Uzyskaj nieograniczone miejsce na pulpicie w systemie Windows 8, 10 za pomocą tego narzędzia

Możliwość rozszerzenia lub rozszerzenia pulpitu w Windows 8 i Windows 8.1 jest możliwa, podobnie jak w poprzedniej wersji Windows, przy użyciu oprogramowania innych firm. Dzisiaj porozmawiamy o narzędziu GiMeSpace Desktop Extender 3D.
nieograniczona ilość miejsca na pulpicie
Czasami masz wrażenie, że pulpit w systemie Windows jest po prostu za mały i dlatego niektórzy chcą rozszerzyć swoje komputery stacjonarne, czy to na Windows 8, 8.1 lub w poprzedniej wersji Windows 8, aby mieć nieograniczoną przestrzeń. Jak widać na powyższym obrazku, pozwala on rozszerzyć pulpit, aby zmieścił się w nim jak najwięcej programów lub aplikacji. Po wielu badaniach znalazłem jedno oprogramowanie, które mogę polecić każdemu i jest dostępne w niskiej cenie. Nie szukaj kopii ani oprogramowania znalezionego na torrentach, ponieważ najprawdopodobniej zaatakują cię trojanami i różnymi innymi wirusami.

Czytaj także: Zhakowane konto Microsoft: Krytyczne rzeczy do zrobienia

GiMeSpace Desktop Extender 3D zapewnia nieograniczone miejsce na pulpicie w systemie Windows 8

GiMeSpace Desktop Extender 3D to luksusowa wersja Desktop Extender. Wykorzystuje najnowszą technologię pulpitu Aero obecną w Windows Vista i 7/8. Podobnie jak w edycji standardowej możesz przewijać od lewej do prawej, od góry do dołu. Ale teraz możesz także powiększać i pomniejszać bezproblemowo. Możesz więc poruszać się po pulpicie w 3 wymiarach! Przybliżanie jest przydatne, aby wyraźniej zobaczyć szczegóły na ekranie. Pomniejszanie jest przydatne, aby zobaczyć cały przegląd pulpitu i zobaczyć całe okno, jeśli to okno jest większe niż ekran. Okna są zmniejszone, ale nadal można pracować z nimi, gdy jesteś w trybie „powiększenia”! Bonus: dostępny tylko w tej edycji! Możesz teraz przypisywać klawisze skrótu do różnych miejsc na pulpicie!

Aby uzyskać oficjalne oprogramowanie, całkowicie bezpieczne z bardzo bezpiecznej lokalizacji, na bezpiecznych serwerach (ta sama strona internetowa, na której udostępniliśmy linki do programu Outlook Express w systemie Windows 8), zalecamy skorzystanie z linku na końcu artykułu zabierze Cię bezpośrednio do strony kasy. Spójrz na zrzuty ekranu z dołu, aby zobaczyć, jak wyglądają jego właściwości wraz z głównymi funkcjami.

Uzyskaj więcej miejsca na destkop dzięki temu oprogramowaniu

Windows nieograniczona przestrzeń pulpitu

GiMeSpace Desktop Extender zapewnia inteligentniejszy sposób korzystania z pulpitu. Jest to mały i bardzo prosty program dla systemu Windows, który pozwoli Ci rozszerzyć pulpit bez żadnych ograniczeń. Po przesunięciu myszy do krawędzi ekranu zauważysz, że pulpit wystaje poza granice zwykłego pulpitu. Jest ekran nawigatora 3D, w którym możesz zobaczyć cały rozszerzony pulpit i przesuwać okna, powiększać i pomniejszać. Stanowi tanią alternatywę dla dodawania kolejnych monitorów do komputera. Możesz zmienić rozmiar swojego okna do rozmiaru większego niż ekran fizyczny. Może to być bardzo przydatne w przypadku komputerów z małym ekranem, takim jak netbook itp. Możesz wybrać opcję automatycznego rozmieszczania, aby okna były obok siebie.

Ma opcję, aby przewijać pulpit zawsze, gdy poruszasz myszą. W ten sposób możesz cieszyć się dodatkową przestrzenią, a jednocześnie nie musisz już przesuwać myszy na duże odległości! Inne opcje to: Lepsze przewijanie, koniec przewijania po krótkim naciśnięciu ramki. Przewiń jeden ekran na raz. I przewijanie za pomocą klawiatury. Istnieje zakładka, w której możesz wybrać okna, których nie chcesz przewijać, takie jak paski narzędzi itp. Możesz ograniczyć pulpit wirtualny do miejsca zajmowanego przez okna aplikacji. Możesz także zapisywać i przywracać pozycje i rozmiary wszystkich swoich okien. Dostępne tylko w edycji 3D. Możesz teraz przypisywać skróty klawiszowe do różnych sekcji pulpitu!

rozszerzenie pulpitu Windows 8

Przed podjęciem decyzji o zakupie tego programu, który jest dostępny w naprawdę przystępnej i niskiej cenie, możesz również obejrzeć ten film wideo, który pochodzi bezpośrednio od twórcy oprogramowania. Korzystam z niego osobiście i jestem z tego bardzo zadowolony. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz go jeszcze zdobyć, możesz przejść dalej i uzyskać wersję próbną, również całkowicie bezpieczną.

Pobierz i zamów GiMeSpace Desktop Extender na Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 (całkowicie bezpieczny serwer)
Pobierz i wypróbuj za darmo GiMeSpace Desktop Extender dla Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 (całkowicie bezpieczny serwer)

Link do głównej publikacji