranu w mediach społecznościowych lub e-mailu, możesz nacisnąć przycisk Udostępnij
  • Przeglądarka zdjęć to przydatna funkcja, która wyświetla listę ostatnich zdjęć

Link do głównej publikacji